Malatiooni lutikad kasutusjuhised

Detsember 2018
Anonim

rīks Malations nav jauna narkotika, tomēr tie var efektīvi inde kļūdas - tas liecina ne tikai apmācību, bet arī atsauksmes no daudziem cilvēkiem.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

No bedbugs malationu Norādījumi lietošanai

Ja ir nepieciešams, lai izmantotu šo rīku, jums jārīkojas šādi:

1. Sagatavot telpa - ja tā ir plakana, tad instrukcija pieprasa paslēpties ledusskapis pārtikas, trauki, personīgās higiēnas priekšmetus, kas iepakoti plastikāta maisos, un apzīmogo. Jums arī nepieciešams izolēt gultas veļu, drēbes;

2. Veiciet tīrīšanu - tas ir, lai atbrīvotu piekļuvi visām vietām, kur apstrāde ir nepieciešama. Rokasgrāmata iesaka, lai pārvietotu visas mēbeles, lai varētu inde kļūdas ar savu aizmugurē, jo tā nodrošinās piekļuvi sienām, grīdlīstēm;

3. Evakuēt dzīvnieki , arī paturēt prātā, ka šīs zāles ir negatīva ietekme uz dekoratīvajām zivīm, rāpuļi. Tāpēc akvārijs, terrarium ietvertas filmas, un, kad apstrādi veic, kompresors ir izslēgts;

4. Uzglabāt ar respiratoru , aizsargbrilles, gumijas cimdus, kā arī sagatavot drēbes, kas pēc iespējas aizsargā ādu.

Tā kā lietotā viela var izraisīt alerģiskas reakcijas, saindēšanos, tad pagaidām neārstētiem cilvēkiem jāiziet no telpām. Tas būs labi, ja viņi dzīvo citā vietā līdz 5 dienām, bet, ja nav iespējams, pēdējais punkts nevar tikt izpildīts.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Lai atbrīvotos no klipiem, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Ierīces darbība balstās uz elektromagnētisko impulsu un ultraskaņas viļņu tehnoloģiju! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasiet vairāk šeit …

Tā kā Carbophos koncentrāts ir pietiekami toksisks, zāles jānoslēdz drošā vietā, kas nav pieejama bērniem un dzīvniekiem. Sagatavoto šķidruma šķīdumu drošības apsvērumu dēļ nekavējoties jālieto, jo tas ir bīstams, arī svaigi pagatavota zāle ir efektīvāka.

Kā Carbophos strādā pie bedbugs?

Karbofosu aģents satur malationu vielu, kas nervozi iedarbojas uz bugs. Tas nozīmē, ka signāla pārraide no šūnas uz šūnu ir bojāta un kukainis nomirst, tāpat kā šis insekticīds darbojas ar citiem kaitēkļiem. Kļavu ķermenī malationa viela veic oksidatīvo procesu, kā rezultātā tā tiek pārveidota citā vielā, kuras iedarbība uz kukaiņu kļūst daudzkārt stiprāka. Tāpēc parazītu apkarošana parasti beidzas ar personas uzvaru. Carbophos ietekmē kaitēkli visos trīs attīstības stadijās: pieaugušiem cilvēkiem, kāpuriem, olām.

Kā uzlabot līdzekli?

Kā aizliegt Carbophos no bedbugs ir aktuāls jautājums tiem, kas vēlas veiksmīgi izmantot šo zāļu pret kaitēkļiem. Bet tikai atcerēties vienkāršu noteikumu, kas saka paziņojumu: koncentrēties tilpumu 2-5 ml pareizi atšķaidīti ar litru ūdens, pēc kura risinājums būtu rūpīgi sajauc, kā malationa slikti šķiršanās šķidrums.

Kad procedūra nekavējoties tiks pabeigts, kā vajadzīgs, lai sāktu saindēt kukaiņu -, kas ir daļa no vielas, kas iedarbojas uz bugs, ir ļoti nestabils, un pēc kāda laika risinājums vienkārši būs neefektīva, tas ir, izsmidzināšana būtu atkritumi laika, tāpēc cīņa par komfortu mājās nav tiks uzvarēts - par to liecina gan instrukcija, gan atsauksmes.

Kā rīkoties ar kaitēkļiem?

Carbophos no bugs, lai apstrādātu virsmu, būtu pareizi. Atbrīvojoties no kaitēkļiem, iespējams, izmantojot jebkādu atomizatoru, ir vairāk jāizmanto šāda tehniskā ierīce.

