Bites prussakad: ravi ja tõhusamaid viise, et kaitsta

Detsember 2018

Video: Kent Hovind - Seminar 2 - The Garden of Eden [MULTISUBS] (Detsember 2018).

Anonim

Cockroaches - apakškārta no insektiem no rīkojuma prusakveidīgie prusaku vai Blattoptera - kukaiņu rīkojuma vai prusakveidīgie prusakveidīgie. Tika pētīti gandrīz pieci tūkstoši pirkstu sugu. Šie kukaiņi var kaitēt personai ar savām kodumiem.

strukturālās iezīmes

Tarakanov - termofīlajās un mitruma-loving, ļoti mobilo kukaiņiem, kā rezultātā galvenokārt nakts

prusaku ir plakana un ovāls ķermeni. Ķermeņa garums var būt vairāk kā desmit centimetri. Raksturīga mutes orgānu gremošanas orgāni, kas ir aprīkoti ar ļoti spēcīgām žņaugiem, kā arī asas ķīniskas zobas.

Elastīgs cirri, kas sastāv no daudziem segmentiem, ir labi atšķirams. Kāju tips ir aprīkots ar pieciem segmentiem sastāvošu ķepu. Mūsdienu sieviešu modeļi atšķiras no pilnīgi slēptiem ovipositoriem.

Bioloģiskās īpašības

mātīte melns tarakāns

Cockroaches ir termofīlo un mitruma-loving kukaiņi. Pateicoties viņu kāju kājām, viņiem ir augsts mobilitātes līmenis, kas bieži vien ved nakts dzīvesveidu. Pārtika kukaiņiem ir ne tikai augu atliekas, bet arī dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

Prutkačiem ir palielināta izturība . Dažas sugas var iztikt bez pārtikas vairāk nekā mēnesi.Lielākajai daļai sugu ir augsts pretestības līmenis starojumam. Daudzas sugas atšķiras ar lidmašīnas spēju.

Mūsu lasītāji iesaka!

Lai atbrīvotos no prusaku, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Darbība ir balstīta uz tehnoloģiju elektromagnētisko impulsiem un ultraskaņas viļņi! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Lasīt vairāk šeit …

kaitējums cilvēka veselībai

tarakāns kož Vietas

Blattopteroz vai Blattopterosis - termins aprakstot parazītus kaitīgumu cilvēka veselībai. Maksimālais kaitīguma līmenis cilvēkiem ir raksturīgs sinantropiskiem tarakāniem vai Blattoptera . Starp tiem ir zināmi vairumam sarkaniem prusaki vai tarakāni no ģimenes Blattella germanica, melnas vai Blatta orientalis, kā arī dažādas amerikāņu prusaku sugu Periplaneta Americana.

Par prusaku izsitumiem

Ne visi zina, ka prusaku nokošana. Protams, šīs vaboles kodums ir diezgan reti. Visbiežāk viņiem izdodas iegūt brīvi pieejamu ēdienu. Taču pirms vairāk nekā piecdesmit gadiem Amerikāņu zinātnieki Roth un Willis reģistrēts un pārliecinoši pierāda gandrīz divdesmit gadījumiem cilvēku sakož šiem kukaiņiem.

prusaks kodumi izraisīt kairinājumu, ādas bojājumi un pietūkums

prusaku brīdī koduma var iekost vai grauzt nelielās platībās ādas, kakla, elkoņa, kā arī uz plakstiņiem un pirkstiem miega cilvēks. Plāna un jutīga bērnu āda cieš īpaši slikti. Parazīta uzbrukuma miega bērnam rezultāts var būt deguna vai lūpu ādas daļiņu ēšana.Bija gadījumi kukaiņu skropstu nokošana.

Pārtikas tarakāniem var kalpot un dažādi sadalīt cilvēka ķermeni. Tie bieži tiek izmantoti, lai piesātinātu cilvēku siekalās, pārtikas atliekas mutē, izdalījumi no acīm un ekskrementi.

Par kodieniem sekas

Šo kukaiņu Bites var izraisīt smagu iekaisumu un pietūkums spēcīgs. Kļūdas ne tikai ievaino ādu , pārkāpjot ādas integritāti. Dažādu infekciju ieņem brūču koduma laikā. Tieši virs brūces vienmēr veidojas blīvs garoza, kas veicina ādas un apkārtējo audu iekaisumu. Šādām brūcēm ir lēnas dzīšanas īpašības.

prusaku var izraisīt alerģiju cilvēkiem

Dermatoznye mainās bieži notiek pēc kodieniem prusaku, , kas pieder ģints tarakāns, Cucaracha vai Cancrelat . American vai Egyptian tarakāni izraisa erozīvas ādas izmaiņas, kuras parasti izraisa stipras sāpes. Bites vieta ir pārklāta ar serozu vai gļotādu garoza. Ieslodzījuma eroziju vai vairākiem mikroorganismu papulovezikulu piokokkov kļūst iemesls sekundārās infekcijas no cilvēka ķermeņa.

