Bedbugs: leida ja neutraliseerida

Detsember 2018

Video: Miraculous : Ladybug & Cat Noir (Detsember 2018).

Anonim

Par mājas gultas bugs izskats ir ļoti nepatīkama visiem, bet neviens nav pasargāts no šīs bedbugs - asins nepieredzējis kukaiņi, radot daudz nepatikšanas. Lai iznīcinātu tos būs nepieciešams piemērot pasākumu kopumu, lai atbrīvotos no parazītiem no savas gultas vienreiz un uz visiem.

Kāpēc gultas bugs parādās

Gultas bugs ir ilgu laiku dzīvojis cilvēka tuvumā. Iepriekš tika uzskatīts, ka tie var parādīties tikai netīrā dzīvokļos vai mājās. Tagad viss ir nedaudz sarežģītāks, ja māja ir daudz atsevišķu dzīvokļu, datu kukaiņi ir noteikti ir viens no tiem. Caur plaisām un plaisām viņi ceļo pa māju.

Meklējot parazītus mājās, jums vajadzētu nekavējoties sākt to iznīcināšanu

Bedbugs var nākt mājās pat no jaunām mēbelēm, jo ​​mēbeļu rūpnīcas dažreiz netiek apstrādāti koka gabalu. Gultas šķita ļoti grūti izraidīt parazītus, jo to kāpuri spēj izdzīvot visnelabvēlīgākajos apstākļos. Bugs dēj olas vietās, kur tie tiek uzglabāti ilgu laiku - aiz fona stūros locītavu koka mēbeles par baseboards. Ja pēc īpašas ārstēšanas dažas olšņas izdzīvo, tad atkal un atkal sākas gultasveļu invāzija.

Mūsu lasītāji iesaka!

Lai atbrīvotos no kļūdām, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller.Darbība ir balstīta uz tehnoloģiju elektromagnētisko impulsiem un ultraskaņas viļņi! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Lasīt vairāk šeit …

Ir nepieciešams, lai saprastu, ka tautas nauda nav pilnībā atbrīvoties no kukaiņiem, tāpēc viņiem ir nepieciešams izmantot sarežģītas ķimikālijas

Kā noteikt gultas bugs

Noteikt kukaiņu grūti pietiekami, ja tie viņi neuzrāda sevi, ja tie ir maz, tad kodumi ir izskaidrojami ar moskītu klātbūtni.

 • Still, pirmā pazīme, gultas bugs - tas kož tiem, it īpaši, ja tas notiek aukstajā sezonā, kad nav odi.
 • Meklējot sarkani punktiņi uz ādas, jums ir nepieciešams, lai ieslēgtu apgaismojumu naktī pēkšņi, tad jūs varat redzēt gultas bugs.
 • Pat ja neredzat kļūdas, kad ieslēdzat gaismu, jums jāpārbauda visi stūri mēbeļu iekšpusē. Olu klātbūtnē, nelielu baltu vai pieaugušu kukaiņu graudu lielumā mēs varam norādīt, ka mājās ir bugs.
 • Asins plankumi uz lapas var arī norādīt gultas kļūdu izskatu.

saimniecei rūpīgi jāpārbauda visas vietas, kur var būt kukaiņu kopas.

Joprojām nav zināms, vai gultas bugs veikt jebkuru slimību, bet tie joprojām piemēro kaitējums cilvēkiem - pēc koduma rodas stipra nieze, ir sarkani plankumi uz ādas, ir iespējami

alerģiskas reakcijas Viņi tos paslēptu aiz baseboards, skapī, reizēm pat iekrāso apģērbu. Ir nepieciešams aplūkot plaisas, caur kurām bumbulas nonāk koridorā vai tuvumā esošajā dzīvoklī. Atklātās plaisas pārklāj ar špakteli, pēc kura jūs varat būt pārliecināti, ka no kaimiņiem gultas bugs nenāks.

Lūdzu, ņemiet vērā!

Ir trīs efektīvas iespējas, lai ātri atbrīvotos no bedbugs:

 • Zvana atklāšanas dienests (dārgs);
 • lēta elektroniska repellera iegāde (1390 rubļi);
 • Ķīmiskās vielas (apšaubāma ietekme).

  Lasīt vairāk šeit …

  Pērk mēbeles veikalā, vai privātpersonām ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt visus koka detaļas, jo tas ir, ja kukaiņi vēlētos paslēpt. Atklājot kaut ko aizdomīgu, vislabāk ir atteikties no skapi vai dīvānu, vai pat apstrādāt visus stūrus insekticīdu.

  Bed bugs ir nakts un cilvēku iekost tikai naktī Ko lai gultas bugs

  • Iznīcināt bugs parādījās diezgan grūti. Jūs varat, protams, mehāniski nogalināt tos, bet, ja ir daudz kukaiņu, tad šī metode nedos vēlamo rezultātu.
  • Gandrīz katrā pilsētā ir īpašs dienests, kas dzīvokļos veic kaitēkļu apkarošanu. Darbinieki Organizācijas nāks konkrētajā dienā, un apstrādāta ar speciāliem materiāliem un mēbelēm, baseboards, un citās vietās potenciālo klasteru bedbugs.
  • Tagad veikalos ir ķīmiskas vielas, ar kurām jūs pats varat atbrīvoties no bumbulas. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt māju, un atklāt visus kopas kukaiņu, un pēc tam apstrādāt tos nopircis vielas.

