Rottide ja hiirte efektiivne ultraheli repeller, mida valida?

November 2018

Video: TEDxTallinn - Jaan-Olle Andressoo - Vananemine ja aju (November 2018).

Anonim

Kāds ir labākais žurkām un pelēm ultraskaņas repelētājs?

Kaitēkļi, piemēram, pelēm un žurkām, dzīvo cilvēka tuvumā. Ir gandrīz neiespējami apdrošināties pret viņu izskatu. Un, ja nepatīkamie "kaimiņi" nenokārtoja, jautājums par to, kā no tiem atbrīvoties, kļūst steidzams.

Izvēlieties visefektīvāko līdzekli žurkām, nav tik vienkārši, kā šķiet pirmajā mirklī. Šodien šāda ierīce grauzēju kontrolei kā ultraskaņas repelētājs ir kļuvusi plaši izplatīta. Un viņu izvēle ir ļoti liela, un labāka izvēle ir atkarīga no jūsu finansiālā stāvokļa, telpas, kurā plānojat izmantot citus faktorus.

Šo aktīvu popularitāti sakarā ar to, ka ultraskaņas, izplatot lielos attālumos, kas izraisa nepatīkamas sajūtas (jūtas panikas, bailes, un dažreiz sāpes), kas kukaiņiem un grauzējiem. Grauzējs vai cits kaitēklis ir spiests atstāt apdzīvojamu vietu. Tajā pašā laikā ierīce ir droša cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Pirms izlemjat tā, kāda veida ultraskaņas instrumentu vislabāk atbilst Jums, tas ir vērts pārbaudīt out lietotāju viedokļus, izlasiet īpašības ierīcēm.

Clean House repeller ar žurkām un pelēm Ultraskaņas - Atsauksmes par līdzekļu

Brand "Clean House" piedāvā ļoti populārs mūsdienās ultraskaņas atbaidīšanas žurkām un pelēm.Šajā ierīcē ir daudz pozitīvu atsauksmju, tie, kas to izmantoja. Bet gandrīz tikpat daudz negatīvu viedokļu. Ne visi šī zīmola žurkām un pelēm ultraskaņas repelenti palīdzēja. Tās efektivitāte ir atkarīga no daudziem faktoriem:

  • atrašanās vietu (tas darbojas rādiusā 150 metri, tomēr ražotājs nav norādīts, ar kuru palīdzību ultraskaņas var iekļūt materiālus pietiekamā līmenī, lai atbrīvotos no grauzēju);
  • stingra atbilstība lietošanas instrukcijā aprakstītajiem pasākumiem;
  • apstākļi, kādos tā tiek lietota.

Daži lietotāji atzīmē ierīces trauslumu un sliktu mitruma izturību. Šī ultraskaņas ierīce ir ievērojama priekšrocība. Tas ir fakts, ka repeller ir spējīgs strādāt pat svaigā gaisā, izraisot žurkām un pelēm atstāt teritoriju viņa rīcību. Šī ierīce, ja tā novietota atklātā telpā, būtu labāk izolēta no mitruma nokļūšanas.

Pest Repeller- ultraskaņas Repeller grauzēji un kukaiņi - atsauksmes

jo Riddex Uzņēmums piedāvā gan ultraskaņas Repeller grauzējus un kukaiņus kaitēkļu Reppeler un elektromagnētisko Repeller pelēm un žurkām Pest Noraidīt.

Starp ierīces lietotājiem pret grauzējiem un insektiem Pest Repeller, lielākā daļa atzīmē tās efektivitāti. Tomēr daudzi atsauksmes teikt, ka, neraugoties uz deklarēto solījumus šajā ultraskaņas repeller laikā kļūst dzirdamas cilvēka auss, kas nelabvēlīgi ietekmē nervu sistēmu.

Ultraskaņa ir ļoti nepatīkams stimuls ar augstu biežumu. Tādēļ labāk nelietot šo repelleru cilvēkiem ar jutīgu dzirdi un telpās ar maziem bērniem.

Pelēkļu un žurku ultraskaņas repellers Grad A-550uz - atsauksmes un norādes

Unikāls žurkām un pelēm ultraskaņas repelētājs - sadzīves ierīce Grad, modelis A-550UZ. Tā īpatnība ir darbības rādiusā - ultraskaņas izplatīšanās teritorijā līdz pat 550 kv.m. metri. Ierīce tiek pārdota ar garantiju 2 nedēļas (ja šajā laikā izrādās neefektīva, tad jūs varat atgriezt preces). Ražotāji nodrošina pilnīgu atkarības efekta neesamību.

Ultraskaņas atbaidītājs palīdz cīnīties pret grauzējiem, kā arī molu un krūmājiem.

Atsauksmes par tiem, kuri izmantoja šo ierīci pret žurkām un pelēm, pierāda savu efektivitāti pret grauzējiem. Produkts ir piemērots uzstādīšanai dažādās telpās, tostarp pazemē.

Protams, ir negatīvas atsauksmes par šo žurku, pelēku un citu grauzēju repelleru. Šī ierīce ir diezgan dārga salīdzinājumā ar analogiem. Patērētāju vidū nav konkrētu komentāru. Dažas atsauksmes liecina par tās zemo efektivitāti. Tas ir atkarīgs no tā, vai ir ievērotas lietošanas instrukcijas. Ja vēlaties atbrīvoties no grauzējiem, izmantojot ultraskaņu, labāk pirms lietošanas rūpīgi izlasīt lietošanas noteikumus un sekot tiem, lai izlietotā nauda netiktu izmesta pret vēju.

