Kui ravida korteri prussakadest?

November 2018

Video: Двенадцать стульев 1 серия (November 2018).

Anonim

Ja māja ir prusaku, pirmie vēlaties - ātri atbrīvoties no nepatīkamiem kaitēkļiem un aizsargāt sevi pret to iekļūšanu nākotnē. Ārstēšana prusaku var veikt ar rokām, izmantojot aerosolus, putekļus vai želejas - tas prasa zināmu laikietilpīga, kā arī trūkumu pārmērīgas sašutumu un spēcīga alerģija pret ķimikālijām. Ja jūs pilnībā izpildīsiet instrukciju prasības un veiksiet ārstēšanu pareizi, šie līdzekļi dos labu ilgtermiņa rezultātu.

Ja nav iespēja vai vēlme sajaukt ar indēm, var tikt savienots ar lietu speciālistu, zvanot par kaitēkļu apkarotājs mājas apkalpi. Šī metode ir laba, jo privātie biroji sniedz garantiju saviem pakalpojumiem un izmanto profesionālas kvalitātes dezinfekcijas līdzekļus. Profesionālās apstrādes mīnuss ir relatīvi augstās izmaksas.

Par tarakānu dzīvokļa

Līdz šim procesam, ķīmiskā rūpniecība ražo dažādas indes dažādu grupu, kas ir pieejams vairākās ērti formas izlaišanas: aerosols, pulvera, šķidrā, pastas, želejas, krītu. Jūs varat izvēlēties tieši tādu iespēju, kuras izmantošana šķiet visērtākā.

Visvairāk labi zināms līdzeklis no prusaku ir:

 • Gett - preparāts, kas izgatavots pēc mikrokapsulēšanas tehnoloģijas. Tas nesmēķē, nav drošs cilvēkiem un dzīvniekiem, to var uzklāt uz visām mājas virsmām. Darbības princips ir šāds: tarakāns iet cauri inficētajai virsmai un piekļaujas mikrokapsulas ar indēm kājām.Viņš atved viņai līdz noslēpumainā vietai, kur dzīvo citi prusaks, kur viņi galu galā nonāk arī saskarē ar indu. Pēc brīža sākas paralīze un kukaiņu nāve.

 • Raid - aerosols, ar eļļainu struktūru, kas noris uz gludām virsmām, ir diezgan smaga un asa smaka. Efektīvi cīnās ar mazām kukaiņu populācijām, tas ir piemērots lietošanai. Šis līdzeklis ir kontrindicēts alerģiskajiem cilvēkiem, pēc lietošanas ir nepieciešama ventilācija.

 • Raptor ir aerosols, ar kura palīdzību dzīvoklis agrās stadijās tiek ārstēts no prusaku. Zāles darbojas diezgan efektīvi, bet tai ir atšķirīga dichlorvosa smarža, prasa lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, ir kontrindicēts astmas un alerģiju gadījumos. Ir arī slazdi un gēla Raptor.

 • Sturma pastas ir lietošanai gatavs insekticīdu gēls, ievietots šļircē. Insektu nāve iestājas 12 stundas pēc saskares ar inde. Šajā laikā tarakāns parasti pārvalda indes un vairākus tā radiniekus, ar kuriem viņš sazinājās. Prece ir ražota profesionālai lietošanai, tai ir plaša spektra darbība: tā nogalina ne tikai sarkanus, bet arī melnus, amerikāņu prusaku, skudras un svarus.

 • Fas-gels no prusaku, pamatojoties uz divām aktīvajām vielām ar atšķirīgu iedarbības mehānismu. Tas ir piemērots lietošanai, ekonomisks, ir zems bīstamības klase cilvēkiem un dzīvniekiem. Pēc lietošanas želeja Fas ir aktīvs uz virsmas 1, 5 -2 mēnešiem. Efektīva pat ar spēcīgu dzīvokļa infekciju ar kukaiņiem.

 • Brownie ir insekticīds gels ar insektu iedarbību uz zarnu. Ērti piemērota, kukaiņu nāve notiek dienu vai divas reizes.Produkts ir ļoti ekonomisks, tas saglabā savas īpašības līdz 2 mēnešiem pēc lietošanas. Gels Domovoi - tas ir lēts risinājums prusaku problēmai ar vidēju infekcijas līmeni.

 • Globol - vācu želeja no ilgstošas ​​darbības prusaku. Ļoti efektīvs pat ar spēcīgu dzīvokļa infekciju ar insektiem. Kad jūs iegādājaties Jāpatur prātā, ka tirgus ir daudz viltotu preču šodien, jums ir nepieciešams meklēt līdzekļus, lai uzrakstiem uz iepakojuma pilnīgi vācu un īpašu hologrāfisku uzlīmi.

 • Pyrethrum ir pulveris no drošas Kaukāza Kaukāza vai Dalmācijas kumelīšu. Attiecas uz dabiskām cīņas metodēm, dabisko insekticīdu. Svaigu pulveri pulverī izsmidzina kukaiņu uzkrāšanās vietās ar gumijas bumbieru. Piemērots neliela tarakānu populācijas iznīcināšanai vai lai novērstu to iekļūšanu telpā.

 • Mashenka ir lēts līdzeklis krīta formā, ērts lietošanā. Melochka Mashenka ir ideāls, lai novērstu tarakānu iespiešanos, kā arī iznīcinātu to mazās populācijas. Nevar būt pietiekami efektīvs, lai spēcīgi inficētu dzīvokli ar prusaku.

