Destroy vead kätega

November 2018

Video: Küçük Dev Asker – Little Big Soldier Türkçe dublaj 1080 HD (November 2018).

Anonim

iznīcināšana bedbugs - process ir labi pavadīts, un šobrīd tas ir pieejams pat personai, kas nekad iepriekš nav saskārusies ar nepieciešamību cīnīties pret visiem sadzīves kukaiņus.

Gultasveļu specifika ir tā, ka viņi ir absolūti vienaldzīgi pret sanitārajiem apstākļiem mājā. Tieši tāpēc pat perfekti notīrītas dzīvokļi un luksus apartamenti, var būt viņu mājas tikpat ērti kā ēdnīcā - par prusaku.

Bet kur viņi apmetās gultas bugs, iznīcināšanu savām rokām šie parazīti ar pareizo pieeju - tā ir tikai viena diena, un 1500-2000 rubļu. Šajā mūsdienu insekticīdu nodrošina augstu drošību, lai cīnītos gultas bugs un tās efektivitāti, pat gadījumos, kad šādas darbības tiek veiktas lietotājs pirmo reizi.

Metodes pašiznīcināšanos bugs

Cīņu kļūdām visvairāk vispārīgā gadījumā var notikt divos veidos: tiešā iznīcināšanas tiem vai vienkārši scaring.

Ja mēs runājam konkrēti par to iznīcināšanu gultas bugs ar rokām, visbiežāk šodien šādi veidi:

 • izmantošana iekšzemes publisko insekticīdu, kas ir ļoti efektīvs pret bedbugs
 • cīņa pret gultas bugs, izmantojot zemas vai augstas temperatūras
 • mehāniskās metodes, kā nogalināt bugs.

No šīm trim iespējām 90% gadījumu pirmais tiek izmantots vēlamo rezultātu sasniegšanai. Iemesls tam ir universālisms un efektivitāte.

Ja temperatūras metožu piemērošana vietējos apstākļos ir pieejama tikai atsevišķu reģionu iedzīvotājiem (ar aukstu klimatu) un ne visu gadu, tad efektīvu narkotiku jebkurā gada laikā var uzskatīt par jebkuru dzīvokli.

Cīņas mehāniskās metodes ir tieša kukaiņu iznīcināšana ar rokām vai ar putekļu sūcēju. Viņi dod vairāk vai mazāk uzticamu rezultātu tikai tad, kad tiek pārveidotas telpas, kad ir iespējams iznīcināt visus kukaiņus noteiktā apgabalā.

Tāpēc vispirms ar spēcīgiem insekticīdiem ir nepieciešams iepazīties ar gultas bojājumu iznīcināšanu ar savām rokām.

Iznīcini insekticīdu bugs

Nekavējoties nebaidieties no insekticīdiem kā "toksiskas ķīmiskas vielas". Mūsdienu rīku skaistums iekšzemes kukaiņu apkarošanai ir tāds, ka ar izteiktu ietekmi uz gultām, tās ir pietiekami nekaitīgas cilvēkiem. Tomēr joprojām būtu jāievēro noteikti drošības pasākumi to piemērošanā.

Lielākā daļa mājsaimniecības insekticīdu ir pieejami aerosola vai šķidruma formā, un tie jāapstrādā telpās, izmantojot sadzīves ķimikālijas, izmantojot parasto aerosolu. Šādi līdzekļi ietver:

 • Izpildītājs, šodien uzskatīts par labāko narkotiku, lai pašiznīcinātu bumbulas. Tas ir pieejams kā šķidrs koncentrāts un nepieciešams izšķīdināt lielākā ūdens daudzumā.

 • Klopomor, pat efektīvāks par Executioner, bet arī toksiskāks. Dažos gadījumos tā lietošana nav vēlama.

 • Kaujas bataljons, ražots balonos ar gaisa atsvaidzinātāju tipu.

 • Tetrix, visdārgākais, aizskarošs un grūti sasniedzams, bet arī neticami spēcīgs narkotikas no bedbugs.

 • Carbophos, nedaudz novecojis morāli, bet turpina aktīvi nogalināt bugs, it īpaši lauku apvidos. Dažreiz to realizē pulvera formā, kas jāizšķīst ūdenī, lai iegūtu darba suspensiju …

… un dažus citus. Šo rīku galvenā priekšrocība ir iespēja ar savām rokām iznīcināt bumbiņas.

Viņiem vienkārši jāņem un jākaicina maksimālais telpu skaits telpā, pagaidiet dažas stundas, vēdiniet istabu un veiciet mitru tīrīšanu.

Rūpīgi apstrādājot vietas, kur var slēpt bojājumus, - gultas, skapji, matrači, paklāji, grāmatu plaukti. Viena apstrāde ir pietiekama, lai pilnībā iznīcinātu pieaugušos gultus, kāpurus un olas.

