Erinevaid vead - kuidas vabaneda bed bugs kodus

Detsember 2018

Video: Wealth and Power in America: Social Class, Income Distribution, Finance and the American Dream (Detsember 2018).

Anonim

Bedbugs - ir kukaiņu parazīts, kas dzīvo uz zemes uz ilgu laiku. Cilvēce jau sen dara visu iespējamo, lai atbrīvoties no tiem, bet pirms pāriet pie metodēm cīņā, tas ir nepieciešams, lai ienirt tēmu "šķirnes" šo kaitēkļu zināt, kā rīkoties ar tām.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Visi kļūdām fotoattēls un vārds veidu

Bedbugs ir plašs atslāņošanās poluzhostkokrylyh kukaiņi. Pasaulē ir vairāk nekā 30 000 šo cilvēku sugu. Ne visi no tiem ir kaitēkļi un parazīti, ir nekaitīgas sugas un tādas, kas palīdz cilvēkiem ēst citus kukaiņus.

Ar dzīvotni un uzturu var iedalīt šādos veidos:

- lauksaimniecības augu kaitēkļi;

- ūdenī dzīvojošie kukaiņi;

- nekaitīgs cilvēkiem;

- mājas asinsrites parazīti.

, lai kaitēkļi lauksaimniecības augu iekļaut bugs, kas pārtiek no augu sulas pīrsings stublāju un ziedkopas, graudu, ogas sugas.

Kāposti bug - kukaiņu parazīts, kas spēj samazināt ražu, un ja nav cīņa ar to, reizināt koloniju un iznīcināt visu kultūru kāpostiem, rapša, cukurbiešu un citiem augiem.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Lai atbrīvotos no klipiem, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Ierīces darbība balstās uz elektromagnētisko impulsu un ultraskaņas viļņu tehnoloģiju! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

blakts, sugas, kas ieguvis savu nosaukumu no čaulas un dedzīgu mīlestību ziemas kultūrām. Tas ir bīstami ne tikai pieaugušajam, bet arī savām kāpuriem. Viņi, tāpat kā pieaugušie, barojas ar graudu un ir slēgti reprodukcijas ciklā.

pazīstams visa veida bērnības - smirdēt kļūdu, populārs vārds - bug-skunkss, mīļākais avenēm. Ja jūs, lai tas iet prom, viņš saindēs savu asa augļu smaržu.

Par ūdeņiem veidi ietver šādas šķirnes: skeiteri, backswimmers, corixidae milzu belostomy. Cilvēkiem tie ir droši. Visi šie ir nekaitīgas sugas cilvēkiem.

Ne visi šie kukaiņi ir parazīti un kaitēkļi. Ir arī tie, kas nerada briesmas vai kaitējumu cilvēkiem. Šīs šķirnes ietver - līniju kļūdu (Graphosoma lineatum), citu nosaukumu - itāļu ārēji krāsā līdzīga Colorado kartupeļu vabole. Tā baro jumta augus.

Cits kļūdu veids - pyrrhocoridae spārniem (Pyrrhocoris apterus), pārtikas izmanto sēklas un paliek bezmugurkaulniekiem.

Fotogrāfijas veida bugs dzīvoklī

Asins nepieredzējis kukaiņi ir ļoti bīstami ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem. Parazitē mājās un dzīvokļos blakus cilvēkam. Dienas laikā viņi paslēpj, uzbrūk naktī, kad viņu upuri ir vismazāk aizsargāti. To kodumi izraisa ne tikai alerģiju, bet var infekcijas pārnest. Ir ļoti grūti atbrīvoties no bedbugs mājās.

Sugas bedbugs photo

Cilvēki ir trīs veidu mājas bedbugs ( gultas, veļa, mēbeles ), bet patiesībā tas ir viens un tas pats kaitēkļu, par tās dzīvotnes ir ļoti elastīga.

Dažādi kļūdām - iemesli rašanos un izplatīšanos dzīvokļa

mājas bedbugs variācija viens pats, bet cilvēki domā, ka ir - gulta, mēbeles, veļa. Tas ir viens un tas pats parazīts. Šādi tautu vārdi viņiem tika doti bug dzīvotnē.

Fotogrāfijas izmērs palielināts izmērs

Izskats atgādina ērces. Viņiem ir maza, brūna, caurspīdīga ķermeņa, izsalkušās valsts garums ir 3 mm, pilna - 8 mm.

