Aerosooli reid (reid) lutikad

Detsember 2018

Video: "Ju$t kidz growing up" -Big Mora & Riku B of EK53 Graffiti Squad (Tallinn Graffiti 2017) (Detsember 2018).

Anonim

Viens no populārākajiem līdzekļiem bedbugs ir spray Raid, kas parādījās tirgū pirms kāds cits. Produkts paredzēts lietošanai vietējā vidē.

Sastāvdaļas

Sastāvā Reid aerosols ietver šādas aktīvās vielas:

Mūsu Lasītāju izvēle! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

 • cipermetrīns (0, 1%) - efektīvs insekticīds no grupas piretroīdu. Paralyzes bedbugs, hitting nervu sistēmu. Viela ir visefektīvākā 24 stundu laikā. Kopējais darbības laiks ir 15 dienas, katru dienu efektivitāte samazinās.
 • praletrīns (0, 03%) - piretroīdu ar līdzīgu darbības mehānismu par bedbugs.
 • Imiprotrīns - pastiprina citu piretroīdu darbību.

Darbības princips

Raidam ir vīrusu ietekme uz parazītiem. Aktīvā viela, kas nokļūst uz ķimeņu ķermeņa, iznīcina nervu sistēmu. Inficētā persona, sazinoties ar citiem, noārda visu cilvēku.

ir unikāla iezīme Reid ilgums - aptuveni 15 dienas pēc ārstēšanas, tas ir ļoti garš aerosoliem.

Priekšrocības :

 • Vienkārša lietošana. Raid aerosols ir ļoti viegli lietojams un neprasa iepriekšēju sagatavošanu.
 • Augsta efektivitāte. Aktīvās vielas ātri iznīcina putekļus.
 • Ilgtermiņa, kas nav raksturīgi aerosola produktiem, kas atšķir Reid no analogiem.
 • Drošība. Ja jūs ievērojat visus lietošanas noteikumus, produkts nerada draudus cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Trūkumi :

 • asa, cloying smarža.
 • Filma paliek uz virsmām, tā ir jānomazgā ar ziepēm un soda šķīdumu, tas neitralizē indes iedarbību.
 • Tāpat kā visas universālās aizsardzības līdzekĜi, Reid ir mazāk efektīvs nekā sagatavojot šauru profilu pret bumbām. Kaut arī, ja bedbug populācijas nav daudz, līdzekļi ir diezgan piemēroti vajadzīgajam rezultātam.

Sagatavošana apstrādei

 • Istabu notīra ar putekļu sūcēju un mitru drānu.
 • Mēbeles jānoņem no sienām, lai tās varētu ērti piekļūt aizmugures sienām un grīdlīstes.
 • Paklāji, gleznas un citi dekorējumi tiek noņemti no sienām. Ņemot uzmanību uz olu ievietošanu, tās jānoņem ar putekļu sūcēju, pēc tam šo vietu apstrādā ar līdzekli.
 • Noņemiet mīkstas detaļas no dīvāniem un gultām. Mazgāt gultas veļu maksimālajā temperatūrā, ielieciet spilvenu sausai tīrīšanai vai iesaldē uz pāris dienām.

Instrukcija lietošanai

Ielādē …

Aerosolu drošība cilvēkiem un dzīvniekiem nenozīmē, ka nav jāievēro vienkārši aizsardzības pasākumi.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Lai atbrīvotos no klipiem, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Ierīces darbība balstās uz elektromagnētisko impulsu un ultraskaņas viļņu tehnoloģiju! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasiet vairāk šeit …

Lietošanas noteikumi :

 1. 1Pēc izsmidzināšanas izmantojiet gumijas cimdus, medicīnisko masku un peldmēteli.Ja ārstēšanas telpa ir liela un ilgstoši uzturas apstrādes vietā, lai izvairītos no alerģiskas reakcijas mazu pilienu dēļ, kas nonāk elpošanas traktā, jāizmanto respirators.
 2. 2 Gultas veļa, trauki, bērnu rotaļlietas, kas iesaiņotas maisiņos, tāpēc tie nesaņem kaitīgas vielas. Visas šīs lietas būs jāapstrādā ar karstu ūdeni vai tvaiku.
 3. 3Dizpērējiet rīku tikai tad, kad logi ir atvērti.
 4. 4Piederīgajās telpās apstrādes laikā nedrīkst būt cilvēki un mājdzīvnieki. Pārliecinieties, ka uzklājat terāriju vai akvāriju. Pēdējā kompresors ir jāizslēdz.
 5. 5 Pirms lietošanas krata, lai aktīvās vielas varētu labi sajaukt. Uzglabājiet izstieptas rokas 30 cm attālumā no lietošanas vietas. Neizsmidziniet produktu vienā vietā ilgāk par divām sekundēm, tāpēc var rasties traipi. Izsmidzināšana ir pakļauta specifiskai dzīvotnei gultasbojājumos, un tas nav jēgas izsmidzināt gaisā.
 6. 6Lai neatstājiet cilindrus ar produktu tiešā saules staros, nepūtiet tos tuvu atklātām liesmām un citām darba apkures ierīcēm.
 7. 7Nepaturēt telpā, ja darbs ir pabeigts. Ir nepieciešams mazgāt un noskalot muti, atvērt logus un atstāt telpu vismaz pusstundu. Virsmām jābūt labi izžūt. Lai sasniegtu maksimālo efektu, Reid nav jānomazgā divas nedēļas. Izņēmums - kontaktvirsmas (plīts, galdi, krēsli, durvju rokturi). Tos nepieciešams mazgāt ar ziepju šķīdumu.
 8. 8 Ja nokļūst acīs, rūpīgi noskalojiet ar ūdeni.