Lūdzu, ņemiet vērā!

Lai ātri atbrīvotu blusas, ir tikai trīs efektīvas iespējas:

 • izsaukšanas pakalpojuma izsaukšana (dārga);
 • Elektroniskā repellera iegāde (1390 rubļi);
 • Ķīmiskās vielas (apšaubāma ietekme).

  Lasīt vairāk šeit …

  Terapijas

  Ja no rīta atrast uz ādas no atstājuši kukaiņu kodums zīmes, tas ir nepieciešams, lai mēģinātu tos atšķirt. Lai to izdarītu, varat izmantot mūsu vietnē publicētās fotogrāfijas. Ja nav šaubu, ka čūlas un čūlas uz ādas veidojas kā rezultātā kodumiem ir prusaki, jums vajadzētu turēt pirmos medicīnas manipulācijas.Tie sastāv no rūpīgas brūču apstrādes. Tad jāpiesakās, lai ieceltu turpmāku ārstēšanu dermatologam.

  tarakāni kodumi izraisa veidošanos un eroziju uz ādas papulovezikul iesaistīti dedzināšanas sāpes un aptver serozs vai serozs-strutaini kreveles

  In antiseptisks ieteicams izmantot ūdeņraža pārskābes vai hlorheksidīna Aptieka, kas var novērst infekcijas bojātās ādas. Pēc šīs ārstēšanas jūs varat lietot ziedi vai želeju, kas noņem ādas kairinājumu. Efektīvs un ērts līdzeklis ir želeja "Fenistil".

  Efektīvs valsts veidā, palīdz samazināt ādas iekaisums ir izmantot miltu misas vai neapstrādāta kartupeļu sulu. Labs rezultāts novērojams pēc zaļās tējas losjoniem. Cilvēkiem, kuri ir pakļauti alerģiskām izpausmēm, nekavējoties jālieto antihistamīns.

  Kā cīnīties pret prusaku

  Ir vairāki pierādīts un modernas veidi, , lai efektīvi risinātu ar prusaku . Populārākie un kopīgākie ir šādi priekšmeti.

  Special krītiņi

  daļa no krīta no prusaku ir divas galvenās sastāvdaļas - inde hloropifos (aptuveni 0, 5% no kopējās masas aģenta) un cementa sastāvs (atlikušie 95%)

  pietiek vienkāršs, bet efektīvs līdzeklis, kam īpaša smarža. To var izmantot lielākajā daļā virsmu, turot līnijas.

  borskābe

  Sliktākā inde prusaku - borskābe

  Normal farmaceitisks pulveris, kas būtu apsmidzina ar vietām vislielāko sastrēgumu parazītiem.Ir atļauts mīcīt mīklu ar borskābi, pēc tam modelējot mazas ēsmas no tā.

  gels vai ielīmējiet pret prusaku

  Pamatprincips šo rīku ir obligāta klātbūtne kukaiņu kontakta ar gēlu

  Daudzi ražotāji ražo indīgas kukaiņu narkotikas šādā formā, kas ļauj atbrīvoties no iebrucējiem īsā laika periodā.

  Dezinficējošie līdzekļi izsmidzināmā formā

  Atšķiras ērtībā, bet to regulāra lietošana ir saistīta ar aktīvo komponentu straujo atmosfēru.

  Spray prusaku - efektīvs līdzeklis, kas ātri nogalina kukaiņus iekštelpās

  Jāpatur prātā, ka, izmantojot jebkuru ķīmisku aģentu vajadzētu slēgt prusaku pat mazāko piekļuvi ūdenim, kas ļauj šīs kukaiņi viegli tikt galā ar saindēšanos. Mēs arī iesakām izlasīt rakstu par to, kā ātri no taras kratīt no dzīvokļa.

  Lai novērstu izskatu šiem kukaiņiem dzīvojamā istabā, jums vajadzētu regulāri veikt tīrīšanu, likvidēt visas plaisas un plaisām un novērstu uzkrāšanos atkritumu un pārtikas paliekas. Ja visi iepriekš minētie pasākumi nepalīdzēja atbrīvoties no prusaku, vai arī šo kukaiņu skaits ir pārāk augsts, tad ieteicams izmantot speciālistu palīdzību.

  Kā atbrīvoties no prusaku dzīvoklī (video)