Kas lutikad hambumusega lemmikloomad (kassid, koerad, kanad)?

November 2018

Video: Nytt - Hetked Mu Silmis (November 2018).

Anonim

Bed bugs mūsu mājās parazitē tikai uz personu, - to smeceris pielāgotas pīrsings pietiekami plānas un maiga āda. Tikai "vissmagākajā" bumbiņu gadījumā, kad cilvēki iziet no telpām diezgan ilgu laiku, bugs kodo mājdzīvniekus.

kopumā, tomēr tas ir nedabisks par uzvedību gultas bugs - pat pieaugušajiem parazīti ar garie smeceris tikko ādā dzīvnieku, un mazo kāpurus vairumā gadījumu un nevar ēst vispār kaķiem un suņiem.

Neskatoties uz to, daži mājdzīvnieku bugs ir spējīgi nodrošināt kļūdas.

Pārskats

"Es nevarēju saprast, kāpēc mana žurka ķermenis parādās asiņošana brūces. Es domāju, tas bija staph, bet viņš parasti ir tikai izraisa gruzdoša čūlas. Un šeit tas dzēlieni, ka dzīvnieks pats par sevi ir arī skrāpējumiem. Tikai dažas nedēļas vēlāk es uzzināju, ka man bija kāds sāku iekost izrādījās -. banāla gultas bugs tas bija pārsteigums, ka viņiem ir žurku iekost, es domāju, viņi ir tikai cilvēki, dzert asinis Acīmredzot viņi ir kaut kur netālu no šūnām, kas sākotnēji apmetās .. un tas bija tuvāk viņai nekā pirms manas gultas. "

Sasha, Maskava

Iespējams, ka vienīgie mājdzīvnieki, kuri cieš no bedbugs, ir ne mazāk kā cilvēki ir putni (ieskaitot cāļus).

Viņa mīksta, plāna āda ir pieejama arī pūšļa zarnu sūkļošanai ar īsu sviru kā cilvēks, un parazīti to var veiksmīgi izmantot.Un viņi var dzīvot vistu kafejnīcām tikpat veiksmīgi kā cilvēku apmešanās.

Bugs vistām: kādi tie ir bīstami un kā ar tiem rīkoties?

Vistas bugs dabā nepastāv. Kurei iekost vai nu gultas bugs, uzbrūk personai vai citiem parazītiem, kurus putnu īpašnieks var sajaukt ar bedbugs. Piemēram, blusas.

Zemāk esošajā fotoattēlā ir "vistas bugs", kas ķer pie putna acīm. Faktiski, tas ir tipisks vistas blusu, raksturo bedbugs maza izmēra un tendenci ēst diennakts gaišajā laikā:

Bedbugs ir vistas parazīti ir reti, bet, ja tie parādās vistu kūtī, ātri kolonizēt to un radīt milzīgu kaitējumu ādas putnu. Sami nokošana bugs dziļi nobažījusies par putniem, un masveida uzbrukumu laikā ir samazinājušās olu dējējvistām, tie lēnāk svarā, var būt jauni Zamora. Turklāt cāļi pastāvīgi noplūst spalvas vietās, kur tās sajūta nieze no kodumiem, kā rezultātā dekoratīvie putni zaudē savu izskatu.

Dažos gadījumos bugs var izraisīt, ka vistu jo nemainīgu uzbrukumiem kukaiņi atstāj savu olu ieklāšana, pat pie salīdzinoši vēlu posmos inkubācijas.

vistu kūtī bugs slēpt plaisās un jebkuru tumšām šaurām telpām: starp šūnām un to dēļu sienām, zem pakaišu slāni, laktām un ligzdas. Viņi parasti nokauj putnus naktī, bet pēcpusdienā medības var iziet.

Ziemā gultas bugs parasti izdzīvo temperatūru līdz mīnus 10 ° C, un tāpēc gandrīz vienmēr ir ziemas guļas turpat.

Padoms

Tāpat bedbugs var parazitē jebkurus mājputnus no kanārijputniņiem uz pērļu vistiņu. Tikai ūdensputni (pīles, zosis) no tām labi aizsargā ar pietiekami blīvu ādu.

Lai atbrīvotos no bedbugs cāļiem, putnu tiek noņemts no vistas sadarbību un telpā, visas virsmas tiek apstrādātas trichlorfon vai malationu tajās pašās koncentrācijās, kurās šie līdzekļi tiek izmantoti dzīvojamās telpās.

Pēc tam nodrošina rūpīgu tīrīšanu: sodu pakaišu un trash, nomazgā visas šūnas un uzturēšanās vietas, tīras sienas. Šāda ārstēšana jāveic divas reizes ar intervālu 10-14 dienas.

Bedbugs suņiem un kaķiem

Bedbugs iekost šos dzīvniekus ļoti reti - suņiem un kaķiem ir pārāk biezs ādas un bieza vilnas sega.

