Kuidas vabaneda bed bugs diivanil

Juuni 2019

Video: Musicians talk about Buckethead (Juuni 2019).

Anonim

Attiecībā uz mājas gultām mīkstas mēbeles ir iecienīts biotops. Un ne tāpēc, ka tas ir tumšs un silts - viņiem šie mājokļa izvēles kritēriji ir sekundāri. Jā, un "gultas kļūda" - nosaukums ir vairāk populārs nekā zinātnisks un profesionāls. Visas kļūdas, kas barojas ar asinīm, un dzīvo cilvēka mājoklī, pieder pie tās pašas sugas sauc gultas, un jau populāra baumas dod tiem nosaukumus, "dīvāns", "mājas" un citi

Pirmkārt mīkstās mēbeles ir piesaistījusi kļūdas, jo tas Kukaiņi ir tuvāk pārtikas avotam - gulēšanai. Tādēļ viņiem vajadzētu pārvietoties mazāk apkārt istabai un riskēt to pamanīt. Turklāt starp daļām dīvāna, jo īpaši vecu un ļoti sarežģītu, ir daudz stingri krustojumiem, kas ir ideāli paradīzes par kukaiņiem: bugs visvairāk pārliecināti justies, kur iespējama saskare ar divām virsmām, un muguras un vēdera. Citiem vārdiem sakot, kur tie ir cieši, tiem ir visērtāk.

Un, protams, ar dīvāniem un gultas bugs siltākais kopš šiem posteņiem tiek turēti siltu personu. Ne katrs kukulis var atļauties šādu greznību. Anulēšana dīvāna gultas bugs bieži ir nopietna problēma: šie parazīti bieži ir ļoti izturīgas pret ķimikālijām un nelabvēlīgiem vides apstākļiem.

metodēm, noņemot bedbugs dīvāns specifiskumu

Breeding bugs no dīvāns ir atšķirīgs, salīdzinot ar kukaiņu vaislas dzīvoklī vispār.

Pirmais solis ir pārliecināties, ka bedbugs dzīvo tikai dīvāna, un citās vietās, tie nav plakana. Parasti tas notiek diezgan reti parazīti var pat lielākos daudzumos nekā dīvāna, slēpjas aiz baseboards, plaisās skapjos, zem paklājiem un aiz, bet dzīvokļu īpašnieki atrast tos tikai uz gultas un zem tā.

Ja jums rūpīgu pārbaudi par iespējamo slēptuves neatklāja klātbūtni bedbugs, tas ir jēga, lai apstrādātu tikai dīvāns.

Metodes noņemot bedbugs no dažiem dīvāniem:

  • mehāniska iznīcināšana, vai vienkārši kolekcija insektiem ar rokām. Ļoti neefektīvs, nepatīkams un garš process. Bet arī lētākais.
  • Dīvāna temperatūras apstrāde. Labākais veids, jo dīvāns ir mobilais. Bedbugs un to oliņas iet bojā vienas dienas laikā temperatūrā zem mīnus 18 ° C, un gandrīz uzreiz nogalināja temperatūrā virs 50 ° C Tāpēc, dīvāns, jūs varat vai nu veikt pāris dienām uz ielas ziemā, vai izmantojot īpašus instrumentus vai pakalpojumus, lai ārstētu drudzi. Efektīva ir verdoša ūdens dīvānu, bet pēc tam dīvāna jums ir nepieciešams daudz laika, lai sausa.
  • Dīvāna apstrāde ar ķīmiskiem paņēmieniem. Šādi produkti tirgū ir daudz, ir pietiekams, bet pirms procesa bedbugs gultā, ir nepieciešams rīkot īpašu notikumu tajā pašā dzīvoklī. Daži aizsardzības līdzekļi var būt toksiski un bīstami gan cilvēkiem, gan mājdzīvniekiem. Tāpēc, pirms to lietošanas ieteicams plānot evakuāciju ārpus pastāvīgajiem iedzīvotājiem telpā, un pēc tam tērēt dīvāna apstrādi saskaņā ar instrukcijām. Galvenie līdzekļi šodien ir dihlorvosa, Malations, Bende, Perfos, Raptor, Reid Kombat.

Dažādi tautas aizsardzības līdzekļiem, kas paredzēti stipru aromātu vai rezultātu tinktūru tipam, parasti nedod. Un tik spēcīga kā terpentīns, denaturēto spirtu vai maisījumu etiķi var pazudināt dīvāns uz visiem laikiem. Protams, tie netiek piemēroti, ja jaunajā dīvānā tiek atrasts gultas bugs.

visefektīvākais veids, un vienmēr būs no dīvāna īpašajiem spēkiem dezinsekcija pakalpojumiem apstrādi, bet pati metode ir visvairāk dārgi. Un ja bugs, kas nav dīvāns, nespēja apgūt citas mājas jomas, tad būtu neracionāli zvanīt speciālistiem. Vieglāk ir izmantot Karbofos vai Piespiedu izpildītāja palīdzību.