Apstrāde sastāv no virsmām, uz kurām kukainis pārvietojas, vai vietām, kur tam var būt patvērums, izsmidzināt. Tas nozīmē, ka šis insekticīds jāpiemēro:

  • kopīgām sienām un griestiem visā perimetrā;
  • Dzīvoklis jāpārstrādā pa perimetru gar basebām;
  • sastāvam vajadzētu iekļūt plaisās aiz fona, bateriju, interjera priekšmetu;
  • produkts jāpiemēro mēbeļu iekšējām virsmām (piemēram, dīvānam, skapim), savienojumiem utt. Darbība būs veiksmīgāka, ja lielāka apjoma sastāvs tiks piemērots neapstrādātām virsmām (piemēram, dīvāna rāmim), jo parazīts viņus visvairāk mīl;
  • 3 dienas pēc pirmās izsmidzināšanas ārstēšana jāatkārto.

Tā kā produkts ir kaitīgs, apģērba, gultas veļas, cilvēka ādas, mīksto virsmu apstrāde ir aizliegta - to norāda lietotāja norādījumi un atsauksmes. Dažas stundas pēc ārstēšanas pabeigšanas telpai jābūt ventilējamai, tās ilgums ir apmēram 4 stundas. Dzīvoklis ir jāuzver katru dienu, ilgi. Kad ārstēšana ir pabeigta, jums ir jāveic mitra tīrīšana. Šī procedūra attiecas tikai uz vietām, ar kurām saskaras cilvēki, pārtika utt. Viss dzīvoklis tiek iztīrīts pēc 2 mēnešiem.

Carbophos no bedbugs klientu atsauksmes

Vairākas atsauksmes liecina, ka, izmantojot Carbophos, var veiksmīgi atbrīvoties no bumbulas. Jums vienkārši nepieciešams pienācīgi sagatavot risinājumu, un mājas (gultas) kļūda, pret kuru tiek izmantots līdzeklis, nomirs - par to liecina atsauksmes. Lietotāji raksta, ka šo inde var nopirkt brīvi, neskatoties uz to, ka tā koncentrāts ir pietiekami slikts. Un tas tiek izplatīts un pārdots jebkurā profila veikalā, un uzticams iepakojums ļaus to transportēt droši.

Bet ir arī "lidot ziedē" - ne vienmēr apstrāde, cīņa kopumā beidzas ar kategoriskiem panākumiem. Tas norāda uz ļoti mazu ziņojumu skaitu, taču šādas pārbaudes jau pastāv. Jau bija pirmās ekspertu atsauksmes, kas liecina, ka ķemmiņu ķermenis sāk pielāgoties malationam, kas ir daļa no (ar viņa palīdzību cīnās). Bet, tā kā šādas atsauksmes ir vienotas, vairumā gadījumu kļūdas var tikt veiksmīgi izgrieztas. Tas nozīmē, ka Carbophos joprojām ir efektīva un apstrāde ar to ilgu laiku dos vēlamo rezultātu.

ir kaitīgs cilvēka malationu un vai smarža

Loading …

Atsauksmes liecina, ka saindēšanās gadījumi ir ļoti reti, taču jāsaprot, ka narkotiku koncentrēties pietiekami bīstama dzīvniekiem un cilvēkiem pats. Atšķaidītā veidā var iegūt arī alerģiskas reakcijas, saindēšanās, un pat ieguva iekšā jebkādu kaitējuma narkotiku cēloni nevar, jo procesi, ko izraisa malationu visvairāk kaitīgo kukaiņu. Attiecībā uz silto asiņu cilvēkiem šis inde nav īpaši efektīvs.

Carbophos smarža - tas ir tā lielākais trūkums, cilvēki parāda, ka to var sajust pat pēc remonta telpā. Skarbs smarža bija iemesls, ka liels skaits dīvāniem, kā arī citas mēbeles tika pārdota vai izmet ārā, bet tas attiecas tikai uz "jutīgiem" deguniem, pēc tam, kad visas citas tinumiem, mitrās attīrošajām jūtas labi.

Kas ir efektīvāks ir pulveris vai šķīdums

Cilvēkam vajadzētu saprast, ka pulveris bugs nedarbojas vispār, tādēļ būtu jāizmanto tikai šķīdums. Iemesls ir tāds, ka pulveris var darboties tikai kā ēsma, bet šis kaitēklis tiek barots tikai ar asinīm un netiks reaģēts uz kaut ko citu. Un, ja līdzeklis atšķaidīt ar ūdeni, to var izsmidzināt uz visām virsmām, kas kustas parazīts, un tas izpaužas uz patversmi, kur kontaktā ar kukaiņu būs izraisīt viņa nāvi.