Remedy vead cucaracha

Detsember 2018

Video: Cockroach Stuck in Woman's Ear Removal (Detsember 2018).

Anonim

Cucaracha - tā ir pieejama un efektīva insekticīds pret kukaiņiem. Tas ir pieejams pulvera formā, kas pirms lietošanas jāizšķīdina ar ūdeni. Kukarachu vislabāk ir turēt tumšā vietā sarežģītā temperatūrā istabas temperatūrā. Zāles ir ļoti toksiskas, tādēļ, strādājot ar to, ir jāievēro visi noteikumi, kas nosaka norādījumus.

Sastāvs

Divu aktīvo sastāvdaļu ir iekļauts līdzekļa sastāvā. Tas ir cipermetrīns un malations.

Cypermethrin - toksiska viela, kas izraisa paralīzi kukaiņu centrālajā nervu sistēmā. Malitons ir arī efektīvs inde, bloķējošs nervu impulss un nervu ķēdes pārrāvums gultbetonos. Pateicoties šo divu vielu izmantošanai, tiek panākts sinerģisks efekts un kļūdu labošana ir kļuvusi efektīvāka.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Lietošanas instrukcija

Cucaracha atšķaidītā veidā, lai ērtības var ievietot speciālā strūklu. Izmantojot sprinkleru, daudz ērtāk ir veikt ārstēšanu.Roku ar balonu vajadzētu turēt 20 centimetru attālumā. Nepieciešamas dzīvotnes gultasbojām. Visbiežāk šie kukaiņi norobežojas ar mīkstām mēbelēm, plaisām, zem tapām un grīdlīstes, ventilācijas režģī. Kad pirmā terapija ilgst apmēram divas nedēļas, ir nepieciešams atkārtoti ēsties, pat ja kukaiņi nav novēroti visu laiku.

Kā atšķaidīt

Pirms lietošanas pulveris jāatšķaida ar ūdeni. Lai to izdarītu, sagatavojiet īpašu trauku un karoti, lai sajauktu produktu. Pēc procedūras pabeigšanas visi trauki jāiznīcina. Ūdenim jābūt istabas temperatūrā. Izšķīdiniet narkotiku šādā proporcijā: uz vienu litru ūdens, ko izmanto 2, 5 grami Cucarachi. Pēc tam, kad ir savienoti divi komponenti, jums ir rūpīgi jāsajauc tos kopā.

Fakts! Cucaracha lieto ar ātrumu 50 ml. par kvadrātmetru. Bet pārstrādājot kokmateriālus un saplākšņus, produkta patēriņš palielinās, kas jāņem vērā, aprēķinot un sagatavojot šķīdumu.

Piesardzības pasākumi

Cukaracha preparāts - ir ļoti toksisks, tāpēc, strādājot ar to, ir jāievēro piesardzība.

Procedūras laikā visiem logiem jābūt atvērtiem, un telpā nedrīkst būt svešinieki. No dzīvokļa ir jāizņem visas personīgās lietas, ēdiens un apģērbs, lai tie neradītu indes. Ir ļoti svarīgi aizsargāt seju, rokas un ādu no zāļu lietošanas, jums jāizmanto īpašas drēbes un, ja iespējams, respirators. Ja jums tas nav, varat to nomainīt ar masku.

Svarīgi! Ja pēc saskares ar līdzekli kādai no mājsaimniecībām rodas trauksmes pazīmes, piemēram, reibonis, slikta dūša vai migrēna, ir jākonsultējas ar ārstu.

Priekšrocības un trūkumi

Lejupielādes …

Plusi:

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Lai atbrīvotos no klipiem, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Ierīces darbība balstās uz elektromagnētisko impulsu un ultraskaņas viļņu tehnoloģiju! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasiet vairāk šeit …

  • Zema cena;
  • Negatīvs sniegums cīņā pret bedbugs.

Aizsardzības līdzekļa trūkumi:

  • Augsts toksiskuma līmenis;
  • Ir nepieciešams atšķaidīt precīzās devās;
  • Telpas atkārtota apstrāde ir nepieciešama.