Neskatoties uz to, bugs kodums kaķi, kad nedēļu vai divi cilvēki atstāj telpu, un dzīvnieku pieskata kaimiņiem - trūkuma cits avots svaigas asinis, bedbugs vienkārši spiesti uzbrukt dzīvniekus.

Situācija ir līdzīga ar bugs un suņiem - tikai reizēm parazīti var iekost tos nav citu avotu pārtiku. Tajā pašā laikā, gultas bugs parasti iekost tikai suņi naktī, tikai ķermeņa daļām ar visvairāk mīkstas ādas.

Pārskats

"Mūsu Toya sāka pastāvīgi iekost kādu parazītus. Es domāju, ka tas bija gulta kļūdas, ir ļoti bail, ka mēs tika nodotas. Pēc ausīm vienmēr uzskrien uz kodumiem uz kakla. Viņi paņēma uz klīniku, tur viņi teica, ka tas nebija bedbugs un ērces, un viņš nozveju tos uz ielas. viņi teica iegādāties īpašu apkakli vai smērēt tas samazinās nokalst, atvairīt ērces. un starp citu, vet teica, ka suns gultas bugs nekož vispār. "

Victoria, Irkutska

Ja "bugs" kaķiem vai suņiem, ir atrodami pēcpusdienā, bet joprojām ļoti lielos daudzumos - tas noteikti nav bugs. Iespējams, parazītiem uz dzīvnieka - ērces, kuram ir aptuveni tāda paša izmēra, bet dažāda skaita kājām (no kļūdām to 6 ērces - 8), krāsu (ērces parasti pelēka, zaļa vai melna, un bugs brūns) un trūkums šķērssijas uz ķermeņa. Turklāt blusa suns, kad tas ir konstatēts, vienmēr cenšas atkāpties, un Mite, tam iestrēdzis, nekustīgi un kā neliels pieaugums uz ādas.

Lai bloķētu blusas, ir ārkārtīgi grūti - blusas ir ļoti mazas un spēj lēkt. Bugs palaistas kā prusaku, un nevar lēkt.

Īpaša kaķu un suņu aizsardzība pret bugs nav nepieciešama: parazīti uzbrūk tiem daudz retāk nekā cilvēkiem. Tādēļ ir nepieciešams iznīcināt bugs telpā, kurā tie ligzdo, nevis mājdzīvniekiem.

Kas vēl cīnās ar gultas bojām?

Gultas kukaiņi sākotnēji bija kāposti, kas parazītu mazos zīdītājus urbās un ligzdās. Visbiežāk dabas bugs nokļūst burvju peles, piemēram, grauzēji, gophers un kukaiņēdāji dzīvniekiem. Šeit viņiem pastāvīgi ir pieeja pārtikai.

Bet tas ir daudz pievilcīgāks sikspārņu koloniju bugs - vismaz tāpēc, ka šiem sikspārņiem ir vairākas ķermeņa daļas, kas nav pārklāti ar matiem. Šādos apgabalos ir bugs un kodums.

Bez tam, alas, kurās nokļūst sikspārņu kolonijas, ir noturīgāki mikroklimāti nekā jebkuras citas vietās savvaļā, pat grauzēju buras. Un tā kā gultām šeit ir īsts paradīze: pārtikas pārpilnība, pastāvīgā temperatūra un dabisko ienaidnieku minimums.

Tas ir interesanti

Visslavenākās "bug" alas ir urbji Turkmenistānā - šeit ir zināmas lielākās dažu reti sugu sikspārņu kolonijas. Viņos tik daudz bedbugs, ka tie dažreiz noved pie jaundzimušo sikspārņu masas iesaldēšanas.

Kādi gultiņi ir bīstami zīdītājiem un putniem?

Vispārīgi runājot, ir daudz dažādu veidu bugs, kas var iekost kādu personu vai pet.

  • Piemēram, ūdens suns var nejauši iekost gladysch vai ūdens skorpions - tie ir arī bedbugs.
  • Reizēm dzīvnieks tiek uztverts ar plēsoņa koduma kodumu. Tomēr šādi gadījumi notiek tikai tad, kad dzīvnieks nejauši traucēt par kļūdu, piemēram, uzkāpjot uz viņa ķepa vai nodara kaitējumu, ulegshis uz zāli.

Bugs, kas pastāvīgi parazitē, ir bīstamāki mājdzīvniekiem. Lielākā daļa no tiem atrodas pērtiķu kļūdu ģimenē. Ar retiem izņēmumiem šie kukaiņi neapdzīvo cilvēka mājoklī, taču viņi var uzbrukt dzīvniekam, kas stāv uz ielas.

Mūsu platuma griezumos ir maz plēsēju, un tie nerada sevišķu briesmu mājdzīvniekiem. Bet tropos, šie parazīti pārnēsā daudzas bīstamām slimībām, tai skaitā nāvīga Chagas slimība, un tāpēc dodas uz to pašu jāaizsargā, un tur prom no viņiem četrkājainos draugus.

Kā atbrīvoties no bedbugs - praktiskus padomus

Interesants video: bedbugs un to kāpurus kož cilvēks