Kasutamine aniisõli täid

Oktoober 2018

Video: Udutulede kasutamine sõidu ajal (Oktoober 2018).

Anonim

Essential anīsa eļļa ir lielisks papildus līdzeklis cīņā pret utīm, sakarā ar strauju sīvs smaržu. To izmanto kā līdzekli novēršanu primārā vai atkārtotas inficēšanās, kā arī, lai novērstu vairāku pieaugušajiem, nejauši noķerto matiem. Diemžēl zāles nevar pilnībā izārstēt pedikulozi. Tādēļ to bieži lieto pēc ārstēšanas ar nopietnākiem līdzekļiem.

Ēteriskā eļļa anīsa aktiem par parazītiem, kā arī citi insekticīdi naftas risinājumus, tas ir, palēnināt dabisko procesu savas ierastās dzīves darbībai, tādējādi izjaucot vairošanās procesu. Anīsis ietekmē kukaiņu nervu sistēmu, bet tā laika palēnina kustību. Tādēļ, pēc matu apstrādes ar šo vielu, ir pietiekami daudz laika, lai mehāniski iznīcinātu parazītus, uzmanīgi nojaucot ar biezu kūju. Izmantošanas anīsa eļļas utis

No seniem laikiem līdz mūsdienām

metodes tiek izmantotas anīsa eļļu matu utis kā utu novēršanai. Matus ir ieteicams ārstēt bērnam, kurš dodas uz sporta krūzes vai dejām, kur pastāv augsts inficēšanās risks, izmantojot kopīgus paklājus vai citas lietas. Šajā gadījumā nejauši ieslodzītais parazīts ātri izstāsies no apstrādātajiem matiem.

Pedikulozes profilaksei to var lietot, pievienojot dažus pilienus normālam šampūnam un regulāri to lietojot. Vēl viena piemērošanas metode ir matu izsmidzinot ar pašapkalpošanās aerosolu. Lai to izdarītu, pievienojiet dažus pilienus zāles ūdenim un ievietojiet aerosolā. Pirms došanās uz sabiedrisko vietu, izsmidziniet uz galvas.

Pateicoties tā sastāvā esošajām aktīvām sastāvdaļām, anīsa ēteris labvēlīgi ietekmē galvas ādu, tam piemīt pretiekaisuma iedarbība. Tāpēc to bieži izmanto pēc agresīvu insekticīdu negatīvās ietekmes.

Anīsa eļļa no utīm - lietošana mājās

Lai pareizi izmantotu anīsa eļļu no utīm, to jālieto kombinācijā ar citām zālēm, kurām ir izteikta insekticīda iedarbība. Pilnīgi pametot brūču un nūjas, tikai viens ētera anīss nedarbosies, jo viņa rīcībai nav pietiekami, lai tos iznīcinātu.

Mājās ir viegli lietot augu izcelsmes esterus pret ielejām. Lai to izdarītu, vienkārši pievienojiet pāris to pilienu matu kopšanas līdzekļos, piemēram, šampūnos, balzāmos, želejos un aerosolos. Regulāri lietojot šo medikamentu, parazītu invāzijas varbūtība ir ievērojami samazināta pat ciešā saskarē.

Ethereal anīsa eļļa ir ne tikai pedikulozes līdzeklis, bet arī lielisks tautas dziednieks par ļoti pieņemamu cenu. Tas palīdz ar bronhītu, galvassāpēm, kuņģa slimībām un saaukstēšanos. Lai ārstētu slimības, ir jāietilpst dažus pilienus anīsa aromātiskajā lampā vai mitrinātājā un atstājiet to nakti.

tautas līdzekļiem, lai utis

ir citas tautas tiesiskās aizsardzības līdzekļiem cīņā ar matu parazītiem Turklāt ēteriskajām eļļām, jo ​​efektīvāka un mērķtiecīgu:

  • hellebore ūdens;
  • petroleja, atšķaidīta ar olīvu vai kokosriekstu eļļu;
  • svaigi spiestu dzērveņu sula;
  • sīpolu un ķiploku sulas maisījums, atšķaidīts ar ūdeni;
  • putekļu ziepes.

Izmantojot tautas metodes galvas utu ārstēšanu, būtu jāatceras, un kontrindikācijas, jo daži no tiem ir ļoti agresīvi uz skalpa un cilvēka veselību kopumā. Piemēram, no utīm anīsa eļļa, atšķirībā no citām tautas vielām, labvēlīgi ietekmē matus. Pēc sistemātiska lietošanas mati iegūst zīdainu spīdumu un elastību. Kas nevar teikt par petroleju, kas maina pēc pirmās lietošanas. Par to liecina daudzas atsauksmes par cilvēkiem, kas ir izmēģinājuši sev dažādus līdzekļus pret ielejām un niedrēm.

Pārskati par anīsa eļļu no utīm

Cilvēki, kuri pārbaudīja anīsa ētera iedarbību, pēc pirmā pieteikuma konstatēja ievērojamu matu stāvokļa uzlabošanos. Šajā gadījumā tas iedarbojas uz utīm ar mazāku spēku. Pēc apstrādes ar vielu galvas netiek samazināts skaitu parazītu, taču ievērojami samazina pārvietošanās ātrumu, kas ļauj tām efektīvi ķemmēt gliemene. Turklāt anīsa ēteris ātri izņem kairinājumu pēc kukaiņu kodumiem un ķemmēšanas. To vecāku atbildes, kas pirms viņu došanās sabiedriskās vietās ar savu bērnu galvu ārstēja ar šo narkotiku, liecina par augstu aizsardzības pakāpi no nejaušas individuālu indivīdu uzņemšanas.