Kortermajapidamises olevad lõksud korteris

Detsember 2018
Anonim

Par skudrām lamatas, atkarībā no dizaina un darbības principu, var būt gan pietiekami efektīva, un tas bezjēdzīgi instrumenti. Tajā pašā laikā gandrīz nekas nav atkarīgs no to cenas un mūsdienīguma - to efektivitāti galvenokārt nosaka darba princips.

Un šajā sakarā pašnodarbinātais lamatas no plastmasas pārsega var būt efektīvāks par importēto produktu vairākiem simtiem rubļu.

Operācijas slazdu

princips Visi slazdus skudras dzīvoklī mērķis ir iznīcināt kukaiņu iekļūst tiem. Visi šie rīki var iedalīt vairākos veidos:

 • slazdus, ​​kurā kukaiņi piesaistīja smarža, un, kad viņš sasniedza ēsmu, saindēta uztriepes pulverveida vai šķidruma. Nākotnē ant atgriežas ligzdā, kas scatters indes vai saindētu sevi, mēģinot noskaidrot. Tā rezultātā viņš nemirst nekavējoties, bet pēc kāda laika, ideālā gadījumā - pēc iekļūšanas ligzdā. Tur jūds iznīcinās citus indivīdus, ieskaitot dzemdes. Šādas lupas vietējām skudrām ir visefektīvākās, un tās var ražot patstāvīgi.

 • Lures ar indēm, ko sauc par lamatām, tikai tāpēc, ka tie ir īpašos plastmasas iepakojumos, lai aizsargātu mājdzīvniekus. Murgi labprāt tiek nogādāti kolonijā, lai barotu dzemdi. Šīs ierīces arī ir ļoti efektīvas.

 • Slazdi, kuros nokauj kukaiņi - ar Velcro, ar elektrisko izlādi vai pārāk spēcīgu inde.Neskatoties uz acīmredzamo ietekmi, šie slazdi ir vismazāk efektīvi pret skudras, jo barošanās darbinieku iznīcināšana praktiski neietekmēs kolonijas dzīvi.

Murgu apkarošanas mērķis ir iznīcināt dzemdi (vai karalienes) kolonijā. Bez tā, darba skudras mirst ļoti ātri. Ja dzemde paliek dzīvs, lopbarība tiks neatgriezeniski izvēlēta barošanai, lai meklētu pārtiku.

Tādējādi jebkura efektīva lamatas mērķis ir piespiest strādniekam uzlikt indes ligzdā.

Uz piezīmi

Galvenais šādu aizturēto darbību slazdu darbības šarmu ir tāds, ka, lai iznīcinātu lielgabalu ar tiem, nav jāzina, kur tas ir. Tas ir labi zināms darbaspēka skudriem, un uzdevums ir atkarīgs no tā, ka tie ir ieslodzīti.

Tāpēc, pirms iegādāties skudras slazdus, ​​jums ir jāsaprot, kā iegādātais produkts darbojas. Ja iepakojumā ir tikai līmlente vai mājā ar insekticīdu, kas nogalina kukaiņu, vislabāk ir atturēties no pirkšanas.

Iet uz piezīmi

Visiem insekticīdiem, ko izmanto mūsdienu slazdos, maz bīstami cilvēki un mājdzīvnieki. Tikai tad, ja ēšanas lielu daudzumu no tiem - vairāk nekā vienu tējkariņu vienlaikus - ir iespējamas alerģiskas reakcijas un vemšana. Bet slazdos, parasti pat visa pakete no šī daudzuma inde nav ietverta.

Jebkurā gadījumā slazdi nekavējoties neietekmē , un pat ar vispiemērotāko to skudru izmantošanu no labākās dzīvokļa dažu nedēļu laikā izzudīs.

Lai iegūtu rezultātus no slazdiem, jums ir jābūt iespējai tos pareizi lietot.

Slazdošanas lietošanas noteikumi

Sīpolu lamatas ir nedaudz līdzīgas dārgam restorānam Maskavā: galvenie trīs efektivitātes noteikumi ir vieta, vieta un atkal tā atrašanās vieta.

Patiešām, slazds, kur skudras visbiežāk darbojas, var vienīgi palīdzēt iznīcināt visas skudras telpā. Bet pat daži desmiti aģenti, sakārto haphazardly, bet tikai ne iegūt tādā veidā, būs naudas izšķiešana.

Labākās vietas, lai instalētu slazdus dzīvoklī ir šādi:

 • skudru takas - tie ir labi marķētas ar pārpilnība kukaiņu telpā. Mutes parasti pārvietojas pa smaržu marķētiem maršrutiem, un uz takām tās sakrīt ar veselām līnijām. Slazds ir jānovieto vai nu tieši uz ceļa, vai pēc iespējas tuvāk, lai kukaiņi smaržo ēsmu.
 • Par grīdu un sienu savienojumi, grīdlīstes un malas linoleja - parasti tas ir, ja mikroskopisko caurumi, kas ir vārti uz pasaules zastenny kaitēkļiem.
 • Telpas aiz virtuves mēbelēm, reti iztīrītas un viegli putekļainas.
 • Grīdas pieliekamais un izolēti lodžijas.
 • Sienas, kas robežojas ar priekšējo vai atkritumu tekni.
 • Ventilācijas vārpstas.

Protams, katrs unikāls dzīves telpa, un no kustības skudras, kā arī to izvietojumu kontaktligzdas, var būt pilnīgi neprognozējams. Ir gadījumi, kad datorsistēmas sistēmas blokos un kabatās ir jaku kabatās izvietoti kukaiņi.

