Vahend sipelgad deet

Detsember 2018

Video: The Money Fix - A Documentary for Monetary Reform (Detsember 2018).

Anonim

Paredzēts vajadzībām ASV armijas atpakaļ tālā 40-to gadu pagājušā gadsimta dietiltoluamīdu (saīsināti - DEET) pēc pārbaudes savu sniegumu un galvenais - nekaitīgumu cilvēkiem - sāka aktīvi izmanto ne tikai militārām vajadzībām, bet arī civiliedzīvotāju aizsardzībai. To izmantoja mednieki, zvejnieki, zemnieki, ziemeļu un taiga reģionu iedzīvotāji. Vēlāk vienkārši īpašnieki māju sāka mēģināt pieteikties DEET pret skudras, tarakāni un citiem kaitīgiem kukaiņiem savās mājās.

Un, kā izrādījās, diezgan veiksmīgi - DEET ir ne tikai biedējoša, bet arī insekticīds, toksiskas īpašības. Un ar pienācīgu attīrīšanas iekārtas ar līdzekļiem DETA skudras palīdzēs atbrīvoties no šiem kaitēkļiem relatīvi īsā laika periodā.

Pārskats

"Viss tika valkātas ar šo Kombat un reidiem. Un es paņēmu vienkāršu pshikalku moskītu ar detoy un pārkaisa to plaisas pagrabā, kur skudras pārmeklēšanas. Tātad viņi tur visi šķiet apstājusies. Nozīmē, ka esam uz jūru vērts penss, tāpēc es regulāri reizi nedēļā, lai garāmgājējiem, lai viņam par perimetru pagrabu un vairāk skudrām mājā tur. "

Sergejs, Vologda

Properties of DEET

Agrāk, gados izlaišanas un atbrīvot DEET tirgū, tika uzskatīts, ka šis narkotiku bloķē nervu impulsu pārnešanu ožas receptoriem odi. Vienkārši runājot, kukaiņu zaudē savu "degunu", un neredz ķermeni apstrādātā materiāla kā pārtikas avots.

Ir skaidrs, ka ar šo pieeju ant-ant aģenta DETA nevarēja būt efektīva. Galu galā, tas nav atgrūž kukaiņu un neļauj vākt pārtiku, kaut arī nedaudz kavē pārvietotos kosmosā: skudras izmantot ožu tādā pašā apmērā kā redzi.

Tomēr nesenie pētījumi liecina, ka iepriekšējās hipotēzes par zāļu iedarbības mehānismu bija nepareizas. DETA faktiski ir kairinoša ietekme uz uzmācīgiem kukaiņu receptoriem. In ievēro laboratorijas antenām odi pat proteīni ir konstatēts, ka reaģēt ar molekulām DEET un pēc tam pārsūta spēcīgu impulsus centrālajā nervu sistēmā kukaiņiem.

Padoms

Kā izrādījās pat vēlāk, DEET efektīvi atgrūž ne tikai kukaiņus, bet arī ērces. Jo lielāka koncentrācija DEET transportlīdzeklī, jo ilgāk tā aizsargā pret parazītiem ja smeared (vai apšļākt) tikai tīrs, 100% nozīmē, ka efekts saglabājas 12-14 stundas pie ķermeņa attīrīšanas šķīduma 30% - apmēram 3-4 stundas .

Ar šo skaidrojumu kļuva skaidrs, ka DETA var aktīvi izmantot pret skudras. Pirmie eksperimenti parādīja, ka līdzeklis ir patiešām efektīvs, lai gan tam ir dažas īpatnības.

DETA skudras kā līdzekli efektīvi

Labot skudru DEET ir ievērojami atšķiras no citiem aerosola insekticīdu, kas nav iznīcināt vai saindēties kukaiņus. Tas efektīvi attur tos no vietām, no kurām tās vēl nav iztvaikojušas.

Protams, skudras iznīcināšanai DETA nedarīs. Bet, regulāri apstrādājot istabu ar narkotiku, jūs varat būt pārliecināti, ka kukaiņi drīz pārstās to apmeklēt.

DETA ir visefektīvākais līdzeklis, kā novērst skudras dzīvoklī. Tā tas darbojas drošāk nekā krīts un pat borskābe - kukaiņi vienkārši baidās no vielas smaržas. Tāpēc, lai efektīvi apstrādāt visu ceļu kukaiņus ienāk mājā, tai skaitā kastēs ieejas durvis, ārdurvis soffits logu un ventilācijas atverēm, kas mājā.

