Mida inimesed räägivad maja vigadest?

Detsember 2018

Video: Кавказская пленница, или Новые приключения Шурика (HD) (Detsember 2018).

Anonim

Kukaiņu izskats cilvēka mājās vienmēr ir bijis saistīts ar nepatikšanām un netīrumiem. Un ar bedbugs vairums tautas būs saistīta galvenokārt dažādas slimības un nelaimes - bedbugs var apmesties un tīru un netīrs māju, bet viņi vienmēr līdzi nemierīgs miegs un daudz diskomfortu.

valdīja viduslaiku Eiropā un Krievijā, antisanitāri apstākļi un trūkst efektīvu apkarošanas metodēm, kaitēkļu paši izraisīja in iedzīvotāju bedbugs un savās mājās gan nabadzīgām un bagātām pilsoņu pārcelšanos pieaugumu. Tajā pašā laikā aiz bedbugs vienmēr bija baumas par negadījumu.

Pazīmes saistās ar kļūdām, kas var izraisīt vētras un plūdus, iznīcināt ģimenes, prognozēt spēcīgas slimības un pat nāvi. Visticamāk, šādas negatīvas emocijas ir saistītas ar bedbugu uztveri kopumā - par ārkārtīgi nepatīkamiem parazītiem.

, piemēram, Vācijā, 15-16 gadsimtā, tika uzskatīts, ka ar Advent bugs ārpus mājas laimīgu ģimenes dzīvi, dodot ceļu uz ķildām un strīdiem. Lai ievilinātu vieglu veiksmi, viņi centās atbrīvoties no parazītiem pēc iespējas ātrāk. Lai to panāktu, viņi uzrakstīja īpašas sazvērestības, kūpinātas gultasvietu uzkrāšanās vietas ar verdošu ūdeni un tvaiku.

Itālijā un Francijā ticēja, ka dzīvošana mājas kūtos aizveda labus sapņus un radīja murgus, it īpaši bērniem.

Krievijā bugs tika uzskatīta par pastāvīgu brašu, kas kopā ar citām neveiksmēm un kavē padarīt dzīvi bagātu un laimīgu.Saistībā ar šo kukaiņu plaši izplatīto izplatījās īpašas pazīmes un rituāli to izraidīšanai.

Kādas ir mājas bugs?

Diemžēl gultas dzīvo ne tikai netīros un novārtā atstātos, bet arī pilnībā modernajās tīrās telpās. Cilvēki ir nepatīkami pārsteigti par šo parazītu klātbūtni, un viņi bieži meklē tādas tautas zīmes, kas varētu izskaidrot kukaiņu izskatu.

apskats: ". Mēs dzīvojam pavisam jaunu augstceltņu un nav kukaiņi nekad redzējis vienu" Perfect "diena nomodā sakosts, kļuva panikā meklēt visu laiku zem gultas neatradām ligzdu bedbugs garšaugu viņi patīk .. varētu, bet asinssūcēji neatstās Un mēs esam kopš šķita nepareizi lietas gāja mājā - visu laiku lamuvārdus, nesen mans vīrs auto lauza … "

Sofia, Sanktpēterburga

Zīmes :.

Ja mājās sākās bugs, tas nozīmē, ka kāds pamet šo māju. Ja šī persona nekļūst, parazīti nodos arī.

Apzīmējumu var interpretēt dažādi: viena ģimenes locekļa nāves gadījumā, laulības šķiršana vai, iespējams, tikai pieaugušo bērnu nodošana viņu mājās.

Bedbugs nokļūt mājā, asaras, strīdi, zvērestu.

Šāds skaidrojums ir saprotams no psihologu viedokļa. Asins-sūkšanas parazīti, no kuriem grūti atbrīvoties, ir liels stress cilvēkam.

Bieži vien viņš kļūst uzbudināms, nespēj mierīgi, tas rada problēmas ar viņa veselību. Protams, veselības stāvokļa izmaiņas var ne tikai ietekmēt iekšējās ģimenes attiecības.

Mājās, kur dzīvo bugs, iedzīvotāji bieži vien būs murgi.

Tautas zīmes nav velti akcentējot uzmanību sapņiem. Bedbugs parasti ēd nakti, kad cilvēki guļ. Bieži vien iekaisis pamodies, sāk ķemmēt ādu.Tas pārtrauc miega ritmu un iezīmē negatīvu konotaciju.

Piemēram, sāpes par ēsmu sapņos var pārveidot par monstera kodumu, naza triecienu. Ja bumbiņas pārlido pār ķermeni, arī sapnī var parādīties nepatīkamu kukaiņu attēli. Līdz ar to murgi, uz kuriem bērni visvairāk pakļauti.

Bugs ir dzīvoklī - slikta zīme. Varbūt kāds no jūsu vidi ir enerģijas vampīrs.

Šī zīme ir diezgan mūsdienīga, un tā ir saistīta ar burvju un ezotērisko cilvēku aizraušanos. Saskaņā ar Feng Shui, visas problēmas un nepatīkamas parādības mājā (iekārtas mazspēja, plūsma no jumta, kukaiņi izskats), tika ņemti no cilvēkiem, kas dzīvo tajā enerģiju, padarot tos vāja un miegains.