  Ikvienam vajadzētu zināt, ka inde neiekļuva olu čaumalas, tāpēc pastāv risks, ka jaunie lūka gultas bugs, un atkal būs iznīcināt tos divus mēnešus. Lai to izvairītos, ir ieteicams izmantot mikrokapsulētās zāles, kas vairākus mēnešus nevar zaudēt īpašības.Viņi var saindēt jaunu gultu kļūdu paaudzi.

  Ja procesā pārbaudot īpašnieku atklāti vecā dīvāna vai krēsla, ir ļoti lieli uzkrājumi gultas bugs, tas ir labākais, lai izmest vecās mēbeles un nopirkt jaunu. Jūs varat uzzināt, kā atrast un iznīcināt dzīvokļu blusas.

  Ja procesā pārbaudot īpašnieku atklāti vecā dīvāna vai krēsla, ir ļoti liels uzkrājumi gultas bugs, tas ir labākais, lai izmest vecās mēbeles un nopirkt jaunu

  Ir arī ieteicams pēc rūpīgas ārstēšanas mājās veikt remontdarbus - atkārtoti cirtienu tapetes, mainīt baseboards, gleznot logus un durvis, tādējādi samazinot atkārtotas inficēšanās risku.

  Ir iespējams iepazīties ar materiāliem par blakts karavīru, un uzzināt, kā atbrīvoties no tā.

  Kā pārspēt bugs (video)

  Profilakse

  • Vienmēr ir vieglāk, lai novērstu rašanos gultas bugs, nevis, lai iznīcinātu tos. Liels risks ir ievest māju kukaiņos ar vecām rokām nopērkamām mēbelēm. Tāpēc ir labāk pirkt jaunu vai vismaz rūpīgi pārbaudīt un ārstēt to ar ķimikālijām, pirms tas tiek ievadīts mājā.
  • Periodiski veiciet mitru tīrīšanu un noslaukiet skapju un dīvānu iekšējās virsmas ar dezinfekcijas līdzekļiem. Mājas tīrīšana ievērojami samazina gultu kļūdu risku.
  • Pēc katras mazgāšanas gultas veļas ar karstu dzelzi.

  Gultas bugs ir nakts, un cilvēks nokēda tikai naktī. Bez tam, tie ir īpaša kanāls, caur kuru viņi ļaut anestezējošs enzīmu, kā rezultātā vīrietis gandrīz nejūt sāpes, ja tie kodums. Tikai no rīta uz ādas ir sarkani plankumi.Dažreiz kļūda var iekodēt personu līdz pat 10 reizēm, lai iegūtu pietiekami daudz. Tomēr, ja kukaiņi ir ļoti izsalkuši un ir daudz no tiem, tad viņi var uzbrukt zem apgaismojuma. Mēs iesakām iemācīties atrast gultas ligzdu.

  Joprojām nav zināms, vai gultas bugs veikt jebkuru slimību, bet tie kaitē cilvēku joprojām piemēro - pēc koduma rodas stipra nieze, sarkani plankumi uz ādas paliek, ir iespējamas alerģiskas reakcijas. Tādēļ, pēc kukaiņu atklāšanas, pēc iespējas ātrāk jāmēģina tos atbrīvot. Materiāls uz gultas brutiem arī var noderēt.

  Pērkot mēbeles no veikala vai no privātpersonām ir nepieciešams rūpīgi izvērtēt visus koka daļas, jo tā ir tur, ka vēlētos paslēpt kukaiņus

  Tautas veidus, kas nodarbojas ar bedbugs

  • ziedi biškrēsliņi vai zariņiem rozmarīna, kas veic stūros un skapī var nobiedēt gultas bugs no mājām.
  • savākti vērmeles uz sausa, sasmalcina un paketi marles maisiņā, un pēc tam nodot tos dažādās vietās: starp veļas kaudzes stūros skapji, dīvāni, jūs pat varat smidzināt pulveri gar baseboards. Sīkāka informācija par šo procesu, jūs varat uzzināt, izlasot rakstu, kā izmantot vērmelēm laiku un atbrīvoties no bedbugs.
  • Ja speciālās ķimikālijas, nav pie rokas, tad kukaiņu biotopu tiek ārstēti ar etiķi, petroleju vai terpentīnu.

  Par mājas gultas bugs izskats ir ļoti nepatīkama visiem, bet neviens nav pasargāts no tā. Atklājot parazītus savās mājās, nekavējoties jārēķinās ar to iznīcināšanu. Būtu jāsaprot, ka tautas aizsardzības līdzekļiem nav pilnībā atbrīvoties no kukaiņiem, tāpēc viņiem ir nepieciešams, lai izmantotu sarežģīts ķīmisku vielu.Mēs iesakām iepazīties ar materiālu par to, kā pareizi noņemt apakšdelmu ērci.