Sümptomid lutikate korteris

Detsember 2018

Video: parkinsoni sümptomid (Detsember 2018).

Anonim

Nav grūti uzminēt, ka dzīvoklī dzīvo kukaiņi. Visas dzīvās būtnes, ieskaitot parazītus, nevar atstāt savas vitalitātes pēdas. Dzīvokļa gultu izskatu simptomi ir ļoti raksturīgi un palīdzēs atrast šo kukaiņu dzīvotnes. Ja jūs ievērojat tos laikā, jūs varat atbrīvoties no gultas bugs daudz ātrāk un atgriezties klusā dzīvē.

Bites bugs: vislabākā zīme

Vienīgais pārtikas produktu bugs - cilvēka asinis. Lai iegūtu pietiekamu daudzumu un tajā pašā laikā sevi pasargātu, bug dod priekšroku medībām tumsā.

Viņš pārmeklē neaizsargātus ķermeņa apgabalus, izstiept ādu ar asu iemutni, nokļūstot asinsvadā, kur viņš izdala nepieciešamo asiņu daudzumu. Vienlaicīgi īpašais kanāls krūšu kurvī ļauj bugai nošķirt īpašu vielu, kas laiku pa laikam padara ādu nejutīgu, bloķējot nervu galus. Cilvēki bieži nemitās no kodumiem un nejūtas tiem.

Regulāra ķerumu atzīmju parādīšanās uz ķermeņa ir viena no dzīvokļa bumbiņu pazīmēm.

Pēc asiņu pirmās daļas uzņemšanas kļūda nedaudz tālāk pārvietojas un nākamais kodums. Fotoattēlā redzams, ka vairāku kļūdu kodumu pēdas ir līdzīgas oriģinālām dziesmām:

Pārskats:

"Mēs domājām, ka bērniem ir alerģija, nav skaidrs, ko.Pārāk daudzi no šiem sarkanajiem punktiem bija. Tas izskatījās kā vējbakas. Viņi sāka skatīties uz pārtiku, apskatīt augus. Bet man bija neērti, ka daudzi punkti ir skaidri izvietoti pa līnijām. Kā kāds creeps zem ādas. Tad pediatrs mums uzreiz teica un sacīja, ka tas ir bēdu bēdu. Viņi pagriezuši dīvānu viņu bērnu istabā un izsūknēja mani ar amonjaku. Es nekad neesmu redzējis šādu šausmu agrāk. Šīs kļūdas ir swarmed tāpat kā skudru pūznis … "

Anna, Harkovas

Turklāt bedbug parasti nav pieskarties ķermeņa zonām ar matiem. Viņš vēlas, lai izlīdzinātu ādu, kas var būt ātri un viegli pieķerties cauri. Parādās sarkans plankums uz vietas koduma . Pazīme kodums no gultas bugs - stipru niezi un dedzināšanu, bieži -. smaga pietūkums

parasti var atrast tikai no rīta, un cilvēki var ņemt tos alerģiskas reakcijas, tomēr atbilstošas ​​zāles nesniedz nekādu atvieglojumu, un sarkani plankumi platība tikai viens pieaug.Shade.

Bedbugs iekost ikvienam, tomēr bieži vien vairāk sakosts ir sievietes un bērni. Tas ir saistīts ar faktu, ka kļūda ir vieglāk iekost caur savu plānu ādu, un asinsvadi sievietēm un bērniem ir tuvāk ādai.

atkarīgs skaits kodumiem tikai populācijas gultas bugs dzīvoklī . ir bijuši gadījumi, kad stipri invadētas ar parazītiem struktūrām cilvēku, tur bija 300-400 kodieni par nakti.

ir iespējams apgalvot ar pilnu atbildību, ka ērces ir viens no raksturīgākajiem simptomiem blakts dzīvokļos . Ir svarīgi tikai tos atšķirt no citu kukaiņu un alerģisko izpausmju kodumiem.

Par bedbugs smarža dzīvoklī

nav nekas neparasts dzirdēt šādu teikumu: ". Dzīvoklis smaržo bedbugs" Tas ir smieklīgi, bet tas ir zinātniski pamatots.

Gan pieaugušu bugām, gan kāpuriem ir īpašs dziedzeris, kam nav citu mājas kukaiņu. Dzelzs izslēdz īpašu noslēpumu, kas izstaro raksturīgu bugs smaržu.

Kukaiņu izkārnījumos, kas ir līdzīgi maziem melniem punktiem, ir tāda pati smaka. Tie, kas to jutījās, raksturo nelielu smaku, līdzīgi kā bojātu konjaku vai skābo aveņu smarža.

No pieredzes eksperti labi pazīst, ka dzīvoklī šāda smarža liecina par lielu skaitu bedbugs mājā.