Pārskats

"Es vienmēr ieteikt visādas briesmīgi smirdošs putekļi uz dzīvokli no skudrām aizsargāt iegāju vienkāršāks novilka no DEToy un pārkaisa viņas durvis un logus uz balkona -.. Ar šīs skudras padarīt savu ceļu uz dzīvokli Tas nozīmē, ka normālas smakas un nekaitīgs cilvēkiem un suņiem. Dzīvoklī neuzņemas dāvanas, un es nebaidos par bērniem un Roy. "

Irina, Ufa

Ja jūs zināt kādu izeju no savas nojumju kukaiņu - starpību starp plāksnēm, baseboards un grīdas, nišas un caurumi no kaimiņiem, un viņiem ir nepieciešams, lai apstrādātu narkotikas. Ir svarīgi izvēlēties produkta izlaides optimālo formu, kurā tā darbojas visilgāk un drošāk.

Atlaidiet formu un cenu līdzeklis

pati no skudras narkotiku DEET ir pieejams vairākos veidos:

 • krēms paredzēts ādas ārstēšanai. Lai cīnītos skudras tā ir piemērota galvenokārt: ja tiek piemērots krēms, tā turpinās efektīvi un uz ilgu laiku strādāt, līdz tā ir pilnīgi sausa, vai noslaukot. No krējuma negatīvie ir klātbūtni savā sastāvā glicerīna, kas ir, kāpēc joma tās piemērošanu var būt tauku traipus.

 • Aerosols - optimālā forma atrasto izejvielu apstrādei kontaktligzdās. Tādu pašu šķēršļu organizēšana, kas saistīta ar kukaiņu pārvietošanos ar aerosolu, ir neracionāls, jo tas ātri iztvaiko un prasa biežu un regulāru lietošanu.

 • DETA emulsija - lietojot pret skudras, praktiski neatšķiras no aerosola. Atšķirība starp šīm formām atbrīvošanas pārklājums tikai metodē: aerosols izsmidzināts no konteinera, emulsija parasti aptraipītai audus un smeared virsmu.

Visiem uz DETA balstītajiem produktiem ir spēcīga salda smarža, un biezas formas ir baltas.

Cena DEET pret skudrām atkarīgs no tabletēm:

 • krēms caurule 30 ml maksā apmēram 30 rubļu
 • spray pudeli - aptuveni 70 rubļu
 • emulsija pudele 100 ml - aptuveni 100 rubļu.

Pirkt DETA var būt jebkurā datortehnikā vai tiešsaistē. To ražo daudzi ķīmiskās rūpniecības uzņēmumi, un nav jēgas izcelt vienu ražotāju. Ir svarīgi tikai pārbaudīt, pirms iegādāties faktiskā DETA saturu iegādātajā produktā.

Padoms

In DEET bāzes sadalīšanas sastāviem Off, Extreme, Taiga, Angara, un daudzi citi. Visi tie ir tikpat efektīvi kā produkts ar tādu pašu nosaukumu.

drošības un piemērošanas noteikumus Technique DEET, lai apkarotu skudras

Lai cīnītos skudras nozīmē, pamatojoties uz DEET būtu jāapstrādā:

 • cokols
 • šuves sienu ar griestiem
 • logu rāmjiem un kastes durvīm uz māju
 • sagrieztu uz grīdas
 • apakšējā pusē un iekšējo virsmu skapji
 • virsmas, slēpta aiz mēbelēm
 • atklātie skudras izplatība telpa mājā.

Ja putekļu sūcēju vai vārošu ūdeni ir atrasts un viegli sasniedzams, NELASIET DETA. Ir saprātīgāk to iznīcināt mehāniski. Ir svarīgi tikai atcerēties, ka mājas skudras parasti ir vairākas ligzdas, un viena no tām tiek iznīcināta reti.

eksperiments ka ar konstantu un ilgstošas ​​izmantošanas un saskarē ar cilvēka elpceļu DEET var izraisīt traucējumus nervu sistēmas traucējumi: galvassāpes, uzbudināmība, miega zudumu.

Tomēr tas ir svarīgi tūlītējai ādas ārstēšanai ar zālēm. Izmantojot DETA mājoklī, tas būs praktiski nekaitīgs. Ir svarīgi tikai pārliecināties, ka bērni vai mājdzīvnieki nevar laist jau lietoto zāļu.

Tā rezultātā DETA var patiešām izmantot no skudras. Jums vienkārši jāatceras, ka tas ir atturēšanas līdzeklis, un neuzliek pārāk lielas cerības uz to, cerot, ka tajā iznīcinās visus kukaiņus.

Labākā vieta, lai to izmantotu, ir mājiņas un laiku kolonizēt mājokļus, kurā jums ir nepieciešams, lai aizbaidītu skudras uz īsu laiku. Bez tam, pateicoties universālumu DEET var piemērot gan atvairīt skudras, un, lai pasargātu pasažierus no telpās odiem un melnās mušas.

Kā atbrīvoties no sadzīves skudras padomiem

sagatavošanas saindētas ēsmas skudras olu un insekticīdiem Sagatavošanās

Interesantas video, kas raksturo ļoti oriģinālu pieeju, sagatavojot pretlīdzekļus skudras mājā