Munad lutikad ja nende hävitamise

Detsember 2018

Video: Argentina - Brazil battle | Waving Flag | Hossain Arif | Rb Munad | Piran Khan | Roasting | Messi (Detsember 2018).

Anonim

Neskatoties uz to nelielo izmēru, gultas, kas norisinās pie cilvēka, ir ļoti lielas problēmas. Viņu reprodukcija notiek tik ātri, ka ir grūti pamanīt šo kukaiņu izskatu sākotnējā stadijā. Turklāt, olas un kāpurus bugs parasti tiek paslēptas attālās vietās, kas arī sarežģī procesu iznīcināšanas. Un asinsspiedienu reprodukcijas process ir diezgan neparasts, un tā mērķis ir iedzīvotāju skaita palielināšana agrīnā tempā.

Gultas bugs pavairo ar traumatiskas apsēklošanas palīdzību. Vīrs pīrsē sievietes vēderu un injicē spermu tajā. Piecās stundās pēc pārošanas sieviete sāk laist olas. Dienas laikā sieviete var ievietot līdz 12 olām un visu dzīves ciklu - līdz 500 gabaliņiem.

Dzimstību bedbugs un ātrums pavairošanas atkarīgs pārpilnība pārtikas un labvēlīgos temperatūras apstākļos:

  • gultas bugs nevar pieļaut zema (zem mīnus 10 ° C) un augstas temperatūras (virs + 45 ° C)
  • optimālā temperatūra attīstībai olas un kāpurus gultas bugs no + 20 ° līdz + 35 ° C, pie zemākām temperatūrām, attīstības temps ir palēninājies
  • bugs kāpuru izšķilšanās no olām, atkarībā no temperatūras, pēc 5-25 dienām. Arī atkarībā no temperatūras, blaugznas kāpurs attīstās pieaugušā 30-90 dienu laikā.

Lai saprastu, kā veiksmīgi nogalināt bedbugs un olas, ir nepieciešams zināt iezīmes reproducēšanu šiem kukaiņiem, izskatu un dzīvotnes.

Kā gultas bojājumu olas izskatās

Ja mājā esat atradis bumbiņas, pārliecinieties, ka kaut kur kaut kur jau ir kaut kas olas. Netērējiet laiku, labāk ir sākt meklēt tūlīt, lai novērtētu problēmas apjomu un sāktu tos iznīcināt. Lai atrastu parazīti, tas ir nepieciešams, pirmkārt, lai iedomāties, kā gultas bugs izskatās olas, un, otrkārt, tas ir labāk, lai rokas palielināmo stiklu, jo olu izmērs ir ļoti mazs, un, treškārt, ir jāzina, kur bugs dēj olas.

Zemāk esošajā fotoattēlā matrača gultas kļūdu olšūnas ir tikko redzamas. Kā jūs varat redzēt, tie nav tik viegli tas ir, lai atklātu:

Tātad, olas gultas bugs līdzināties rīsi, tie ir iegarenas, caurspīdīga, balta vai dzeltenīga, nedaudz izliekta, ar "vāciņu" uz beigām, ar garumu ne vairāk kā 1 mm un pārklāts ar lipīgu vielu, caur kuru olas ir droši piestiprinātas jebkurai virsmai un jebkurā vietā. Nedrīkst sajaukt olas bugs ar to izkārnījumiem, kas atšķiras tumšā krāsā (zemāk redzamajā fotoattēlā ir redzamas baltas olšūnas un gandrīz melnas bugs izkārnījumos).

Ar sajūgu parasti ir no 5 līdz 12 olām. Katru pārošanu sievietes mēģina ievietot dažādās vietās, lai nodrošinātu pēcnācēju izdzīvošanu un samazinātu risku, ka cilvēks iznīcinās olšūnas.

kur bugs dēj olas

Ir nepieciešams atcerēties, ka ar kļūdu - tas ir ļoti noslēpumains kukaiņi, kas barojas naktī, lai dienas laikā ir grūti izpildīt. Visbiežāk bugs klātbūtnē mājā ir atklāts no rīta nokļuvušiem upuriem. Attiecīgi parazītu olas jāmeklē tuvākajā cilvēka guļvietas tuvumā, jo kāpuri un bugs parasti nokļūst tuvāk pārtikas avotam. Ņemot vērā to, ka gultas bugs nepieļauj mākslīgo apgaismojumu un zemu temperatūru, to dzīvotņi būs tumšs, grūti piekļūt un ērti reproducēt.

