Kompositsioon ja käsitsemine ekokillera

Detsember 2018

Video: 26. Madis Oru - Turusilla inimesed ja 75. - Kompositsioon jultunud valgega (Detsember 2018).

Anonim

Ecokiller ir Krievijas tirgū jaunas paaudzes insekticīds. Tās unikalitāte ir tāda, ka šī pulvera ietekme uz insektiem atšķiras no standarta preparātiem.

Ekokiller Tas var efektīvi novērst gan kopējo kukaiņu (dvuhvostok, skudras, laputis, utt), un ko izmanto, lai no "ķīmijas", tarakāni un gultas bugs.

Sastāvs un darbība Ekokillera

Sastāvā Ekokillera apstrādāti noteiktā veidā poraino grants iezi (kilzegur, kalnu milti) - ar smilšu krāsas pulveris ar daļiņu izmēru no 10-35 mikroniem. Iegūstiet to klintis.

Ja pulvera daļiņas nokļūst uz kukaiņu ķermeņa, tiek nodarīts kaitējums tās ārējiem pārsegumiem. Patiesībā, Ecokiller samazina kukaiņu aizsargājošo slāni un sāk absorbēt visu mitrumu no viņa ķermeņa. Dažu stundu laikā kaitēklis nomirst no dehidratācijas (dehidratācijas). Lai efektīvi darbotos ar narkotiku, pietiek ar to, ka kukainis ir netīrs pulverī.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Tajā pašā laikā neviens no kukaiņu nespēj izstrādāt imunitāti pret Ekokilleru, jo ietekme notiek mehāniski, nevis izmantojot indi (kas var tikt izmantoti, lai).Minerālmateriāla daļiņas var bojāt jebkura kukaiša aizsargājošā vaska slāni. Pārdzīvojušais parazīts varēs attīrīt pulveri tikai tad, ja tas būs 100% mitruma apstākļos, un atstās līdz ūdens avotam, līdz aizsargslānis ir pilnīgi reģenerēts. Tāpēc praksē izdzīvošanas varbūtība ir jācenšas sasniegt nulli.

Eko-killer var efektīvi cīnīties ar kāpuriem (nimfiem), bet nezudīs gultas kļūdas olās. Ir jāzina, ka pēc dzīvokļa apstrādes gultas buga pieaugušie mirs, bet no pārdzīvojušajām olām parādīsies jaunas olas. Tāpēc, lai pilnībā izskaustu parazītu, var paiet nedaudz vairāk par nedēļu.

Ar šādu efektīvu darbu Ecokiller insekticīds labvēlīgi atšķiras no citām tirgū pieejamām zālēm. Tās unikalitāte ir tāda, ka Ecokiller nesatur indes un neizraisa alerģiju. Apstrādājot telpas, bērni, dzīvnieki un cilvēki, kam ir alerģiskas reakcijas, var palikt telpās. Gaisā nav arī smaku un toksisku izmešu. Apstrādājot dārzu un eko dārzu, Ecokiller neietekmēs kultūraugu un augu kvalitāti.

Silīcija dioksīds, no kura sastāv pulveris, ir inertā (neitrāla) viela. Tas nozīmē - pilnīgi droši un nekaitīgi cilvēkiem un mājdzīvniekiem, kā arī ādas gļotādām. Viņa drošība papildus pētījumiem pierāda, ka apstrādātais diatomīts tiek izmantots medicīnā un kosmetoloģijā kā absorbējošs vai minerālvielu papildinājums diētā.

Tomēr neaizmirstiet parastos drošības pasākumus: apstrādājot telpu, jāizmanto respirators un aizsargbrilles. Acis jāmazgā, ja tiek uzņemts pulveris.

Vienīgais EkoKiller trūkums ir tas, ka pēc iznīcināšanas kukaiņiem apstrādātajām telpām būs nepieciešama vispārēja tīrīšana. Pulverbiezgan krāsa jānoņem no visām virsmām un grīdām ar parastajiem mazgāšanas līdzekļiem.

Dārzā vai dārzeņu dārzā atcerieties, ka Ecokiller (tāpat kā jebkura insekticīds) iznīcina visus kukaiņus, ieskaitot noderīgus. Tāpēc, lai apkaisa augi un augsne būtu delikāts.

Kā lieto Ekokiller

Norādīt insektu uzkrāšanas vietas (piemēram, matrači, gar grīdlīstes, spraugas, virtuves zonas un citi.).

Šajās vietās ielejiet Eokiller pulveri. Lai kukaiņi netiktu pakļauti gultā, ielieciet viņas kājas traukā ar pulveri. Tātad parazīti tiek garantēti pazuduši, un tavs miegs netiks traucēts.

Labāk ir apsaimniekot dārzu bezvēja apstākļos bez nokrišņiem. Tomēr pat pēc lietus Eko-nogalināšanas pulveris nezaudē savas īpašības.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Lai atbrīvotos no klipiem, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Ierīces darbība balstās uz elektromagnētisko impulsu un ultraskaņas viļņu tehnoloģiju! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasiet vairāk šeit …

Ecokiller ir unikāls mūsdienu insekticīds. Pirmkārt, tas ir pilnīgi droši cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Otrkārt, tas efektīvi pārvar visus kaitīgos kukaiņus. Vairāk nekā desmit gadus šis narkotikas analogs tiek izmantots ASV. Tagad ir iespēja iegādāties krievu produkciju par pieņemamu cenu.