Kas ir cēloņus mājas bedbugs dzīvoklī, un no kurienes viņi var veikt:

  • var nākt no kaimiņiem caur jumta lūku.
  • Ja vismaz vienā dzīvoklī mājā tie ir likvidēti, mēs varam pieņemt, ka visa māja ir inficēta
  • dzīvniekus var nogādāt dzīvniekus;
  • Jūs vai viens no viesiem varat to nogādāt no jums no jebkuras publiskas vietnes
  • no darba, bibliotēkas, mājas utt .;
  • iegādāties kopā ar mēbelēm, ne tikai vecām, bet arī jaunām;
  • var parādīties pat pilnīgi tīrā dzīvoklī.

Viena cilvēka izskats jūsu dzīvoklī nozīmē visas kolonijas parādīšanos. Viens no visbīstamākajiem parazītiem cilvēkam ir gulta.

Viņu reprodukcija notiek ātri. Neatkarīgi cīnīties ar bedbugs māju apstākļos ir ļoti grūti.

Bojājumu novēršanas veidi mājās

Ir trīs veidi, kā cīnīties pret bojājumiem mājās: mehāniska, fiziska, ķīmiska.

Visefektīvākais veids ir ķīmija.

Lai atbrīvotos no bedbugs mājās, vispirms ir jāatrod viņu kļūda dzīvoklī. biotopi dzīvokļa, mājas, gultas - tas ir šauras, tumšas, siltās vietās - mēbeles, dīvāns, aiz skapja, jo logu rāmji, baseboards, dzīvnieku pakaišiem, un tā tālāk.utt .; gulta parazīts slēpjas šuvēs, viņi var apmesties un pavairot pat tīrā gultā. Lai atrastu gultas bugs, jums ir jāiet cauri visai veļai, pat tīrām skapī.

Kad esat atradis kļūdu, izvēlieties ķīmisku vielu un turpiniet cīņu. Vislabākais rezultāts ir sasniegts, ja jūs apvienojat trīs metodes vienlaicīgi.

Kā atbrīvoties no gultas bugs mājās tautas līdzekļiem

By populārākajām metodēm, lai atbrīvotos no sadzīves bugs ietver: garšaugu vērmelēm un biškrēsliņi. Viņi nobiedē prom, bet nav indes, tādēļ rodas jautājums: kur nokļūst kaitēkļi? Nākamajā istabā vai citā dzīvoklī?

Izmantot asu-ožamā ķīmisko vielu - petroleju, naftalīns, terpentīns risinājumus, salicilskābe, denaturēts spirts, petroleju, aviācija šķidruma un etiķi. Ar šiem līdzekļiem viņi apstrādā dzīvotnes, to iespējamo iekļūšanu un ievieto konteineros ap dzīvokli.

Visas ķīmiskās vielas, mājas aizsardzības līdzekļi ir ļoti toksiski! Lietojot tos, bērniem un dzīvniekiem jābūt aizsargātiem, drošai roku aizsardzībai (jo viņi ēd cimdus) un jāizmanto elpošana.

Cilvēka termiskais veids, kā atbrīvoties no bumbulas - izņemt mēbeles salmām vai applaucēt ar verdošu ūdeni un tvaiku.

Lai atbrīvotos no gultas, mājas parazītiem, ir ieteicams vāra gultu, rūpīgi dzelti šuves ar dzelzi.

Bieži pieļautās kļūdas cīņā pret asins piepūšanu ir neefektīva ķīmiska viela vai arī jūs neatradāt visu koloniju. Viņi ātri pierod pie ķīmijas, tāpēc ir vērts to izmantot kopā ar tautas metodēm.

Attēli gultas bugs

Pierādīta līdzeklis pret bedbugs - mūsdienu metodes cīņā pret

Loading …

Kaut arī daudz dažādas tautas metodes ir jāapzinās, ka tie ir efektīvi tikai tad, ja neliela daudzuma kaitēkļiem jūsu dzīvoklī vai profilaksei.Piemēram, sadaliet augus ventilācijas vārpstā, uz palodzes, kur viņi var ieiet mājā pēc tam, kad tos apstrādājuši ar etiķi.

Jūs varat atbrīvoties droši un ātri no mājām, gultas bugs, jūs varat izmantot tikai mūsdienu cīņas metodes. Viņiem ir biedējoši vārdi - insekticīdi vai dezinfekcijas dienests.