Kuidas on tagatud, et tuua lutikaid diivan

Detsember 2018

Video: Märt Sults - Võrdne kohtlemine lasteaiatoidu osas (Detsember 2018).

Anonim

iznīcināšana bedbugs tvaika ģeneratora

favorīts biotops mājas bedbugs - mīkstās mēbeles. Viņi bieži invāzija krēsli, dīvāni, gultas, utt Tur ir tumšs, silts, sauss, un vissvarīgāk - .. Tuvu strāvas avotam. Bugs aktivitāte galvenokārt izpaužas naktī, jo cilvēkam, kukaiņu klātbūtne atpūtai ir dabas katastrofa.

Svarīgi! Izmetot bugs dīvāna jāuzskata par gultas, gultas pārklāji, apmetņi un m. P. Tie jāmazgā iespējami augstāko temperatūru un apkalts dzelzs.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Kā noņemt dvieļus no dīvāna

  • Ķīmiskā apstrāde. Visticamākais veids, kā atbrīvoties no kļūdām dīvānā. Tas nozīmē divas iespējas: iznīcināt bugs, jūs varat doties uz kaitēkļu apkarošanas staciju un zvanīt speciālistam mājās vai nopirkt īpašu rīku veikalā. Ja apstrāde tiek veikta savā gultā, jums ir nepieciešams rūpēties par piesardzības - iepriekš atteikties no telpu un mājsaimniecības dzīvniekiem, izmanto individuālos aizsardzības līdzekļus (respirators, cimdi, aizsargbrilles).Izvēlētais narkotiku no kļūdām, tiek piemērota visam virsmas mīkstās mēbeles, pievēršot uzmanību vietām lielāko sastrēgumu kukaini.

    iznīcināšana bedbugs tvaika ģeneratora
  • Clean ar putekļu sūcēju. Jaudīgi modeļi putekļsūcēji ar rīcībā putekļu maisiņu var noņemt no virsmas dīvāna vai gultas pieaugušiem kukaiņiem un to kāpuriem. Pēc tam, soma jāiznīcina un dega uz dīvāna gultas bugs bija pārliecināti iznīcinātas.
  • Temperatūras apstrāde. Divan bug zaudē aktivitāti un mirst - 18 ° C temperatūrā, un uzreiz mirst pie + 50 ° C. Ja logs ir ziema, dīvāns un gulta var būt dažas stundas paciest aukstumu. Taču tvaika ģeneratoru lietošana ir ērtāka un efektīvāka. Efektīvs risinājums un plaucēšanu ar verdošu ūdeni, bet pēc tam, ka mēbeles būs garš un rūpīgi žāvē.

Ieteikumi! Apstrādāta ķīmiskās sagatavošanas un izvelkamie dīvāni, nav ieteicams tīrīt nākamās divas dienas. Ņemot ilgstoši, ir nepieciešams ar putekļusūcēju un mitru drānu, kas samērcēta šķīdumā ūdens un cepšanas soda (4: 1), lai novērstu visas struktūras parazītus.

Tradicionālās metodes tīrīšanas dīvānu, bugs no

  • Manual iznīcināšanu. Noņemiet kļūdas, cik vien iespējams, nozvejojot un iznīcinot katru roku, bet dara to nepatīkama, gara un neefektīva.

    Artemisia, biškrēsliņi un krustnagliņām palīdzēt bedbugs
  • Tradicionālās metodes. Pagājušajā gadsimtā cīnīties bedbugs vēlamo emulsija terpentīna un petrolejas. Tomēr šie šķidrumi ir raksturīga benzīna smaku, un tāpēc spēj sabojāt mēbeles. Šo metožu izmantošana pastāvīgi atstāj nepatīkamu smaku dzīvoklī.
  • Zāļu metodes. Tas ir tautas veids, kā cīnīties ar dīvāna parazītiem.Tas ir balstīts uz tādu augu izmantošanu, kas atstāj bugs. Viņi tos ievieto dīvānā un zem gultas žāvētā veidā vai mazgā to virsmas ar novājēšanu. Pīrāgs un vērmiņa ir īpaša smarža, kas skandina putekļus, bet personai tas nav nepatīkams.

iznīcināšana bedbugs šajā matraci

ārstēšana matraču kļūdām

saistībā ar cīņu pret bugs dīvāna, jums vajadzētu pievērst uzmanību uz matrača. Parasti matracis ir mazāk piesārņots nekā gultā, jo gultasveļu dzīves apstākļi ir sliktāki, krokas un grūti sasniedzamās vietas dīvānā ir daudz lielākas. Tomēr, lai pilnībā iznīcinātu bumbulas, ir svarīgi to apstrādāt.

Vislabāk ar ķīmisko preparātu palīdzību. Gultasveļu nogalināšanai matracī nav īpašību. Papildus zālēm brīnišķīgs līdzeklis var kļūt par regulāru verdošu ūdeni. Ar to jūs varat pilnīgi apstrādāt matraci vannas istabā.

Vēl viena laba iespēja apstrādāt matraci - publisko veļu un žāvētājus. Atcerieties, ka matracim jābūt izstieptiem augstākajā temperatūrā. Vēlams sausas divas reizes.

Kā apstrādā dīvānu un gultu specializētajā dienestā