Oluline küsimus: kuidas näeb välja täid ja tingud

Detsember 2018

Video: Complex Animals: Annelids & Arthropods - CrashCourse Biology #23 (Detsember 2018).

Anonim

parazītiska slimība, ko izraisa utis sauc pedikulozi. Diemžēl daudzi nezina, kā ķirši izskatās, tāpēc viņi nevar uzreiz reģistrēt savu klātbūtni. Ir ļoti svarīgi apzināties šo jautājumu.

Daudzus cilvēkus ietekmē pedikuloze neatkarīgi no vecuma un dzimuma. It īpaši tiem, kuri pastāvīgi atrodas publiskās vietās un mijiedarbojas ar daudziem citiem cilvēkiem. Būtībā šie ir bērni, jo viņi var cieši sadarboties ar saviem vienaudžiem un apmainīties ar personiskajām lietām, nesaprotot to, kas ir aiz tā visa.

Utis ir persona, kas var būt 3 versijas:

 • Hanging
 • Human galvassāpes
 • vai kaunuma ploschitsa

Galvenie vietas utu invāzijas ir bērnudārzi un skolas. Tas ir vienkārši pietiekami, lai savāktu utos publiskajās saunās, vannās un gultas veļā, ko mēs piedāvājam vilcienos un viesnīcās. Lielākā daļa cilvēku saņem galvas utu.

Kā apskatīt cilvēka galvas uts

Daudzi pacienti nezina, kā izskatās nits un utis. Tādēļ slimība nav uzreiz noteikta. Īpaši tie darbojas pietiekami ātri un to ātrums ir aptuveni 23 cm minūtē. Mums ir grūti to redzēt mūsu matiem.

kukaiņu garums sasniedz 3 mm, tie darbojas pēc 6 kājām, un krāsu to baltu vai pelēcīga. Šāda krāsa palīdz viņiem veiksmīgi aizsegt pret galvas ādas un blondu matu fonu.Olas, ko tās gulēja, sauc par nīcām. Nits, kas jāapsver uz cilvēka galvas, ir pavisam vienkārša. Cilvēka galvas parazīti viņiem pievieno matiem lielos daudzumos. Krāsu krāsa ir dzeltenbalti nokrāsa. Nits ir piestiprināts pie matiem ar īpašu vielu, kas tik stingri atbrīvojas no tām, ir diezgan grūti.

Nits parametri ir diezgan mazi - 1, 5 mm. Parasti nits un utis ir par galvas matiem, bet dažreiz tie parādās uz skropstām un uzacīm. Cilvēka murgs var dzīvot apmēram trīs nedēļas matiem. Ja tas ir ārpus galvu, tas mirst vienā dienā, un gnīda pēc divām nedēļām, jo ​​viņa nav pieejami pārtikas avotu - asinis.

Ja nits ir līdzīgs blaugznam, tad galva pieaugušo nevar teikt. Viņai ir pūķis, kas dzer asinīs. Uz katru no sešām ķepām ir mazs spīles, āķis, viņa piekļaujas matiem. Visi šie pielāgojumi palīdz padarīt utīm matus viss, kas nepieciešams viņu dzīves procesam.

Pediculus humanus un tās dzīvības funkcijas

izstrāde, matu cilvēkus, šie kukaiņi ir noteiktas attīstības stadijas:

 • nitu - olas nobrieduši personas
 • Kāpuri
 • nimfu
 • Pieaugušo kukaiņi - pieauguši

Izvēlieties īpaša viela, sieviete pieskaras matiem. Viņi pamazām attīstās kā kāpuri. Deviņu dienu nogatavināšana notiek divdesmit dienu laikā.

Attīstības cikla laiks no nits līdz pieaugušajiem parazītiem ir atkarīgs no vides temperatūras, kurā tās aug. Optimālais temperatūras režīms ir 35 ° C. Pieauguša sieviete var atlikt lielu skaitu nits, tāpēc viņi ātri vairojas.

Uša uzturs

Pieaugušajiem utīm jāēd tikai cilvēka asinis.Kautot savu laupījumu, tas izstaro īpašu fermentu, kas novērš ātru asins recēšanu. Tas izraisa smagu niezi un pēc tam galvas galvas ādas apsārtumu. Nieze parādās pāris nedēļas pēc parazītu inficēšanās. Situācija pasliktinās, ja cilvēks sāk nekontrolējami ķemmēt kodumus, jo infekcijas iespējamība viņos ir augsta.

