Amazing ja ohtlik vee vead

Detsember 2018

Video: This is Why You Don't SUCCEED - One of the Best Motivational Speeches Ever (Detsember 2018).

Anonim

ūdens kļūdas var atrast lēni plūst vai stāvošs ūdens Ūdens bugs (backswimmers, skeiteri un corixidae) pieder secībā bedbugs. Bieži vien tos var atrast lēni plūstošos vai stāvošos ūdeņos.

Apraksts par kukaiņiem

Lielais ūdens bugs ir liels. Garumā tas var sasniegt 1 centimetru, pēc formas kukainis atgādina laivu. Parazīts ir gudrs plēsējs. Tās aizmugure ir krāsota zaļā krāsā un nav mitrināta ar ūdeni. Zem ūdens gladysh spīd un šķiet "gluda", kas attaisno savu nosaukumu.

Ūdens bugs peld pilna augšu. Tajā pašā laikā viņu acis, kas atrodas aizmugurē, apskata apakšā, meklējot upuri. Bieži vien ķirši vienkārši karājas pie ūdens virsmas. Garas pakaļējās kājas ļauj gultni peldēt bez daudz pūļu. Viņi tos pārvalda ļoti gudri.

Milzis Ūdens kļūda ir liela izmēra

sugu daudzveidību

Ūdens striders

Viens no slavenākajiem ūdens kļūdas. Tie parādās dažādos ūdensobjektos, no peļķēm līdz okeāniem.

Gladyshi

Pieaugušais ir apmēram 15 mm garš. Spārni ir jumta formas, vēdera plakana. Ļebras krāsa pilnībā atkarīga no tā, kādas mājputnu bugs dzīvo. Abdumens tumšāks nekā elytra. Ja jūs pārtraucat pārējo kukaiņu, tas būs dzelt. Ņemot to vērā, to bieži sauc par ūdens aizsprostu.

Mūsu lasītāji iesaka!

Lai atbrīvotos no kļūdām, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller.Darbība ir balstīta uz tehnoloģiju elektromagnētisko impulsiem un ultraskaņas viļņi! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Lasiet vairāk šeit …

Gladys kājas atrodas krūšu rajonā. Kukaiņi spēj pārvietoties pa sauszemi, bet tie izskatās ļoti neveikli. Vēdera aizmugurē ir gaisa burbulis. Viņš ir noķerts no bojājuma no virsmas un elpo savu gļotu. Burbulis arī ietekmē peldspēju no kļūmes.

Sweetheads peld atpakaļ uz leju. Viņi ir plēsēji un dod priekšroku atklāti medīt, nevis no paslēpšanas. Ēst glushysh ir iespaidīgs, jo pārvietošanās ūdenī prasa lielas enerģijas izmaksas. Pēc ēšanas, bugs ir paslēptas pie ūdens veģetācijas, lai tā nekļūtu par citu pērtiķu upuri.

Ja jūs traucējat glaives mierīgumu, viņš nokritīs. Ņemot to vērā, to bieži sauc par ūdens viskiju

Gladīses ir plaši izplatītas, jo tās spēj lidot lielos attālumos. Pacelšanās no rezervuāra notiek bez atbalsta. Izrādās, ka kļūda spēj lidot vēderā. Arī kukaiņu var sākt no zemes.

Rappers

Izplatīts mērenās un ziemeļu platuma grādos. Garums var sasniegt līdz pat 16 milimetriem. Atgādiniet vaigā, bet peldējiet muguru. Galva ir mobila. Pieskāriens īss, pilnīgi slēpts zem lūpas. Vīriešiem ir īpašas kauliņiem uz priekšējām kājām, ar kuru palīdzību parazīti pļāpās. Skaņu var dzirdēt, ja stāvat pie ūdens un klausiesties.

Bugs nav vilkšanas proboscis. Viņi vienkārši atver savu muti platu un vadīt pārtiku tur ar savām priekšējām ķepām. Pļaujmašīnas darbojas pat ziemā. Visbiežāk tie notiek stāvošā ūdenī.Aizbāžņi var ātri izlidot no ūdens.

Vispārīgie fakti par milzīgo ūdens kļūdu (video)

Biotops

Šīs sugas ūdensdzīvnieks parasti dzīvo aizaugušajos un seklos ūdensobjektos. Tāpēc viņa atbilstošās krāsas: sānis uz leju ir viegls, un daļa, kas vērsta uz ūdens virsmu, ir tumša. Tā rezultātā kļūda kļūst neredzama no abām pusēm neatkarīgi no tā, kā jūs izskatāties.

Lūdzu, ņemiet vērā!

Ir trīs efektīvas iespējas, lai ātri atbrīvotos no bedbugs:

 • Zvana atklāšanas dienests (dārgs);
 • lēta elektroniska repellera iegāde (1390 rubļi);
 • Ķīmiskās vielas (apšaubāma ietekme).