Bugu smarža visspēcīgāk jūtīsies pie viņu pastāvīgajiem dzīvotnēm - gultas zonā, aiz skapīšiem, aiz palodzes, aiz attēlu rāmjiem.

Apskats: ..

"Es nekad ticēja, ka bedbugs patiešām var mainīt smaržu telpā sievas māte teica, ka mūsu dzīvoklī smaržo bedbugs, bet mana sieva un es domāju, ka tas bija tikai smarža veco mēbeļu Kad mēs ieradās ar divu dienu makšķerēšana bija šausminoša: patiesībā ir ārzemju smarža, tas nav izgudrojums! Viņi sāka rūpīgi pārskatīt mēbeles un atrada aiz dīvāna tos parazītus. "

Sasha, Kursk

Protams, smarža - tas ir gandrīz noteikti ir zīme klātbūtni bedbugs, taču cilvēki ne vienmēr jūtas tā, jo oža ātri pierod pie pastāvīgas aromātu. Vislielākā iespēja no jauna "šņūt" uz savu dzīvokli - ierašanās no atpūtas, no dāmas.

Ja nav pilnīgas pārliecības, ka smarža patiešām atbilst aprakstam, jums ir jāpievērš uzmanība citām dzīvnieka bugām.

Šādi bugs gultā

Dažreiz agri simptomi klātbūtnes bedbugs dzīvoklī nedod pilnīgu garantiju, un vēlas redzēt asins Piesūcekņi, kā viņi saka, "live". Lai to paveiktu, ir jāizveido balta loksne uz gultas vakarā (kurā skaidri redzami tumši kukaiņi), izslēdziet gaismu un pagaidiet, līdz sākas 2-3 stundas naktī.

Pēc tam gaisma ir jāpagriež asi. Ja mājā ir bumbiņas, tad vismaz daži no tiem noteikti būs gultā.

Kad gultas bugs iekost personu, viņi, atšķirībā no odiem, nav injicēts asinīm fermentu, kas palīdz tām sarecēt ātrāk. Tāpēc tūlīt pēc bojāšanās koduma no brūces atbrīvojas daži pilieni asiņu. Protams, miega laikā cilvēks ieslēdzas gultā un bieži vien uz paliktņiem paliek neliela asiņu plankumaina.

Lai tos atklātu, jums ir nepieciešams noņemt segu un uzmanīgi izskatīt lapu dienasgaismā. Gultas asiņu pilieni - viena no visprecīzākajām gultas bojājumu klātbūtnes pazīmēm.

dzīvības pēdas bedbugs

Bedbugs atzīmētu savu klātbūtni dzīvoklī, ne tikai saost, vai iekost zīmes uz cilvēka ķermeni, bet arī citi simptomi un pazīmes

  • Tāpat kā citām dzīves lietām, viņi tur gremošanas procesu, kas beidzas ar atbrīvošanu nepārstrādātas pārtikas atlikumi.
  • Gultas bojājumu izvietojums ir šķidrs, tumši brūnā krāsā. Tomēr gaisā tie ātri sasilst un kļūst grūti.
  • Parasti kļūda izdalās no izkārnījumiem īsi pēc ēšanas. Tāpēc, lai noteiktu kukaiņu atkritumus, var būt jebkur, īpaši daudz no viņiem būs netālu no gultas, un, iespējams, uz sevi - tas ir pārliecināts zīme slēpjas kaut kur tuvumā bedbugs. Gultasbetona izkārnījumos ir raksturīga zemas kvalitātes konjaka smarža.

Lai identificētu parazītu populāciju dzīvoklī, ir vēl viena svarīga iezīme. Pēc izšķērdēšanas no olšūnas kļūdas vārpī vairākas reizes aug un plūst. Kukainis atbrīvo augšējo ķīniešu vāku, kas katru reizi kļūst blīvāks un tumšāks.

Ja dzīvoklī ir daudz bedbugs, jūs varat atrast šādas "ādas" gandrīz visur.

Visas bojājuma pazīmes dzīvoklī ar augstu precizitātes pakāpi noteiks kukaiņu klātbūtni. Tomēr vissokošākais un visprecīzākais fakts, ka inficē dzīvokli ar insektiem, ir parazītu redzēšana ar savām acīm.

Ja rodas mazākās šaubas, ir jāpārbauda visi iespējamie bumbiņu dzīvnieki. Arī tas jādara, ja kaimiņos atrodamas gultas. Iespējams, ka drīz viņi apmeties kaimiņu dzīvokļos.

Kur no dzīvokļa nāk gultas bugs un kā pareizi rīkoties ar tiem?

Kā izvēlēties pakalpojumu, lai nogalinātu bedbugs?