Mis temperatuur tapab lutikad

Detsember 2018

Video: A Simple and Profound Introduction to Self-Inquiry by Sri Mooji (Detsember 2018).

Anonim

temperatūras metode - viena no visdrošākais veidiem nodarbojas ar gultas bugs. Kā jūs zināt, istabas temperatūra ir viens no nepieciešamajiem apstākļiem šo kukaiņu normālai lietošanai. Parazītu ķermenī nav termoregulācijas sistēmu, kas organismu pielāgotu ārējiem vides apstākļiem. Tāpēc asas temperatūras izmaiņas negatīvi ietekmē to stāvokli, izraisot nāvi.

Kādā temperatūrā gulbji mirst?

Lielākā daļa no visiem parazītiem baidās no paaugstinātas temperatūras. Pie temperatūras virs + 50 ° C Pieaugušajiem dzīvot tikai dažas minūtes pie temperatūras + 45 ° C - ne vairāk kā stundu. Kukaiņu olas ir mazāk pakļautas ārējai ietekmei, tādēļ pie + 50 ° С saglabājas dzīvotspēja pat dienā.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

sals bedbugs ir mazāk uzņēmīgi - samazināt temperatūru līdz -10 ° C viegli izdzīvot, ietilpst apturēta animāciju. Temperatūra -15 - -17 kaitīga ietekme uz kukaiņiem, bet pilnīgai iznīcināšanai ir uzturēt šos nosacījumus, 3-4 dienu laikā. Temperatūra zem -20 ° C, kas ir liktenīga parazītiem diezgan dažas stundas blusas būtiska darbība izbeigta.Kukaiņu olas ir izturīgas pret salu, bet 20 grādu salnas ietekme uz divām dienām pilnībā iznīcina dīķi.

Cīņa pret bedbugs, izmantojot augstas temperatūras

neiecietība augstām temperatūrām bedbugs dod lielas priekšrocības, lai cilvēks, lai cīnītos ar tiem. Jebkādiem līdzekļiem, kas termiskās iedarbības pietiekami augstā temperatūrā (ne zemāka par + 50 ° C), kas piemērota, lai iznīcinātu kukaiņus. Cīņā pret parazītiem var izmantot šādas metodes:

  1. 1. Ierīce. Gultasveļu iznīcināšanai palīdzēs tradicionālie termokononi, kurus, piemēram, var izmantot, lai uzstādītu spriegojuma griesti. Viss, kas jādara - noteikta inficēto ieroču telpā, siltu gaisu līdz + 60 ° C, un ļauj nostāvēties šajā temperatūrā pusstundu. Šīs metodes trūkums ir augstās izmaksas par ieroci, tādēļ to ir labāk iznomāt.
  2. 2Sterifikators vai tvaika ģenerators. Pat karstā tvaika tūlītēja ietekme kaitē sinantropiskiem parazītiem. Tvaika ģenerators ir piemērots pašapkalpošanai un ir piemērots visu izmēru telpu apstrādei.
  3. 3Wash high temperature. Visi šie priekšmeti var mazgāt, tas ir nepieciešams mazgāt mašīnā, liekot augstāko iespējamo temperatūras nosacījumus (90 ° C). Šīs metodes trūkums ir tas, ka dažas lietas var nebūt piemērotas mazgāšanai šādā temperatūrā.
  4. 4Iron Gultas veļa, drēbes un dvieļi ir rūpīgi jānomaina abās pusēs pie dzelzs augstākās temperatūras.
  5. 5Keepers. To visbiežāk izmanto, lai iznīcinātu kukaiņus grīdas un grīdlīstes plaisās.
  6. 6 Saules gaisma. Ja veicat karstā vasaras dienā, inficētos priekšmeti (spilveni, segas, mēbeles), saulē un atstāt tos tur līdz maksimālajam apkure, varbūtība nāves visu bugs pieaugs līdz gandrīz 100%.

