Millisel temperatuuril tappis särge

Oktoober 2018

Video: Military Lessons: The U.S. Military in the Post-Vietnam Era (1999) (Oktoober 2018).

Anonim

pet tarakāns aktivitātes dēļ temperatūras apstākļiem vidi. Lai viņi veiksmīgi dzīvotu, istabas temperatūrai jābūt no +28 līdz +30 ° C. Ir zināms arī tas, ka prusaku baidās no aukstuma. Ar atzīmi uz termometra zem -1, sākas masveida kukaiņu nāve. Un vēsāks gaisa telpā, jo ātrāk prusaku miršana.

Kāda temperatūra ir liktenīgas prusaku

prusaku dēvē par siltuma mīlošs kukaiņi, lai viņi baidās no aukstuma vairāk nekā ķimikālijām. Ievērojami samazina pārāk augstas temperatūras insektu skaitu. To ir grūtāk panākt, jo Krievijas centrālajā daļā reti tiek novērots karsts laiks. Tādēļ ir daudz vieglāk atbrīvoties no prusaku pēc aukstuma. Ir zināms, ka vidē prusaku mirst ar šādiem nosacījumiem:

Mūsu Lasītāju izvēle! Cīņā pret prusaku mūsu lasītāji iesaka repeller Pest-Reject. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti pielīdzina prusaku, bugs un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Vairāk šeit …

  • pie - 5º, nāve notiek pēc 30 minūtēm.
  • pie - 10 ° C prusaku mirst pēc 2 minūtēm.

Lai izdzīvotu tarakānu populācijas, viņiem ir vitāli svarīgi būt karstumā. Ar visiem pasākumiem, ideāli biotopu tarakāni ir apsildāmi mājokļi daudzdzīvokļu ēkās.Turklāt tarakāniem ir pastāvīga siltuma, pārtikas un ūdens nepieciešamība, tāpēc viņi dzīvo kolonijās galvenokārt virtuvē, vannas istabā un tualetē.

Ja dzīvotnes apstākļi kļūst nelabvēlīgi, kukaiņu attīstības cikls palēninās. Asu dzesēšana izraisa tarakānus, kas palēnina attīstības ciklu. Kukaiņu ķermeņa šūnās fizioloģiskie procesi tiek palēnināti. Intraelulārais šķidrums kļūst viskozs, turpinot samazināties temperatūrai, un drīz vien kukaiņu nomirst.

Mājas termiskā apstrāde

Lai efektīvi apkarotu kukaiņus, varat sildīt māju. Šī metode neprasa nekādu finansiālu un fizisku piepūli. Ja viss ir izdarīts pareizi, prusaku pazūd uz visiem laikiem. Dzīvojamo telpu termisko apstrādi var veikt divos veidos:

  • ielej stāvā verdošā ūdenī atstarpes starp grīdas dēļi.
  • , lai iesaldētu dzīvojamās telpas.

Abas metodes ir pilnīgi drošas cilvēku veselībai. Mīļākie prusaku biotopi ir ventilācijas caurumi, plaisas planšetdatoros, vieta aiz virtuves skapja. Ja jūs ielejat ligzdošanas prusaku ar stāvu verdošu ūdeni, jūs varat pastāvīgi atbrīvoties no šiem kukaiņiem. Šai metodei ir viens ievērojams trūkums. Izmantot verdošu ūdeni ir iespējams tikai tad, ja zini, kur atrodas prusaku ligzdas atrašanās vieta.

Pretgružu kaitīgo mikroklimatu var izveidot, ja telpa ir iesaldēta. Iesaldēšanas metode ir pietiekami efektīva, ja to veic pakāpeniski. Saldēšanu daudz vieglāk pavadīt privātmājā. Daudzdzīvokļu mājā vispirms ir jāiegūst piekrišana no kaimiņiem, tad viņiem būs jāpiedalās procesā.Jau kādu laiku ir nepieciešams izslēgt centrālo apkuri mājā.

Svarīgi! Pirms procedūras, ūdens ir jāiztīra no apkures caurulēm un katliem, lai novērstu to bojājumus, kad ūdens sasalst.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret prusaku mūsu lasītāji iesaka repeller Pest-Reject. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti pielīdzina prusaku, bugs un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasiet vairāk šeit …

Nelieciet mēbeles, jo tas nenodrošinās vēlamo rezultātu. Prusaku nesēž iekšā dīvānus un gultas, tās neaizņem mēbeles kā biotops. Tam vajadzētu atvērt visas durvis un logus telpā un atstāt to uz dažām stundām. Parasti 4 stundām ir pietiekami, lai kukaiņi izdzītos.

Svarīgi! Labāk ir iesaldēt telpu sals dienā, kad temperatūra ielā nav augstāka par -15 ° C.

Pēc dažām stundām dzīvo prēmiju paliks dzīvojamās telpās. Kukaiņu dzīvotnes dzesēšanas metode ir diezgan efektīva un efektīva. Tam ir tikai viens ievērojams trūkums: ir iespējams iesaldēt tikai ziemā -8 ° C un zemāk.