Kasutamine boorhape sipelgate korteris

Oktoober 2018

Video: Yara väetiste kasutamine talirapsi kasvatamisel (Oktoober 2018).

Anonim

No visiem tautas līdzekļiem pret kaitīgiem kukaiņiem mājā borskābes ir slavenākais. Tas tika izmantots pat tad, ja mūsdienu insekticīdu vienkāršie analogi nebija zināmi. Un veiksmīgi un efektīvi. Par borskābes izmantošana no skudrām nav zaudējusi savu aktualitāti šodien: viņa vēl galā ar spēkiem kaitēkļu dažādiem dzīvokļu, māju un rūpniecisko ēku.

Kā šis rīks darbojas un kā pareizi to izmantot, lai tiešām iegūtu vēlamo efektu? Sapratīsim.

Borskābes īpašības

Borskābe ir plaši pazīstams antiseptisks līdzeklis. Pirmskara laikā to izmantoja ne tikai atklātas brūču ārstēšanai, bet arī iekšķīgai lietošanai.

Bet vēlāk, speciāli pētījumi liecina, ka regulāra lietošana borskābes tiek izvadīti caur nierēm cilvēka organismā lēnāk nekā dara. Un, kad jūs uzkrājat noteiktu daudzumu, tas kļūst toksisks. Skābe tika aizstāta ar citiem modernākiem antiseptiskiem līdzekļiem, bet tā turpināja aktīvi izmantot ražošanā.

Pati par sevi, borskābe - balts kristālisks pulveris, bez smaržas, garšas, nedaudz šķīst ūdenī. To plaši izmanto rūpniecības un zinātniskās darbībās, mēslošanas līdzekļu sagatavošanā, fotogrāfijā, kodolenerģētikā un daudz ko citu.

Mēs esam arī ieinteresēti to izmantot pret vietējām skudras.

Starp citu …

Vienu reizi borskābe pat izmanto pārtikas rūpniecībā, kā piedevu E284, bet vēlāk tā aizliegta papildus pārtikas produktiem.

Reaģējot ar nātrija savienojumiem, borskābe veido boraksu sāli, kas ir ne mazāk bīstama skudrām nekā skābe pati. Sakarā ar šo vielu īpašību līdzību dažādās receptēs, tās var viegli mainīt viena pret otru.

Pērciet boraksu un borskābi no skudras gandrīz jebkurā aptiekā: tos pārdod vai nu kā pulveri, vai šķīdumos, un tie ir diezgan lēti. Tomēr, lai sagatavotu pietiekamu daudzumu ēsmu, būs jāiegādājas vairākas vielas vai iepakojumi vai pudeles, jo līdzeklis tiek izsniegts bez receptes.

Cik efektīvs ir borskābe pret skudriem

Borskābe pret skudriem ir efektīva uz rēķina tam, kas ietekmē nervu sistēmas darbību. Pēc absorbcija zarnās tiek izplatīta perifērie nervi skudra un rada nopietnus traucējumus nervu sistēmā, kas dažu stundu laikā pārvēršas paralīzi un nāvi kukaiņu.

Tas ir interesanti, ka pat tad, ja brāļi ēd atliekas samazinājies no borskābes skudru, viņi gaidīs pats liktenis: nāve vienu skudru diezgan pietiekami no niecīgā inde. Ja atrodat skudras ligzdu un apkaisa ar cietu apli, kurā ir viena skābes maisiņa saturs 50 rubļos, tad gandrīz visa kolonija mirs.

Tomēr, ja kolonijas atrašanās vieta ir zināma, to ir vieglāk iznīcināt ar putekļsūcēju vai verdošu ūdeni. Tikai tad, ja nav atrasts dzirksteles, ir nepieciešams "spēlēt" ar borskābi.

Sūknis no skudras darbojas tieši tāpat.

Pārskats

"Ikviens apkārt pērk simtiem rubļu visdažādākajiem tvertnēm no skudras, un pēc tam viņi joprojām tiek mocīti, kamēr viņi apstrādā dzīvokli.Es esmu jūsu mātes padoms bija nopircis piecas paciņas borskābes, izkaisīti pa baseboards virtuvē un ap bin un kopumā par skudrām aizmirstas "

Xenia, Teplodar

Borskābe cilvēkiem :. bīstama vai nav

Par personas borskābes un urbt praktiski bīstams Turklāt, tie ir diezgan nekaitīgi visiem dzīvniekiem :. toksiskas vielas īpašībām ir galvenokārt no kukaiņiem, kas ir iemesls, kāpēc, neatkarīgi no tā, vai tas ir prusaku dzīvoklī, blusas un sadzīves skudras, borskābe būs efektīvs tā tālāk. ( ) Toksisks cilvēkiem, borskābi var patērēt tikai, patērējot pārāk daudz.