Ieteikumi! Vasaras karstumā, lai apkarotu kukaiņus, jūs varat izmantot savu automašīnu. gaisa temperatūra automašīnas salonā, stāvot tiešos saules staros, dažkārt sasniedz 60-65 ° C, jo tas ir temperatūra, kas ir ideāli piemērota, lai novērstu kļūdas. Apstrādājamie priekšmeti jāievieto salonā un paliek tur vairākas stundas. Šoreiz pietiek ar kukaiņu nāvi.

iznīcināšanas bugs caur tvaika

tvaika ģenerators spēj radīt tvaiku no augstā temperatūrā (90 ° C), kas provocē tūlītēju nāvi parazītiem, un mitruma tādā veidā iegūtais pāris ir samērā zema (5%), tā, ka apstrādātais parketa vai citi priekšmeti, kas nepieļauj mitrumu, necietīs. Starp citu, cīņā pret bedbugs atšķirības tvaika ģeneratora un tvaika tīrītājs nav būtiska: abas ierīces ir ideāli kaitēkļu iznīcināšanai.

Vislabākais veids, kā nogalināt bumbju olu, ir tvaika ģenerators. Gultasveļu olšūnas, kas ir neaizsargātas pret lielāko daļu insekticīdu, diezgan ātri mirst dedzinoša tvaika ietekmē.

Pirms darba uzsākšanas ierīcei jānoregulē vēlamā temperatūra. Lai iznīcinātu kukaiņus, pietiek ar temperatūras iestatīšanu 70-80 grādos. 10 sekunžu ilgstoša tvaika iedarbība no šīs temperatūras iznīcinās kļūdu. Uzsāk ārstēšanu jābūt no infekcijas apvidiem, pakāpeniski apstrādājot visas citas virsmas. Apģērbi, apakšveļa, mīkstas rotaļlietas tiek pakļautas arī apstrādei.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Lai atbrīvotos no klipiem, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Ierīces darbība balstās uz elektromagnētisko impulsu un ultraskaņas viļņu tehnoloģiju!Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasiet vairāk šeit …

Svarīgi! Pirms lietošanas speciālisti iesaka tvaicēšanas tvertnes sprauslu ar tamponu iztīrīt ar audumu, lai izlīdzinātu galvu, pretējā gadījumā tvaika strūkla vienkārši izplūst no kukaiņiem.

Tvaika ģeneratora neērtības ir saistītas ar to, ka slēptajām vietām, kuras ir gultasvietu priekšrocības, tvaiks nav pieejams. No tvaika strūkla nevarēs iekļūt locītavu mēbeļu detaļas, plaisām baseboards un grīdu, nepilnības tapetes, vai citam vairāk attālā vietā savā mājoklī. Lai gan daži modeļu modeļi ir aprīkoti ar īpašām šaurām sprauslām.

Lai efektīvi un droši dezinsekcija, izmantojot tvaika ģenerators ir nepieciešams ievērot drošības pasākumus:

  • Neizsmidzināt pārus pie vadu vai vietās;
  • Nenovirziet strūklu uz virsmām, kuras var tikt bojātas augstas temperatūras dēļ - plastmasas, koka vai lakotas;
  • Lai izvairītos no bojājumiem, nepakļaujiet ierīci lielam mitrumam, strādājot ar audumiem, mēbelēm vai papīra tapām.

Parazītu sasalšana

Ielādē …

Šī temperatūras apstrādes metode ir piemērotāka šajos ziemeļu reģionos. Ne visas telpas var tikt iesaldētas. Tas ir lietderīgāk izmantot šo metodi nedzīvojamās telpās, piemēram, garāžā, šķūņos, vistas mājā vai vasarnīcā. Dzīvojamās istabas, kas aprīkotas ar tekošu ūdeni un apkuri, ielīmētas tapetes vai apmestas, ievērojami cieš no zemas temperatūras ietekmes. Caurules var pārtraukt, tapetes - nokrist un santehniķi - neizdodas.

Ja iesaldēšanas ieguvumi pārsniedz iespējamo kaitējumu, jums vajadzētu nogaidīt īpaši spēcīgas sals un atvērt durvis un logus vairākas dienas.Lielākā daļa kļūdu mirst pirmajā dienā, bet daži var izdzīvot, tāpēc ir svarīgi zemu temperatūru uzturēt vismaz divas dienas. Kukaiņu garantētās apglabāšanas gadījumā vairākas reizes jāatkārto saldēšana.

Tiem, kam nav nekādas kustības uz sasalšanas laiku, pietiek ar izturību pret visām inficētajām lietām vai mēbeļu daļām.

Ieteikumi! Ne pārāk lielus priekšmetus, kuru iekšienē parazīti var paslēpt, var ievietot saldētavā vai lielākā atdzesētā krūtī, iepriekš pieskaņojot ierīci gultasburžu galējai temperatūrai. Inficēto lietu ievietošana saldētavā ir vismaz nedēļu.