Svarīgi!

Strādājot ar visiem izsmidzināšanas līdzekļiem, apstrādātājam jālieto kokvilnas marles mērci, cimdus un pēc iespējas slēgtu apģērbu. Šādi pasākumi palīdzēs izvairīties no alerģijām vai ietekmes uz insekticīdu aktīvo vielu ādu.

Preparāti, kas iegūti pulveru vai zīmuļu formā, arī ir diezgan efektīvi. Piemēram, tie ietver slaveno Pyrethrum vai tradicionālo zīmuli Mashenka.

Vispirms vajadzētu izkliedēt sastrēgumu vietās un bumbiņu kustības vietās, otrajā - izlīdzināt visas virsmas, uz kurām var pārvietoties gultas. Šādi pasākumi, kaut arī tie aizkavēs gultasveļu iznīcināšanu vairākas dienas vai pat nedēļas, bet ļaus to iztikt bez telpu iedzīvotāju evakuācijas.

Pārskats

"… Mazliet pagaidījis mirkli, cerēja, ka" tas pats atrisinās. "Mēnesi vēlāk, šie radījumi sāka grauzt, lai mēs nācās pārcelties ar saviem vecākiem. Dzīvoklis ir burtiski pārpludināts malationu, dīvāns un gulta pārkaisa Bende, tas ir ļoti dārgi, lai apstrādātu visu dzīvokli. Viņš slēdza logus un aizgāja. Nedēļu vēlāk, nes vairākus kilogramus šo kļūdām, izkratījis gulta, noslaucīja Veseliem drānu dzīvokli, un jo vairāk viņi neparādās. "

Jaroslavs Andrejevs, Brjanskas

Termiskā apstrāde pašu rokās

temperatūras metodes iznīcināšanu bedbugs ar savām rokām, balstoties uz parazītu jutības uz pēkšņām temperatūras izmaiņām un to spēju izdzīvot tikai šaurā temperatūras diapazoni kukaiņu pietiekami daudz šādu pasākumu :.

 • ziemeļu reģionos ziemā, kad gaisa temperatūra ielas zem mīnus 22 ° C atstāt logu atvērtu un dažas dienas Šis samazinājums temperatūra būs nogalināt bugs, bet var arī izraisīt bojājumus apkures sistēmas
 • Ja tiek noteikts, ka kļūdas apdzīvo tikai vienu dīvānu vai matraci uz gultas (kas ir diezgan reti) - .. lai tos dažus dienas uz ielas, un pēc tam -. rūpīgi vakuumu

 • dienvidu reģionos - gluži pretēji, gultas, matrači un spilveni būtu karstā dienā, lai aizvērtu automašīnā palicis saulē Ja temperatūra nav pieaugumu virs + 50 ° C, visām bugs. apakšveļa mirs.
 • Notraipīto spilvenus un gultas veļu veļas mašīnā temperatūrā virs + 50 ° C.

Izņemot pirmās metodes, šādas metodes neļauj, lai ārstētu visu dzīvokli. Tādēļ tos reti izmanto.

dažkārt tautā praktizē apstrāde matrači un gultas verdošu ūdeni, bet šie pasākumi ir tikai īslaicīgs rezultāts: šie kļūdām, kas slēpjas dzīvoklī plaisām mēbeļu un baseboards paliks neskarts.

Ja dzīvoklī tiek atrasts gultas bojājums, to var manuāli iznīcināt, izmantojot mehāniskus cīņas līdzekļus (piemēram, čības, putekļusūcējs) vairumā gadījumu tiek lemts neveiksmei. Ir praktiski neiespējami vakuumā atstāt laukumu, apģērbu, kas var saturēt olas un kāpurus, rozetes un dažādas nelielas plaisas telpā.

Un vēl jo vairāk, nav iespēju visu pāri kļūt rokām, jo ​​īpaši ņemot vērā agrāko vecumu kāpuru mazo izmēru un to noteikšanas sarežģītību. Maz ticams, ka atrast visas parazītu olas.

Tradicionālie cīņu veidi, piemēram, terpentīns, gliemene un etiķis, neiznīcina kukaiņus, bet tikai attur. Tāpēc to izmantošana dod tikai pagaidu efektu. Turklāt to izmantošana ir saistīta ar nopietnām neērtībām, kas rodas no asās un nepatīkamās smakas izplatīšanās telpā.

Tādēļ, ja dzīvokļa vai mājas gultas bojājumus likvidē un iznīcina, jūs pats izlemjat, tad vislabāk ir izmantot uzticamus mūsdienīgus insekticīdus.

5 efektīvi veidi, kā nogalināt bedbugs

Ekspertu padoms par pareizu bug iznīcināšanu