Efektiivne püüniste prussakad

Detsember 2018

Video: Efektiivne ja keskkonnasäästlik külmaaine R32 (Detsember 2018).

Anonim

Slazdus prusaku - diezgan populārs līdzeklis cīņā pret kukaiņiem. Tas ir saistīts ar to, ka to izmantošanai ir vajadzīgas vismaz pūles, kā arī naudas un laika izmaksas. Ir vairāki to veidi, kas atšķiras pēc izskata un rīcības principiem, tostarp no savām rokām no prusakām.

Kas ir slazdi prusaku

Ir 4 galvenie veidi:

Mūsu Lasītāju Choice! Cīņā pret prusaku mūsu lasītāji iesaka repeller Pest-Reject. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti pielīdzina prusaku, bugs un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasiet vairāk šeit …

 • Adhesive;
 • Toksisks;
 • Elektriskā;
 • Ultraskaņa.

Līme slazds prusaku izskatās māju vai kaste ir vairāki ieejas, un centrā ir ēsmu un āķi un cilpas. Kukaiņi nokļūst mājās, piesaista ēsmas smarža, un pietur pie lodziņa apakšas.

Uzstādīts lipīga slazdus ar ēsmu kur prusaku, visbiežāk tas ir vannas istaba vai virtuve, visa nakts. No rīta ir jāizdzina māja kopā ar visiem prusaku un jāievieto jauna. Šāda tītaru lamatas nesatur indīgas vielas un ir pilnīgi nekaitīga cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Indinga slazda atšķiras no līme lamatu, jo ēsma satur toksīnu prusakām.Kukaiņi ēd vai vienkārši pieskaras indīgajai vielai, bet nemirdz uzreiz, bet spēj inficēt viņu radiniekus, tāpēc lamatas iznīcina pat tos prusaku, kuri neietekmēja ēsmu.

Indīgs ēsma ir novietota nelielā plastmasas korpusā ar caurumiem. Bērni un mājdzīvnieki to nevar nokļūt. Tomēr ir vēlams uzstādīt instalāciju vietās, kur tās nav pieejamas, un pēc tam rūpīgi nomazgājiet rokas.

Elektriskās slazdi vilina ēsmu iekšpusē un pēc tam nogalina ar elektrisko strāvu. Mājā ievietojiet ēsmu un pieslēdziet ierīci tīklam. Pēc lietošanas ir nepieciešams notīrīt mirušo personu mājas. Elektrisko lamatu var izmantot daudzas reizes.

Ultraskaņas slazdam ir tieši pretējs rīcības princips - tas nepiesaista, bet drīzāk attur no prusaku. Ierīce ražo ultraskaņas viļņus, kas nepanes šo kukaiņu, liekot viņiem pamest māju.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret prusaku mūsu lasītāji iesaka repeller Pest-Reject. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti pielīdzina prusaku, bugs un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasiet vairāk šeit …

Popular Trap

No vienas populārākās ēsmas pašlaik ir izcelti šādi zīmoli.

Combat

Trap Combat tiek veikts saskaņā ar jaunākajiem sasniegumiem. Tās rīcība pamatojas uz ķēdes reakcijas principu. Kukaiņi paši inficējas un inficē desmitiem viņu radinieku. Kombat lamatas priekšrocības:

 • Nav bīstams cilvēkiem un mājdzīvniekiem, bet tikai par tarakāniem.Var lietot blakus ēdienam.
 • Augsta efektivitāte.
 • Indes nerada aizraujošus kukaiņus.
 • Spēkā trīs mēnešus.

Raid

Trap Reid pastāvīgi atbrīvo prusaku, cīnoties sistemātiski. Popularitāte ir saistīta ar augstu insekticīdu efektivitāti un kvalitāti. Kukaiņi nespēj pielāgoties šāda veida indēm un tiek nogalināti. Priekšrocības slazdiem Reid:

 • inde ir ne tikai indes kukaiņus, bet sterilizē tos, kas nedod koloniju augt.
 • Ietekmē gan pieaugušos, gan kāpurus.
 • Indes daudzumu, kas palicis ēsmas kastē, var vadīt ar caurspīdīgu vāku.

Raptor

Trakot tarakāniem Raptor ir efektīvs 6 mēnešus, tas ir garāks par citiem markiem. Efektivitāte tiek sasniegta pēc nedēļas vai divām pēc lietošanas sākuma. Priekšrocības:

 • Slazds ir bīstams pat tarakāram, kurš ar to nav saskarē.
 • Tas nesmēķē.

Clean House

Loading …

Trap "Clean House" prusaku jālieto tūlīt pēc iepakojuma atvēršanas. Tas jāaizstāj ik pēc diviem mēnešiem. Slazdu lietošana kopā ar aerosola formām samazina to efektivitāti. Plusi:

 • Drošība sakarā ar indes nepieejamību.
 • Var piestiprināt pie jebkura virsmas ar līmlenti.
 • Slazda sāk darboties tikai vienu dienu pēc instalēšanas. 3. dienā ir iespējams vērot, kā kukaiņi mirst masveidā.

Varat izmantot mājās gatavotas vai iegādātas lāgas par prusaku, izvēle ir katram dzīvokļa īpašniekam. Tomēr neviena slazda nebūs efektīva pret prusaku, bet mājā viņiem ir pieejama cita ēdienkarte.

Mājdzīvnieku slazdiņi

Daudzi sparģeļi prusakām ir vienreizlietojami, tas ir, pēc vienas lietošanas tie tiek izmesti. Lai atbrīvotos no visas kolonijas, jums ir jāpērk daudzi no tiem, tērējot ievērojamu summu. Jūs varat ietaupīt naudu, ja veicat ēsmu un māju ar savām rokām.

Iekšējā slazda tiek sagatavota šādi:

 1. 1 Stikla burkas ir iesaiņots ar papīru tā, lai kukaiņi to viegli varētu uzkāpt.
 2. 2 Iekļaujiet ēsmu - gaļas gabalu, siers vai maizi un pārlejiet jogurtu, lai ēdienu nedaudz bojātu.
 3. 3 Tāpat arī bankas var ieeļļot ar saulespuķu eļļu, lai nokļūstošie kukaiņi nevar izkļūt no slazdiem.

Banka ar taras piesaistīšanu paliek naktī vietās, ko izvēlas kukaiņi. Aptuveni vienu reizi četrās dienās, jums ir jāmaina ēsma un eļļojiet kajas malas ar jaunu eļļu, jo tā izžūst.

Jūs varat padarīt lipīgu ēsmu ar savām rokām. Vienkāršākais no tiem izskatās kā kartona loksne vai neliela finiera dēlis ar aplīti, kas uz tā ir novilkta no nežāvējošas līmes. Slazds, kura centrā ir ēsmas vieta tarakānam, paliek naktī virtuvē vai vannas istabā. Kukaiņi, kurus piesaista pārtikas smarža, iet iekšpusē apli, un nevar pārsniegt savas robežas.

Šī ēsma var būt sarežģīta, veidojot kartona kārbu vai smagu papīru. Kastes iekšējās sienas ir ielīmētas ar līmlenti vai līmlenti un ielieciet pārtiku.

Jūs varat atvieglot - vienkārši līmējiet divpusējās lentes uz grīdlīstes un citās vietās, kur ir kaitīgi kukaiņi. Vienu nakti var tikt nozvejotas tik daudzas personas.