Kā bugs apdzīvo dīvāni

Varbūt jums ir jautājums, kur ir bugs dīvāna. Atbilde parasti ir diezgan vienkārša: kukaiņi nāk vai nu no kaimiņiem, vai arī nāk uz drēbēm, ar maisiņiem vai jebkuru tehniku ​​no veikaliem vai no viesiem. Pēc tam, kad piedzēries asinis no gulēšanas personas dīvāna savā jaunajā mājā, tie neslīd prom tālu, un paliek plaisām dīvāna atkārtot maltīti dažas dienas vēlāk.

viena sieviete vai divas vai trīs kāpuri jaunu dīvānu, ir pietiekami, lai būtu pāris mēnešus bija vesela kolonija - bugs ātri vairoties un augt. Tas pat var radīt iespaidu, ka gultiņas tiek likvidētas dīvānā naktī. Īpaši starp tiem, kas nav pārāk jutīgi pret viņu kodumiem un atsevišķiem uzbrukumiem, nejūtas.

Stingri sakot, kolonijās kā tādas nav bedbugs, viņi vienkārši sanāk kopā un rada iespaidu par organizētu grupu. Te viņi dēj olas, kur novietni, un tāpēc, ka pat bez detektēšanas darbojas kukaiņi var viegli aprēķināt savu klātbūtni dīvāna uz noteiktiem pamatiem.

Mēs meklējam bugs un uzzināt, ja tas viņiem

Pirms atklāt kļūdas dīvānā, tad saimnieks gandrīz vienmēr var pamanīt citas pazīmes dzīvi kopā ar šiem kukaiņiem:

  1. Bites. Ja dīvānā ir maz bumbiņu, viņu ēsmas var maldināt par odi. Bet, kad kolonija aug, smagās sakāves no rīta jau ar to, ko nevar sajaukt: tie aptver laba lieta, lai satīt naktī ķermeni, un starp kopuma sarkaniem punktiem var atrast uzrakstu "dziesmu", trīs vai četrām kodieniem. Tas ir kļūdas "rokraksts", kas vienai ēdienreizei vairākas reizes pārtrauc personu.
  2. Izgriešana. Dzīvokļa tīrīšanā viņi bieži vien saskaras zem dīvāna: mazi melnie punkti, līdzīgi vienkāršiem netīrumiem no ielas. Ja guļamistaba parādās regulāri, jums vajadzētu būt modriem.
  3. Smarža. Ne pārāk spēcīga, tāpat kā mandeļu vai avenes smarža. Parasti tas sāk justies labi ar lielu skaitu gultas, un, īpaši jutīgas pret smaržām, cilvēki to ātri justēs.

Ja dīvānu pats izjaukt vai pacelt matraci būs uzreiz skaidrs, vai kļūdas ir slēpjas. Citas kukaiņi dzīvo guļvietās ar šādām blīvām kolonijām. Tāpēc, kad apakšējā pusē matracis var redzēt burzma tarakanopodobnyh kustība mazo radību dažāda lieluma, var apgalvot, ka dīvānā bija ieguva bedbugs.

Daži vārdi par to, kā izskata dīvāna bugs: no ārpuses tie izskatās kā prusaku, tikai maza un pietiekami plaša. Viņi darbojas ātri, bet lēnāk nekā prusaku, un, uzmanīgi pievēršoties viņiem, redzams spārnu trūkums. Turklāt, krāsu melnbalto bedbugs, prusaku arī sarkani plankumi pieejamas jomā galvkrūtis.

Bug olu garums ir līdz pusēm milimetriem un sastopas tajā pašā vietā kā pieaugušie kukaiņi. Parasti norēķinu kļūdām, piemēram, mazo poligona: šeit mudž kaitēkļi visu vecumu, no maza kāpuriem pieaugušiem kukaiņiem, kaudzes pārkaisa ādas paliek pēc molting, un viss ir atšķaidīts fekālijām un olām. Īpaši ievainojamiem cilvēkiem tāds brillums zem mīļākās gultas matrača var izraisīt reālu šoku.

Atrast bugs dīvāna - tā ir tikai daļa no darba, ne tik smags lēmumā, kā problēma viņu izraidīšanai no dīvāna. Un, ja dzīvoklī ir bēgļi, jums ir nepieciešams veikt pasākumus pēc iespējas ātrāk, lai tos iznīcinātu.

5 Efektīva Veidi, lai iznīcinātu bedbugs dzīvoklī

ilustratīvs piemērs gultas bugs jaunajā dīvānā