  Lasīt vairāk šeit …

  Gladysh ne tikai perfekti peld, bet arī spēj lidot. Tāpēc to var redzēt lietainās peļķēs vai dažādās ūdenstilpēs (tas lido no viena uz otru). Gladišs var lidot naktī un gaismas gaismā.

  Bīstams cilvēkiem

  Ūdens bugs smoothie ir bīstams cilvēkiem. Viņu kodumi ir ļoti sāpīgi, tāpēc parazītus bieži sauc par ūdens šķirnēm.

  Sliekas ir līdzīgas gladišes, bet peldošas uz augšu ar muguru

  Tiek iedalīti dažādu sugu ūdens kukaiņi. Tātad lielākais pārstāvis - milzīgā belostoma - var ēst zivju mazuļus un mazas vardes. Tajā pašā laikā viņa ļoti smagi uzkodas, kas rada lielas neērtības personai.

  Tomēr ir vērts atzīmēt, ka bugs uzkodas tikai pašaizsardzības nolūkos. Ja jūs viņus nepieskartat, tie neradīs personai nekādu kaitējumu.

  Citas ūdenskrātuves, kas dzīvo ūdenī, rokās paliek ļoti nepatīkamas smakas. Tie ir šādi parazīti:

  • Bugs ir slikta kļūda;
  • bug-stinker;
  • Itālijas vairogs.

  Nav ieteicams pieskarties tiem. Ja jūs mēģināt no mājām noņemt kukaiņus, izmantojiet piesardzību.

  Ūdens skaitītāji nav drauds cilvēkiem. Tās ir mazas izmēra, tāpēc tās ir gandrīz nekaitīgas. Peldēšanās laikā var nonākt pilnīgi nejaušā veidā. Ja rodas nepatikšanas, iztukšojiet brūci ar zaļu.

  Giant Belfast - var ēst zivju mazuļus un mazus dīķa iedzīvotājus

  Bet dažos gadījumos ūdens var būt bīstams - ja viņi dzīvo tropu valstīs. Šādiem bumbiņiem ir dzēlums, un sāpes no viņu koduma ir salīdzināmas ar bišu sāpēm. Skartā ekstremitāte var notikt, un sāpes turpinās stundu. Dažreiz var būt alerģija, kas nozīmē, ka Jums jālieto antihistamīni.

  Interesanti fakti

  • Izrādās, ka pūsti ne tikai smaržo slikti un nokauj, bet var pieaugt līdz pat 15 centimetriem. Gultā šādus parazītus nevar izpildīt, bet tos var redzēt, peldot ūdenī.
  • Baltie mamutu peld labi, un viņu priekšgalā ir īpaši āķi. Viņi uztver un nostiprina laupījuma stāvokli.
  • Avārijas gadījumā var peldēt ūdens kukaiņi.
  • Bugs bites cilvēkus bites ar pirkstiem vai pirkstiem. Bet viņu kodums ir ļoti sāpīgs.
  • Lielas bugs, kā likums, dzīvo tropu valstīs - Indijā, Austrumāamerikā, Taizemē. Dažreiz tie ir atrodami Amerikā, Floridā. Vietējie iedzīvotāji sauc parazītis "ērces aligators". Gultasvietu biotops ir kanāli un rezervuāri.
  • Ūdens parazīti ir reāli plēsēji. Tā kā tiem ir iespaidīgs izmērs, viņu upuris var kļūt par zivīm un tadpostiem. Bugs sēž uz aļģēm un izseko tās upuri.Pēc tam, kad kukulis redz zivis, tas piesaista priekšteci ar priekšējām ērcēm un paver to mutē. Tad kļūda cietušā ķermenī ievada indu, kas sadala tā iekšējos orgānus. Turklāt parazīts vienkārši iesūc audzēšanas ķermeņa saturu.
  • Elpošanas mēģenes ir kļūdaini elpošanas orgāni. Viņi atrodas vēdera priekšējā daļā. Tā kā zem ūdens parazīts nevar elpot, tas periodiski peld līdz virsmai.

  Mūsu resursa lapās varat atrast atbildi uz jautājumu: kāds ir bugs-karavīru kaitējums un kā viņi no viņiem var tikt atbrīvoti.

  Ūdens kļūdu sugas (video)

  Bugs var dzīvot ne tikai uz zemes, bet arī ūdenī. Ir vairāki kukaiņu veidi - ķemmes, gladyses, ūdens skaitītāji. Biotopi - dīķi ar stāvošu vai mierīgu ūdeni. Interesanti, ka ūdenī apdzīvotās kļūdas var lidot, un dažreiz - par pienācīgiem attālumiem. Bīstamība cilvēka kukaiņiem ir atkarīga no kukaiņu lieluma. Jo lielāka kļūda, jo reālāk būs tās kodums.