Ja no rīta jūs atradāt kļūdu kodienus, tad sāciet meklēšanu no gultas. Pārbaudīt nepieciešams matracis, gultas, aizās gultā, stūri, baseboards, naktsgaldiņi. Arī tad, ja problēma klātbūtnes maz asinssūcēji ir daudz darbību, bedbugs norēķinu jomā ievērojami izplešas, un viņu ligzdas var atrast ap māju: tapetes un paklājus, grāmatas, rāmji, baterijām elektrisko, ventilāciju. Ja jums ir mājdzīvnieki, tad tie jāpārbauda. Visus objektus rūpīgi pārbaudiet no visām pusēm, jo ​​olas var piestiprināt jebkurā pozīcijā. Bieži pie mūra, ir bugs un kāpuri, gan pieaugušajiem, tādēļ, ja jums atrast sev kaut kur uzkrāšanos šiem kukaiņiem, pārliecinieties, ka rūpīgi un jūs atradīsiet savas olas.

Kā efektīvi iznīcināt olas bugs

Ja jau radušās problēmas gultas bugs mājā un centās, lai saņemtu viņiem, jūs zināt, ka cenšas atbrīvoties no šiem kukaiņiem, reizēm nācās atkārtot vairākas reizes. Šķiet, ka šie nepatīkamie parazīti beidzot pazuda, kad pēkšņi pēc pāris nedēļām viss atkal sākas. Un iemesls šī apburtā loka ir pavisam vienkārša: iznīcināt pašas kļūdas, ne visi maksā pienācīgu uzmanību iznīcināšanu olu, uzskatot, ka nepastāv draudi. Tomēr tajās tiek slēptas visas briesmas. bedbug olas ir daudz, tie ir paslēptas attālās vietās, un, turklāt, ir ļoti izturīgs pret daudzām iznīcināšanas metodēm, tostarp ķīmisko vielu.

Lai saprastu, kā vislabāk iznīcināt olas bedbugs, mums vispirms ir nepieciešams, lai noteiktu dzīvotne asinssūcēji mājā. Lai to izdarītu, ir rūpīgi jāpārbauda visas iespējamās vietas, lai tās varētu pārvietot, kā minēts iepriekš.Īpaša uzmanība būtu jāpievērš gultas veļa, ieloces un vīlēm matracis un mīkstajām mēbelēm, plaisas gultā, uz sienām un grīdas pie gultas.

Ja pārbaude nesniedz rezultātus, un olu novietošana nav atrasta, ir vērts to izdarīt. Veļu jāmaina vismaz 20 minūtes. Matracis, mēbeles, kā arī visu spraugām veidu, ko apstrādā karstu tvaiku vai šķīdums 150 ml verdoša ūdens, 20 ml petrolejas un 15 ml terpentīnu. Ja ir vietas, kur tapetes pārvietojas prom no sienas vai fonā ir plaisas, arī labāk šīs vietnes apstrādāt un pēc tam līmēt fonu.

Ja ārstēšana notiek aukstajā sezonā, jums vajadzētu darīt mēbeles, segas, spilvenus un citas inficēto lietas uz ielas un atstāj aukstumā (ne augstāka par mīnus 20 ° C), naktī. Pēc tam visu izskalojiet ar karstu ūdeni ar sodas vai peroksīda šķīdumu. Numurā ir arī laba ventilācija.

Varat arī izmantot dažādus modernu aerosols (piemēram, dihlorvosa), vai preparāti, pret bedbugs, bet jāpatur prātā, ka tie ne vienmēr ir efektīvi iznīcināšanu olās bedbugs. Turklāt, ņemot vērā kaitīgo vielu klātbūtni šo zāļu sastāvā, apstrādājot telpu, ir jāievēro norādījumi un jāievēro drošības pasākumi.

Gadījumā, ja visas šīs procedūras nepalīdzēja, ir vērts runāt par šo problēmu ar kaimiņiem, varbūt, no tiem nokļūst kukaiņi. Šajā gadījumā, lai atbrīvotos no kļūdām, ir jāapvieno.

Self-kaujas bugs - tas ir ļoti darbietilpīgs un laikietilpīgs process, un, ja jūs ļoti vēlaties, lai sasniegtu rezultātu, ir tērēt savu laiku un pūles, lai apstrādātu visu telpas šo kukaiņu un to olas.Pretējā gadījumā kļūdas atgriezīsies atkal un atkal.

Ja nevēlaties, lai risinātu šo problēmu, par to pašu, labākais risinājums ir piemērot iesaistītajām dezinsekcija bedbugs konkrētām organizācijām. Speciālisti veiks nepieciešamo telpu apstrādi atbilstoši drošības prasībām.

Kā tikt galā ar problēmu gultas bugs mājā, lai jūs, galvenais - ne atlikt savu lēmumu uz atpakaļ degli, vai cīnās ar mazu kukaini var attīstīties par īstu kaujas ar veselu hordes asinssūcēji.

Kas jums jāzina par gultas bugs veiksmīgai cīņai pret tiem

iznīcināšana bedbugs: visefektīvākais līdzeklis