Oluline küsimus on, kas täid elavad juuksed värvitud

Detsember 2018

Video: Complex Animals: Annelids & Arthropods - CrashCourse Biology #23 (Detsember 2018).

Anonim

Utis - tas noteikti ir ārkārtīgi negatīvs fenomens. Utis izraisīt smagu diskomfortu, jo galva ir niezošas kodumi un pārklāti ar sarkaniem niezoši plankumi. Tāpēc ir tik svarīgi atrast līdzekli šo parazītu novēršanai. Daudzām ir pieejamas metodes, kā atbrīvoties no šiem kukaiņiem. Noskaidrosim, vai ērces dzīvo ar krāsotiem matiem un iekrāso. Un vai ir iespējams atsavināt uša. Arī svarīgs ir jautājums: vai pēc iznīcināšanas atkal var parādīties dusmas.

Sāksim ar to, ka šie kukaiņi var sākt jebkuru cilvēku. Un viņi nevēlas atstāt viņu saasināšanās vietu vai pat mirt. Pirms iznīcināšanas metodes apsvērt, ir vērts atcerēties to izskatu.

Galvenais veids utu invāzijas ir nodot tās "ar vainu uz citiem." Tas ir, to var izraisīt saskarsme ar personu, kas cieš no pedikulozes. Ir daudz veidu, kā pārraidīt. Visneaizsargātākie ir bērni. Tas ir saistīts ar to, ka bērni katru dienu apmeklē sabiedriskās vietās, piemēram, skolām un bērnudārziem, kas ir cieši saistīta ar ciešu kontaktu ar citiem bērniem.

Ir nepieciešams izmantot krāsas kā līdzeklis, lai atbrīvotos no parazītiem

Ja jūs nolemjat, lai atbrīvotos no utīm un nits, tas ir labāk izvēlēties specializētos produktus noņemšanas šādu parazītiem. Pedikuloze ir nopietna slimība, un tam nepieciešama īpaša ārstēšana. Taču tradīcijas, kas mums nākušas no mūsu vecvecākiem, veic paši savus pielāgojumus.Utis ir iespējamas, izmantojot tautas līdzekļus. Patiesībā, daži cilvēki izmanto matu krāsošanu kā metodi, lai atbrīvotos no grumbiņiem un ušām, un tas patiešām palīdz, dažas liecības liecina par to. Un tomēr šī metode ir tālu no efektīvas visos gadījumos.

Kā maļaini krāso darbu?

Vai matu krāsa nogalina utu? Viss būs atkarīgs no tā, kuru krāsvielu jūs izmantojat. Piemēram, dabīgām vielām, visticamāk, nebūs kaitīgas ietekmes uz niedrēm un ušām. Bet daži komponenti faktiski var palīdzēt atbrīvoties no kaitēkļiem.

Kā tieši matu krāsa nogalina utu? Pigmenti, kas tieši maina krāsu, nedarbojas nekādā veidā. Vienīgais, kas var notikt, ir neliela kukaiņu krāsas maiņa. Bieži vien matu krāsu sastāvā ietilpst ūdeņraža peroksīds, kas spēlē oksidētāja funkciju un iznīcina dabiskos matu pigmentus, tas faktiski izmaina tos. Un gandrīz tādā pašā veidā šī viela var ietekmēt putnu čitīnu apvalkus vai to olšunas, tas ir, nits. Apvalks tiek iznīcināts, un tas izraisa kukaiņu miršanu.

Daži matu krāsas satur arī amonjaku. Viņš atver katra matiņa ķermeņa svarus, tādējādi nodrošinot krāsaino pigmentu maksimālu iespiešanos. Apvalks šīs vielas ietekmē var arī sabrukt. Turklāt amonjakam piemīt asa un spēcīga smaka, kas attīra kaitēkļus. Uz dažiem brīžiem viņš paliek uz matu, tāpēc efektu var saukt par ilgstošu.

Kā padarīt krāsvielu

Matu krāsošana, lai atbrīvotos no niedrēm un ušām, tiek veikta tieši tāpat kā citos gadījumos, tas ir, mainīt krāsu.Uzmanīgi izlasiet instrukcijas un ievērojiet visus tajā minētos norādījumus. Stingri ievērojiet turēšanas laiku un cimdus.

briesmas un draudi

Ja matu krāsu tiks izmantoti ar utīm, ir nepieciešams ievērot dažus piesardzības pasākumus un noteikumus:

  1. Lai padarītu šo procesu efektīvi pret galvas utīm un nits, izvēlieties krāsvielu ar amonjaka un ūdeņraža peroksīdu. Bet atcerieties, ka tas var negatīvi ietekmēt jūsu matus.
  2. Pirms procedūras, ir vēlams, lai tā sauktā alerģija testu, lai pārliecinātos, ka izvēlētā līdzeklis neizraisa alerģiju. Lai to izdarītu, uzklāj nelielu daudzumu savienojuma uz plaukstas vai elkona saliekuma un pagaidiet dienu, lai novērtētu ādas reakciju.
  3. Nelietojiet matus krāsot, ja ir liels daudzums asiņu un utu, un uz galvas ir kodumi. Ja krāsot matus no galvas, kas ir bojāta jomās, tas var izraisīt smagu iekaisumu vai ķīmiskus apdegumus mīksto audu. Tātad šajā gadījumā jums vajadzētu izvēlēties citu rīku.
  4. Pēc krāsojumam, ir nepieciešams labi ķemmēt matu ķemmi vai ķemme ar biežiem zobiem, lai noņemtu visus mirušos utis un nits.
  5. Ja procedūra nedarbojas, nedarbiniet to vēlreiz. Tātad jūs vienkārši pazaudējat savus matiņus, lai gan utis, iespējams, mirs. Bet tomēr nevajadzētu riskēt.
  6. Daudzi brīnās, vai utīm var dzīvot krāsoti mati. Jā, diezgan, it īpaši, ja procedūra bija sen, un krāsai nebija asas smakas. Ja iekrāsošanu tika veikta nesen, tas ir iespējams, ka kaitēkļi būs skandāla prom smaržu, kā arī daļiņas paliek uz matiem un galvas ādu vielas.
  7. Ja galva pēc lietošanas sāk niezi, rūpīgi nomazgājiet to, lai izvairītos no nevēlamām reakcijām. Utis, protams, nav laika mirt, bet jūs novērsīsiet kairinājumu.

Pēc krāsas uzklāšanas iemavās mirušie, bet tas ne vienmēr notiek. Turklāt krāsošanas procedūru var saukt par kaitīgu matiem. Ja kukaiņi miruši pēc procedūras, tās var arī atkal parādīties.