Pazīmes par ātru bumbiņu parādīšanos

Pazīmes par bumbulas ne tikai izskaidro to, kā nokļūst kukaiņi, bet arī var paredzēt to izskatu.

Ja jūs sadedzināt veco slotu cepeškrāsnī, jūs varat saukt nepatīkamus notikumus: dabas katastrofu, iebrucēju ušām, tarakāniem vai gultām.

Šāds apzīmējums var būt vajadzīgs tikai namiņā vai privātajā sektorā, jo dzīvokļos nav krāsu.

Tas ir interesanti: kļūdas visbiežāk parādās masu sastrēgumu vietās - slimnīcās, cietumos, dzelzceļa stacijās, viesnīcās. Tomēr nesen zinātnieki veica pētījumu par šo insektu uzvedību vienā Amerikas cietumā.

Izrādījās, ka ir cilvēki, kuri vienkārši ignorē gultas un neko notur. Tas nav saistīts ar asinsgrupu vai Rh faktoru. Kā izrādījās, viens no upura izvēles faktoriem kļūdām ir paša cilvēka garīgais stāvoklis. Tādējādi cilvēki, kas ir pakļauti neirozēm un histērijai, nomākti, biežāk sūdzas par kodumiem nekā līdzsvaroti, mierīgi indivīdi.

Eksperti uzskata, ka cilvēks ar traucētu garīgo stāvokli maina asinsrites intensitāti, kas ir galvenā ēsma gļotu bēdu gadījumā.

Atgriezīsimies pie pazīmēm:

Laulības šķirnes parādās netiklības namā.

Jūs patiešām varat atvest Klopovu māju no citas nakts pavadīšanas vietas vai kādas lietas. Tādēļ apzīmējums norāda vienu no to izskata variantiem.

Nestabilā situācijā valstī mājās parādās bugs un prusaku.

Protams, šo lēmumu zinātniski pamatot ir ļoti grūti. Gultasboju gadījumā tas nav apstiprināts, bet prerogēnus tiešām reizēm burtiski pazūd no visiem mājokļiem, un pēc kāda laika tie parādās tajā pašā masā.

Ja jūs bieži vien cīnās ar tuviem radiniekiem, mājā ir gultas.

Visām pasaules kultūrām raksturīgs ir ģimenes karsts uztvere kā kaut kas svēts. Tāpēc strīdi ar tuviem radiniekiem tiek uzskatīti par sliktiem piemiņai.

Pazīmes par bēguļu izraidīšanu no mājām

Neatkarīgi no iemesla bedbugu parādīšanās mājā, galvenais uzdevums ir atbrīvoties no tiem. Jūs varat atrast cilvēku pazīmes, kas norāda uz ātru iznīcināšanu no kukaiņiem.

Protams, jums nevajadzētu pilnībā paļauties uz šādu datu ticamību, jo jūs varat noņemt tikai gultus ar īpašu rīku palīdzību. Tie ir tīri informatīvi un to var uzskatīt tikai par papildinājumu.

Ja vairākas naktis pēc kārtas ir labi krāsaini sapņi, drīz vien kukaiņi neatrodas mājā.

Kad kukaiņu skaits samazinās, tad būs daudz mazāk nakts kodumu. Līdz ar to, ja miega kvalitāte ir uzlabojusies, tā ir pirmā parazīta izņemšanas pazīme.

izdzītu kļūdas, Lieldienu laikā nepieciešams, lai slaucīt atkritumus ārā pa durvīm, sakot: ". Visas kļūdas un prusaku - ārā no būdas"

Par slaucīšanas negatīvisma, agresijas un dusmu rituāls ir zināms jau ilgu laiku, un ko izmanto, lai nogalinātu visus bad lietas mājā. Tā bedbugs pārstāvēta tikai tik tumšs, slikta spēks, kas neļauj personai, šis rituāls tiek izmantots pret viņiem.

Ja māja ir plānota kāzas vai bērna piedzimšanas, bugs nebūs dzīvo šajā mājā.

Bedbugs - piepildījuma personifikācija, morālā nestabilitāte, strīdi. Ja mājās ir paredzēts priecīgs notikums, visi cilvēki ir apmierināti un vispārējā psiholoģiskā situācija uzlabojas. Saskaņā ar zīmēm, dambji drīz pamet šo māju.

Lai gan valsts zīmes sniedz daudz informācijas par bedbugs, un ir daudzi gabali, lai atbrīvotos no parazītiem, cīņā ar tiem, jums ir nepieciešams, lai integrētu un efektīvākus pasākumus.

Piemēram, tā vietā, lai paļautos uz neko, bet sazvērestības un zīmes - izmantot spēcīgu un diezgan drošu insekticīdus, kas var palīdzēt trimdas bedbugs un neļauj to izskatu.

Vairāk par gultas bugām: kā viņi baro