Omadused kodu prussakad aretus

Detsember 2018

Video: Kent Hovind - Seminar 4 - Lies in the textbooks [MULTISUBS] (Detsember 2018).

Anonim

Viņu hordes nedod cilvēkam mieru, no viņiem pārvietojas māju sienās, viņi klīst visos stāvos. Kaut kas līdzīgs ar zināmu nepatiku un baiļu skaitu, ko cilvēki saka par prusaku, kas ilgi dzīvo kopā ar viņiem blakus. Iedomājamās izteiksmes palīdz skaidri iedomāties, kā prusaku atkārtojas, ignorējot maģistra nemitīgos mēģinājumus no tiem atbrīvoties un parādot neticamu auglību.

Traks pieauguma temps skaita indivīdu, spēju parādīties kā zibens no zila, to neievainojamība uz ietekmi daudzu indes un radiācijas pat izbrīns, iedvesmot bailes un kļūt par iespēju jokiem.

"Redhead and Uros" var lepoties ar to, ka viņš ir daudzu literāro darbu galvenais raksturs, tomēr visbiežāk tas ir negatīvs.

Par cilvēka naida vēsturi, lai prusaku

Kad runa ir ne pārstāvjiem no jaukākajām posmkāju tipa jūtīgi cilvēki riebumu raustīšanās pleciem. Tie, kuru dzīvokļi neapdraud pavasara reprodukciju, vienaldzīgi atgriezīsies. Un tikai daži no tiem var stundu priecāties par kukaiņu graciozitāti. Varētu apbrīnot šo īpašo īpatņu ārkārtīgo veiklību no faunas, ja ne vēsturiski attīstītās Vācijas sapņu un prusaku starpā.

Zinātnieki apgalvo, ka prusaku priekšteči pastāvēja jau paleozoiskā laikmeta laikmetā un veiksmīgi pārsūtīja visas globālās izmaiņas uz Zemes.Viņi dod priekšroku tropisko mežu klimatam. Tieši tur attīstījās ideāli apstākļi tarakāņu kaķēniem, mīļotājiem siltumā un mitrumā.

Cilvēks iemācījās uzcelt mājas, nodrošinot sezonas komfortu sev un saviem mazākajiem brāļiem - prusaku. Kukaiņi ir izvēlējušies ēkas, vienmēr ir pārtika un dabas katastrofu aizsardzība. Viņi labprāt okupēja nišu blakus cilvēkam, pārvēršoties Sinanthropusā, kas ievērojami palielināja viņu spējas panākt pēcnācējus.

Kautrās, nežēlīgās radības, kas uzdrukātas fotogrāfijās, nav ļoti pievilcīgas, un, kad prēmijas sāk aktīvi vairoties, tas kļūst nepanesams. Vecajās dienās neviens nekad nebija nonācis, lai cīnītos pret prusaku, kas viņiem bija jācieš. Šādu spongeru klātbūtne būda tika uzskatīta par labklājības pazīmi. Ja īpašnieki ir slikti, un tarakāniem nav nekā ēst.

Krievijas imperators Pēteris I bija spēcīga nepatika pret šādiem nelūgtiem viesiem, un tajā pašā laikā un īpašniekiem, lai izraisot pavairot kukaiņu savā būdā.

Nozīmīgs, no pirmā acu uzmetiena, radības spēlē noteiktu lomu cilvēka sabiedrībā. Iepriekšējos gadsimtos gandrīz neviens nevarēja lepoties ar pilnīgu trūkumu trūkumu mājā.

Viens labi zināms maiznieks izvairīties taisnīgās dusmas ģenerālgubernatora, viņš izdeva tarakāns pagatavota bulciņa par rozīnes. Viņa virtuvē kukaiņi izauga drosmīgāk, ka, apgūstot zaķus kapteiņa ceļā, tie nonāca vāciņā ar mīklu. Tātad, pateicoties tarakānim interesantajam, maizes banālam netīrumam un atjautībai parādījās mērces ar rozīnēm.