Tomēr pat pilna iepakojuma pulvera ( 10 grami), nejauši patērēts bērns ir maz ticams izraisīt pat ļoti vāja alerģisku reakciju. smagas saindēšanās ir nepieciešams, ka summa zāļu, kas nekad nav izmantots, sagatavojot indes no insektiem. Starp citu, ļoti inde ar borskābi skudras ir iespējams sagatavot daudzu populāru receptes, un to var izmantot tādā veidā, kādā to pārdod aptiekā.

Pārskats

"Es domāju, ka uz ilgu laiku, un uzzināja, kā inde skudras borskābi. Visbeidzot, tā nolēma. Man bija teicis, ka viņa nebija pat toksisks bērniem. Crap ēsmas ar glicerīnu, kas sadalīts aiz ledusskapja un skapji, divas nedēļas viņi ir tur Ants pilnībā nepazuda, bet tās kļuva mazāk acīmredzamas, un tad man ieteica to apkaisīt aptiekā, kur es nopirku skābi virtuves ventilācijas kastē.Acīmredzot, skudras tur, un nāca, jo tad neviena no šīm mājām nav redzējis. "

Alena, Kijeva

Borskābe un boraks pret skudrām ir labi ar to, ka atsevišķi graudi ir clinging ar insektu skriešanas uz pulvera placers viņa kājas un ceļot to tik ilgi, kamēr kaitēkļu nenoņem tos ar savu žokļu un inde. tādā pašā veidā, šie graudi iekļūt ligzdu pats, kur viņi sāk griezt pat tās skudras, kas nekad atstāj koloniju.

So Tādējādi borskābe ļauj iznīcināt mu ligzdu ravev pat tad, ja atrašanās vieta pūzni nav zināms.

Receptes un noteikumiem borskābi pret skudrām

Vienkāršākajā gadījumā borskābe pulveris kontrolē skudras crumbling vietās visbiežāk tikšanās ar insektiem. Un tieši zem baseboards, saskaņā skapji virtuvē, zem miskastes apkaisīt līdzekļus jebkurā gadījumā: skudras būs pārliecināti, lai atrastu kaut ko ēst šeit

Bet vēl drošāk un efektīvāk piesaistīt skudriņas borskābi un izraisīt to, vai ēst tā, vai piedēvēt. dziļi, lai barotu savus radiniekus ar indēm.

izmantot šim nolūkam vairāki cepumi toksikoloģijas ar borskābes no skudru in pusi tasi ūdens ielej 5 g boraka vai borskābes, pēc tam tiek novietoti 10 grami medus vai ievārījumu un 40 gramiem cukura, sajauc un ielej plakanu traukā. Tas jānovieto pie miskastes: šis vilinājums vietējiem skudras ir ļoti efektīva, jo kukaiņi laba smarža salda.

  • 2 ēdamkarotes vai divas olu dzeltenumus ir sajaukti ar pusi tējkarote boraks vai borskābes, un iegūtais maisījums sagatavošanu mazas bumbiņas, sadalās kur skudras biežāk.
  • Svarīgi!

Pēdējā recepte nevar palielināt devu boraks vai borskābes: samazinātās koncentrācija ir paredzēts, lai būt, ka pat tad, ja skudra barība pie ēsmas, tad ir laiks, lai iekļautu nāvi vairāk gabala ligzdas. Ir nepieciešams palielināt devu, un strādnieku skudras mirs blakus siles, un kolonija šajā laikā radīs jaunas.

ar ēdamkaroti ūdens pievieno 2 tējkarotes glicerīns, tējkaroti medus, trešdaļa tējkarote boraka un 1, 5 ēdamkarotes cukura, visu uzmanīgi pārvietot un masu rullis ēsmu. Iegūtās neuzsūcošās bumbas var sadalīties jebkurā vietā, kur skudras var skriet.

  • Protams, lolojumdzīvniekiem nav vēlams atrast ēsmas un ēst tos. Šajā ziņā nekas nav bīstams, taču neviens mājdzīvnieks arī negūs labumu.

Jāapzinās, ka nav iespējams ātri noņemt skudras ar borskābi.

Labākajā gadījumā šis process ilgs divas līdz trīs nedēļas. Bet šī metode ir efektīva, pat ja skudras ligzdas atrodas ārpus dzīvokļa. Šādā situācijā, pat visspēcīgākais aerosoliem būs bezjēdzīgi, un vienkārši borskābe vai boraks - pa labi. Tātad Arm pacietību un borskābi, un skudras ir ļoti drīz saņems jūsu mājās garš ceļojums … Ja kāds no savām kolonijām, joprojām spēj staigāt … Gatavošanās saindētu ēsmu borskābes un olas dzeltenumu