Lazdu biotopu un nitu

Mēs jau esam sapratuši, kā uzacis un nits izskatās galvu, tagad mums ir jānoskaidro, no kurienes tie nāk. Pedikulozes cēloņi ir šādi:

 1. Elementālas higiēna nav novērota. Jūs nevarat izmantot svešinieku personiskās higiēnas preces. Tad tie ir personīgi, lai tos varētu izmantot tikai viena persona. Šajā gadījumā mēs runājam par ķemmītēm.
 2. Bieža saskare ar lielu cilvēku skaitu. Cilvēki, kuriem ir liels citu cilvēku skaits, ir pakļauti lielākam slimības attīstības riskam.
 3. Zems sanitārie un ekonomiskie rādītāji dažās pasaules valstīs, piemēram, Indijā vai daudzās Āfrikas valstīs.
 4. Ciešs kontakts ar inficētu personu. Tas galvenokārt attiecas uz bērniem. Kā visi zina, mazi bērni neveido līniju starp lieko telpu un ārpasauli, tāpēc viņi ir pakļauti riskam.

Tā kā ir 3 cilvēku sugas, to var atrast šādās vietās:

 • Galvas utu atrodas uz galvas un viņas matiem. Nits atrodas pašā matiņā dažos attālumos no galvas virsmas. Vaislas pašas saskaras ar ādu pārtikas nolūkos. Pēc tam kodumi paliek uz galvas, un var rasties iekaisums un smags nieze.
 • Nāves utis atrodas apģērbā, vietās, kur ir saskare ar cilvēka ķermeni.Tas ir saistīts ar uzturvērtības nepieciešamību. Šīs vietas var būt vārti viņa jaka, krekls, krekls, piedurknēm līdz elkonim, ceļgalu bikšu vietā reizes.
 • Kaunuma utis ir atrodamas matus gurnu rajonā, dzimumorgānos, anus. Tāpat var parādīties asillāru dobumu zona, uz krūtīm, ja ir blīva matiņa apvalks.

metodes, kas nodarbojas ar galvu utu ārstēšanu un

Ja atrodat utis vai nitu uz galvas vai ķermeņa, jums ir nepieciešams, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību vai sevis kārumu. Bet arī vēlams to darīt vai veikt eksperta uzraudzībā. Ja jūsu ģimenes locekļi arī saskaras ar pedikulozi, viņiem jārīkojas ar jums. Labāk to darīt vienlaikus ar visu ģimeni, lai izvairītos no slimības recidīva.

metodes pienācīgai ārstēšanai galvas utīm:

 1. Rūpīgi noskalo visu apģērbu nēsā periodā infekcijas un slimības, pie temperatūras 55 ° C vai augstāka. Tad dzelzi veļas rūpīgi, lai beidzot atbrīvoties no dzīviem parazītiem.
 2. Saņemt aptieku narkotikas no utīm un nits, pēc konsultēšanās ar ārstu - trichologist, nekā to var ārstēt galvas utis un nits.
 3. Ja pēc divpadsmit stundām pēc matu ārstēšana bija dzīvie cilvēki, jums ir nepieciešams, lai ķemmēt ārā galvu smalka ķemme. Tajā pašā laikā tiek noņemti ne tikai mirušie, bet arī dzīvie parazīti.
 4. Ja aģents neietekmēja uz utis, un viņi palika aktīvs, jums ir nepieciešams, lai redzētu speciālista, tāpēc viņš ieteica citus līdzekļus.
 5. Pēc desmit dienām zāles ir jālieto atkārtoti.
 6. Ja pēc 20 dienām visi parazīti ir pazuduši, ārstēšana bija veiksmīga.

Louse ir pietiekami mazs radījums, ko ir grūti saskatīt ar neapbruņotu aci.Ja jūs zināt, kā izskatās ielejas un mezgli, tad nākotnē jūs tos nepieņemsiet citiem vietējiem parazītiem. Ir nepieciešams būt izglītots un nopietni uztvert savu veselību.

Agrīnās konstatācijas pazīmēm utu un savlaicīgu ārstēšanu var palīdzēt jums tērēt mazāk naudas un pūļu, lai cīņu pret to. Ko darīt, ja ārstēšana nav efektīva un ka utis netiek izņemtas mājās? Jums vajadzētu doties uz slimnīcu un izskaidrot savu situāciju speciālistam. Varbūt zāles, kuras lietojat, nav paralizējošas. Un vissvarīgākais, varbūt tas jums nav piemērots. Ārsts izprot slimības parādīšanās iemeslus un ārstēšanas ilgumu. Protams, ārstēšana var aizkavēties, bet labāk ir ciest, nekā atstāt jebkuru paraugu jūsu matiem.

Excellent zināšanas utu zīmju un nits:

 • krāsa cilvēka uts
 • Like uts izskatās
 • tie var parādīties uz skropstām

Early atklāšanas pazīmes utu un savlaicīgu tā ārstēšanu palīdzēs jums tērēt mazāk naudas un lai to apkarotu. Palīdzēs mazināt kaitēkļu audzēšanu.

Ko man darīt, ja ārstēšana nav efektīva un utis netiek parādītas mājās, jums ir nepieciešams doties uz slimnīcu un izskaidrot savu situāciju speciālistu. Viņš sapratīs ārstēšanas iemeslus un ilgumu. Protams, ārstēšana var aizkavēties, bet labāk ir ciest, nekā atstāt jebkuru paraugu jūsu matiem.