Jo vairāk cilvēku apmetās savās mājās, jo īpaši ar lielu dedzību prusaki apguvis tos, strauji pieaugošo iedzīvotāju skaitu, taču cilvēce kļuva nesavienojami.Daudzstāvu celtniecība ir pieņemta ar kukaiņiem uz urušas. Ūdensapgāde ir lielākais civilizācijas sasniegums. Caurplūdes caurules, apkures radiatori - vienkārši paradīze prusakām, kas pieraduši pie karstuma un mitruma.

Un ilgu laiku tika novērtēta cilvēku aizvainojošā attieksme pret prusaku produktiem. Un nav svarīgi, cik daudz sadalīti šķēpiem atbildīgas īrniekiem, aizstāvot cīņā pret nožēlojami odi savas tiesības mājokļiem, kas vēlas gūt labumu uz citu rēķina vienmēr būs.

Šādu dzīvesbiedru uzturēšana ir apšaubāms prieks, bet tas nav tik slikti. Bred tarakashki ielaužas apaviem, grāmatām un Svētā svētumu - sadzīves tehniku, piemēram, "iedzīvotājiem," ne vilka uz tiesu. Laiku pa laikam, pētnieki ir atrast jaunus trūkumus, pārmeklējot brāļi, atzīstot to par vaininieks astmas un patogēnu uz pārvadātājiem vairāku ļoti nepatīkamu slimību. Iepriekš minētie noved pie tā, ka cilvēks jau ir sasiets ar prusakām.

Breeding tarakāni

Ligzdošanas māju prusaku, kā tipisks pārstāvis savā klasē, seksuāli. Speciālists viegli atšķirs vīrieti no sievietes. Patiesa interese par šo dzīvnieku audzēšanu un to seksuālajām īpašībām liecina par biologiem un terraumists, entuziasma eksotiskiem. Poor puisis tikai Willy-nilly īpašnieku kļuva armijas prusaku, neskrien pēc tiem ar palielināmo stiklu, vēlas, lai noteiktu dzimums indivīda reizina tās teritorijā.

Priekļļu pārpalikumam raksturīga milzīga sugu daudzveidība. Lielākajai daļai krievu skatu pazīstamāko sugu ir šādas īpašības:

  • vīrietis ir nedaudz mazāks nekā sieviete.
  • Nobriedušam vīriešam ir iespējams noteikt raksturīgos izaugumus pēdējā segmentā, izraktos.
  • Vīriešiem ir nedaudz labāki spārni, un izņēmuma gadījumos viņi var veikt nelielus lidojumus.

mātītes prusaku var kustināt savus spārnus nedaudz, aicinot pāroties - sākotnējo posmu vairošanās procesā. Tēviņi, lai tas gatavs varoņdarbiem: daži var tikko lidot, Madagaskara šņākšana prusaku izdala draudīgā skaņas un šaujlauks "ragu". Viņi organizē reālas cīņas, apliecinot viņu tiesības uz sievieti.

Pēc apaugļošanas sieviete sedz olas. Parasti viņiem ir aizsargājoša kapsula - tūska.

Izmaiņas, kas notiek kukaiņu struktūrā dzīves laikā, sauc par metamorfozi. prusaku neatņemama sastāvdaļa transformācijas veids: olas uz kāpuriem, viņi iziet vairākas molts, tad kūniņa katru nākamo arvien līdzinās pieaugušo, Imago.

Uz visu mūžu sieviete atkārtoti veic olu klāšanu. Tur ir arī lielisks līdzeklis, pēc pārošanās vīriešu gametas ilgi paliek ķermenī sieviešu izklāšanas notikt pat bez iepriekšējās pārošanās.

Lielākajā daļā dzīvojamo kukaiņu ir kāpuri, kas nav sasnieguši pubertāti.

No dzīvo kopā ar cilvēkiem, kukaiņi ir uzvarējuši daudz. Mājas un dzīvokļi droši pasargāti no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, mājsaimniecības locekļiem dāsnu piegādes noteikumiem, kas ļauj prusaku vairoties ļoti ātri un ērti pastāv.