Katrai no iepriekš minētajām zālēm ir atšķirīgas izmaksas, tās plusus un mīnusus. Kā vadlīnija, var teikt, ka līdz brīdim, kad pēc dažām prusaku, jūs varat tikt galā ar tām tautas aizsardzības līdzekļiem, slazdi vai insekticīds krīts.

Bet cīņā ar pieaugušo iedzīvotāju ir nepieciešams izmantot insekticīdu aerosolus vai želejas.

apstrādes instrukciju daudzdzīvokļu aerosoli

Aerosoli mēdz nosēsties uz virsmām, tāpēc pirms piemērošanas jums ir nepieciešams:

 • Rādīt visu pārtiku un priekšmetus personiskai lietošanai.
 • Lietojiet personiskās aizsardzības gļotādām acu un elpošanas sistēmas: aizsargbrilles, maskas.
 • sakratīt aerosolu var un pēc tam spray līdzekļus vietās, kur kukaiņi (1-2 sekundes vienu punktu), kā arī iespējamie veidi to kustību.

Pārstrādi parasti veic divas reizes ar vairāku dienu intervālu.

Pārskats

"Man prusaku no saviem kaimiņiem koplietošanas, viņi medī viņiem. Es, par padomu no kaimiņiem nopirka Reid un apsmidzina telpu tiem. Smarža tad tur ir ļoti spēcīga, bet prusaku bija aizgājuši nekavējoties."

Alla, Dnipropetrovsk

Processing apartment želejas

Process apartment prusaku, izmantojot gēlu ir snap. Parasti tos pārdod īpašā caurulē vai šļircē, kas ievērojami atvieglo pieteikšanās procesu.

Gels tiek pielietots virzienā vairāku centimetru intervālos. Izmantot tai par baseboards saskaņā izlietnes un virtuves skapji, netālu no bin. Īsāk sakot, jums ir jāaptver visas iecienītās prusaku vietas.

Atkarībā no aktīvu sastāvdaļu bāzes, gela saglabā savas īpašības uz virsmas vienas nedēļas līdz divu mēnešu laikā.

pulveri un krītiņi pret prusaku

pulveris, kam ir fine formā, ne tikai darbojas kā indi, bet arī mehāniski rezultātu elpošanas trakta kukaiņiem. Tomēr pats sods putekļi ir viegli pacelts gaisā un var iekļūt cilvēka vai dzīvnieka ķermenis, kas izraisa saindēšanos.

Strādājot ar pulveri, jāizmanto elpošanas orgānu aizsarglīdzekļi.

Pārskats

"Ryazan, Vladimirs Avenue. Mēs dzīvojam vecā mājā, prusaku tur bija, un, iespējams, vienmēr būs. Mana sieva reizi mēnesī konsekventi glezno visu baseboards, sienas un ierīces dažās Ķīnas mazo un prusaku gandrīz nekad nav apmeklējuši mūsu dzīvokli.Pēc saindēta viņu kaimiņi kādu smirdošs piemēslot, lai viņi aizbēga droves mums, bet bez jebkādas darbības paši, un pēc tam skrēja atpakaļ. Kopumā, es esmu zīmulis. "

Vadims, Ryazan

Kā likums, pulverus uzklāj plānā slānī vietās, kur kukaiņi, ir vēlams, lai ieliet nepārtrauktu līniju. Izsmidzināšanas ērtībai, jūs varat izmantot gumijas spuldze.

Ja ārstēšana ir pret prusaku veica insekticīdu krīts (zīmulis), tad tas ir vēl vienkāršāk piemērot iezīmes nepārtrauktu līniju, kas jāšķērso prusaks tiek veikta vietās, kur prusaki, kā arī vietās kustības

Zvanu dezinsekcija brigāde … sagatavotu un ieviestu cet ry secībā

Professional pārstrādes māju prusaku - vienkāršākais veids, kā pastāvīgi izbeigt šo kukaiņu Tas var būt dārgi, bet gandrīz katrs uzņēmums garantē Raksturīgi, ka "cīnītājiem" strādā droši un ātri - .. tā ir viņu maize . > lai sagatavotu dzīvokli apstrādei, jums ir:

, lai attīrītu traukus, slēpt pārtiku;

 • , lai aizvērtu tvertni, izslēdzot gaisa ieplūdi
 • izņemts no dzīvokļu cilvēkiem un mājdzīvniekiem.
 • Un pēc speciālisti absolventu darbu, jums ir:

vēdiniet telpu, berzēt virsmas un mazgāt traukus;

 • Pēc pāris dienām rūpīgi nomazgājiet dzīvokli un nekavējoties izmetiet maisa saturu;
 • veiciet mitru tīrīšanu telpā, bet ne agrāk, kā to norādīja speciālists.
 • Pilnīgs parazītu izzušana pēc profesionālas ārstēšanas ar dzīvokli no prusaku parasti notiek dažu stundu vai dienu laikā.

Izvēlieties metodi kontrolēt kukaiņus var tikai īpašnieks dzīvokļa, ņemot vērā katastrofas apmēriem un aprēķināt savas finansiālās iespējas.Kukaiņu pašpārbaude būs budžeta, bet ilga un varbūt neefektīva. Profesionālā palīdzība izmaksā naudu, bet tas droši un ilgu laiku ietaupīs kukaiņus. Tāpat kā citos gadījumos, kukaiņu iznīcināšanai būs jāizvēlas: laiks vai nauda.

Veiksmīga cīņa ar prusaku!

5 svarīgi noteikumi, atlases pakalpojumu iznīcināšanas prusaku

Salīdziniet efektivitāti aerosoli, krītiņi, dažādi slazdi un prusaks želeja