Šajā brīdī labāk mājsaimniece zina savu dzīvokli, un jo vairāk viņa ir uzmanīgs, jo vairāk izredzes viņai ir tiesības izvietot līdzekļus iznīcināšanas insektiem.

Svarīgi!

Ants slazdi ir praktiski bezjēdzīgi izmantot dārzā vai dārzā. Pat ja jums izdodas, lai iznīcinātu tos ar palīdzību pūzni, kopējais iznīcināšana lielu skaitu no tiem (ņemot vērā to, ka atklātā zemē apdzīvotajā skudras, nekad iet uz virsmas), nav iespējama.

Visus slazdus jāpārbauda ar noteiktu regularitāti. Vēlams - vismaz reizi divās nedēļās. No daži kukaiņi var pilnībā pārvietot visu indi otrā aktīvā viela ir sauss, jo trešajā nokaltušo skudras kļuvusi tik liela, ka tie pārklās insekticīdu.

Ja pārbaudīšanas laikā kļūst acīmredzams, ka slazds vairs nedarbojas, tas jāaizstāj.

Slazdus skudriem var nopirkt, un jūs varat to izdarīt pats. Abām metodēm ir savas priekšrocības un trūkumi, un abas ar kompetentu pieeju būs efektīvas. Šodien ir viss populārāko slazdu saraksts, kas īpaši izstrādāti, lai apkarotu skudras, pieejamas un uzticamas.

Trap Combat Superattack

Combat slazds skudras - Korejas ražošanas iekārtas, saskaņā ar ražotāja palīdzēt tīrīt māju skudras trīs mēnešu laikā. Pārbaudot reālos apstākļos, skudras izzūd 4-5 nedēļu laikā.

Būtiska priekšrocība Combat Superattack slazdus skudrām - drošība par dzīvniekiem un bērniem: Gidrometilnon kā aktīvo vielu nepieejamā jebkuru pirkstu vai mēli.

Pirkt slazdus skudriem Apkarošana var būt pa vienam vai bruto 4 gabali vienā iepakojumā. Pirmajā gadījumā cena būs apmēram 150 vienā gabalā, otrajā gadījumā - aptuveni 450 rubļu par četrām lamatām.

Pārskats

"Es saindējušies skudras mājā kaut kur uz trim mēnešiem. Zīmulis veidu, borskābi. Patiesībā, ir mazāks nekā to bija tikai pēc iegādes slazdu kaujas skudras. Nedēļu vēlāk viņi sāka nozvejas acs ir daudz mazāk, un caur mēnesis sanāca tikai vienā vannas istabā. Tas izrādījās ātrāk, nekā ražotājs apsolīja. "

Tatiana, Ryazan

Trap Raptor

nekļūdīga prusaku Raptor ir diezgan efektīvs pret skudrām, viņi bieži pārdod ar insekticīda aerosolu un gēlu no tā paša ražotāja.Ļoti efektīva, jo slazdu labākajās tradīcijās galvenā uzmanība ir vērsta uz indu izplatīšanos, izmantojot pašas skudras muskuļus.

Pārskats

"Es nopirku reiz iestatīt Raptor Ir divas lamatas un varat Aerosola aerosols nav pat noderēs. .. Es izlikt slazdus pie spraugām ģērbtuvi, no kura pārmeklēts skudras, un tie bija aizgājuši nedēļas"

Oksana, Ļvova

Trap Raid

Raid - Camye neefektīvi slazdus skudras, lai gan tie ir visvieglāk iegādāties. Tie ir paredzēti, lai apkarotu prusaku un koncentrējas uz kukaiņu iznīcināšanu, kas ir ēst ēsmu.

Sērās ir ļoti grūti nēsāt šādas ēsmas gabalus malā, un praktiski neietekmē Raid slazdu ligzdu dzīvi. No citiem iekšzemes kukaiņiem šādi slazdi ir efektīvi tikai pret prusaku.

Slazdi pašu rokās: no tā, ko un kā tie tiek izgatavoti

Ļoti efektīvs analogās importa slazdus var izdarīt ar savām rokām no pieejamajiem līdzekļiem. To pamatā ir borakss vai borskābe.

 • Borskābe tiek sajaukta ar citām sastāvdaļām, lai radītu ēsmu. Atsevišķā rakstā mūsu mājas lapā ir uzskaitītas šādu maisījumu receptes (sk. Sadaļu "Murgi dzīvoklī"). Gatavas ēsmas ir iesaiņotas vāku veidā no matrača kastes un saliekamas vietās ar sīpēm.
 • In īpašu šķīvīša vai vienkāršu plastmasas vāciņu ielej tīru boraks vai borskābi, lai pilnīgi aptvertu apakšā un vidējā pilēja ievārījums vai medu. Sāņus nokļuvušās skudras sajaucies indā un nēsā to antī.

Veicot ēsmu, ir svarīgi pareizi uzturēt indes daudzumu receptē. Šajā gadījumā skudras slazda ar savām rokām vienmēr būs lētāka nekā tā, kas tirgū nopirkta.

Un mums vienmēr vajadzētu atcerēties, ka slazdi no skudras, pat visefektīvākie, nedod ātru rezultātu. Ja šeit un tagad ir jānovērš kaitēkļi un ja ir zināms, ka skudrbiksa atrašanās vieta ir zināma, ir lietderīgāk izmantot insekticīdus aerosolu veidā.

Jāzu ēsmas sagatavošana skudriem, kuru pamatā ir borskābe

)