Visaptverošā sarkans tarakāns

Ļaujiet man iepazīstināt populārs skrējējs mūsdienu krievu virtuvi - sarkanā vabole, tā nosaukts tāpēc, ka krāsu.Blattella germanica - tā sauc zoologi. Viņam ir arī daudz iesauku. Viens no tiem, tarakāns, atspoguļo šī kaitinošā dzīvnieka piedzīvojumu vēsturi. Tiek uzskatīts, ka Krievija atveda pie Viņa, Āfrikas izcelsmi, to mugursomas uniformām karavīriem, kas atgriežas mājās pēc kara ar Prūsiju.

Gluži pretēji, vācieši ir pārliecināti, ka prussli no Krievijas nonāca Eiropā, bet Rietumvācijā to sauc par franču valodu. Viņš apmeklēja visur. Viņam izdevās uzvarēt konkursā ar melnu tarakāns, jo viņš ātri sasniedz pubertātes, ražīgs un garākiem rūpēm par viņu pēcnācējiem, kā arī laiku pa laikam ēd olas melnās prusaku bieži atstāta atvairīt par sevi.

Sieviešu Prusak visur ir pietūkums un atstāj to tikai līdz brīdim, kad kāpuri ir pilnībā nogatavojušies un gatavi iet.

Piesārņojuma attīstīšana no olšūnas uz pieaugušo stadiju aizņem apmēram četrus mēnešus. Pie pietiekami augsta apkārtējās temperatūras tas ir gatavs mate pēc 3 mēnešiem.

Brieduma periodā, kas ilgst līdz 30 nedēļām, viena persona spēj dot dzīvību vismaz simts bērniem. Vispārizglītojošo sarkano prusaku reprodukciju ierobežo tikai ūdens un pārtikas trūkums.

Kur ir beidzies prusaku un vai viņi nomirs kā dinozauri?

pēdējā desmitgadē, un varbūt nedaudz vairāk, iedzīvotāji daudzdzīvokļu ēku tika kalta nav savas virtuves līdz tarakāns, pastāvīgu apgādājamo. Vai ķīmija tiešām darbojas? Vai tajā pašā laikā visi kaimiņi ir kļuvuši ļoti tīra, vairs pilošs krāns, un visi tarakashki aizbēga, meklējot pārtiku un dzert? Maz ticams.

Zinātnieki satraukuši par pēkšņu izzušanu.Versijas izvirza vēl viens neticami atšķirīgs. Kāds apgalvo, ka mūsu dzīvokļos parādījās pārāk daudz garšas, saskaņā ar kukaiņiem, lietām. Viņi neatbilst ģenētiski modificētajai pārtikai, noslēpumajām krāsvielām un konservantiem, kuriem šī persona jau ir pieradusi.

Viņiem nepatīk linoleja smarža, veco grāmatu trūkums ar līmēto lapu skapī. Tie tika nogalināti, izmantojot mobilo sakaru vai iznīcināto ozona slāni, un viņi cieta par civilizāciju.

Vai viņi cieš likteni dinozauru? Varbūt Pieskārieni atkārtoti ir pierādījuši savu spēju pielāgoties visnelabvēlīgākajām situācijām. Ja viņi spēj izturēt jonizējošo starojumu, vai tie var tiem nodarīt augstas frekvences radio viļņus? Prusak bez ēdiena pārvalda ne ilgāk kā 20 dienas, protams, viņš nevarētu izturēt pagaidu grūtības.

Nelieciet cerību, ka divkāju kļuva uzvarošs cīņā ar prusaku. Nav šaubu, ka viņi atgriezīsies mūsu mājās. Tie saskaņosies ar izmainītu cilvēku uzturu, izmēģināsim zobu sintētiskās zobu birstes, plīsīsiet bojājumus. Un ar šīm personām, kas izdzīvoja cīņā par pastāvēšanu, to būs grūtāk pārvaldīt. Viņi var kļūt stiprāki, viltīgāki, daudz elastīgāki.

Tātad, priekšā mums, protams, gaida jauns posms cīņā ar prusaku, cīņu pret viņu masveida pavairošanu mūsu teritorijā.

Kāpēc es nevaru tārpavārus izņemt no dzīvokļa

Naudas līdzekļu izmantošana no prusaku