Grants A-550uz žurkām un pelēm ultraskaņas repelētājs darbojas gan no ligzdas ar 220 W jaudu, gan arī no baterijām vai cigarešu šķiltavām. To var uzstādīt uz sienas. Lai izmantotu ierīci, vienkārši pieslēdziet to barošanas avotam un ievietojiet to telpā, no kuras jums vajag atbrīvoties no grauzējiem. Labāk nav savienot ultraskaņas repeleri ar baterijām, jo ​​tas samazina jaudas līmeni, lai taupītu enerģiju.

Rideks plus ultraskaņas Repeller grauzēji un kukaiņi

Ne mazāk populāri ierīce ir ultraskaņas Repeller grauzēji un Riddex Plus kukaiņu. Ražotāji apliecina, ka šī ierīce ir novatoriska, ar augstu efektivitātes līmeni. Ridex plus nav atkarīga no grauzējiem un kukaiņiem un izstaro ultraskaņu 220 kvadrātmetru rādiusā. metri.

Lietotāja atsauksmes par šo ierīci pārsvarā ir pozitīvas. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka tas efektīvi darbojas galvenokārt pret kukaiņiem: prusaku prusaku. Starp tiem, kuri to lietoja pret grauzējiem, pārskati galvenokārt ir negatīvi, kas liecina par tā neefektivitāti pret žurkām un pelēm.

Ultraskaņas repeller grauzēji Tornádo 200

apskata ierīce, piemēram, ultraskaņas repeller žurku un citu grauzēju Tornado 200, galvenokārt pozitīvas. Tomēr ultraskaņa no šīs ierīces tiek izplatīta īsos attālumos. Tāpēc ierīci izmanto mazās telpās.

Ja tā ir efektīvāka un lielos attālumos darbojas Tornado 400. Saskaņā ar lielāko daļu lietotāju tas ir labākais no viņu ultraskaņas atbaidīšanas līdzekļiem. Tas darbojas 60 reizes spēcīgāk nekā tā konkurenti. Vairumā gadījumu lauku mājas īpašnieki atstāj pozitīvu atbildi, jo šī ierīce ir paredzēta izmantošanai privātmājā vai valstī. Dzīvokļiem labāk izmantot Tornado 200.

Ultraskaņas repelētājs no grauzējiem. Electrokot Turbo

Ierīces darbības lauks sasniedz 400 kv.m. metri. Ultraskaņas respirators Electrokot Turbo ir atkarīgs no darbības režīma: dienas un nakts.Dienas režīmā tas paātrina signālu ultraskaņas diapazonā. Nakts režīmā - ultraskaņas un skaņas diapazonos.

Šajā ierīcē ir ļoti maz atsauksmju. Bet tie, kuri izmantoja ierīci savā dzīvoklī vai valstī, runāja par tā efektivitāti.

Kā tikt galā ar žurkām privātmājā tautas līdzekļiem

ne vienmēr saskan ar ultraskaņu, lai atbrīvotos no grauzējiem un insektiem. Ultraskaņa ir nekaitīga mājdzīvniekiem, bet ne visiem. Tam ir negatīva ietekme uz kāmjiem un jūrascūciņām. Šajā gadījumā labāk ir lietot pesticīdus vai tautas aizsardzības līdzekļus.

Lai apkarotu kaitēkļus mājās, ir daudz tautas metožu. Ja jums ir māja vai privātu māju, kas audzē kaitēkļus, bet kādu iemeslu dēļ jūs nevēlaties, lai izmantotu ultraskaņas repelentiem, vislabāk ir pievērst uzmanību tautas līdzekļiem. Dažas no tām ir piemērojamas dzīvoklī. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka šāda kaitēkļu kontrole var būt ļoti darbietilpīgs process, kas prasa materiālu sagatavošanu un pareizu pielietojumu. Turklāt kaitēkļiem ir īss dzīves ilgums, bet ļoti daudzveidīgs. Nākotnē no tām var kļūt aizvien grūtāk.

Pirmais veids, kā atbrīvoties no grauzējiem ar pelniem. Tas ir piemērots izmantošanai privātmājā, vislabāk pagrabstāvā. Ir nepieciešams sasmalcināt koksnes pelnu līdz drupas stāvoklim un aizpildīt to ar iespējamām grauzēju parādīšanās vietām. Sārms, kas ir daļa no pelniem, korozē kaitēkļu ķepas un padara to palikšanu pie jums nepanesamas.

Varat arī atbrīvoties no kaitēkļiem mājās ar kviešu miltiem un alabastru.Šīs sastāvdaļas ir jāsajauc proporcijās no 1 līdz 1 un jāuzglabā traukā. Cieši pielejiet trauku ar ūdeni. Šīs metodes efekts ir tāds, ka kviešu milti ir ēsma pelēm vai žurkām, un alabastras smarža nav jūtama. Ēdot ēsmu, dzīvniekam ir vēlēšanās dzert, jo milti izraisa sausumu. Pēc piedzimšanas grauzēji izjūt problēmas ar kuņģi, jo ar laiku alabastrs sasalst kuņģī, kļūst par cementu.

Formalīns un petroleja ir arī aicināti palīdzēt atbrīvoties no kaitēkļiem. Šo līdzekļu smarža viņiem ir nepanesama. Šo metodi vislabāk lieto, lai novērstu grauzēju parādīšanos.

Vēl viena grauzēju apkarošanas metode, visefektīvākā ir sagatavot apakšnozari pirms pārtikas uzglabāšanas. Ir jāaizpilda visas buras ar stiklu vai betonu, un ventilācijas sistēmas jāaizver ar metāla acīm. Pēc nedēļas dezinficē telpu. Pēc tam jūs nevarat baidīties no grauzēju parādīšanās savā mājā.

Varat izmantot arī īpašus pesticīdus. Vispopulārākais un efektīvākais līdzeklis cīņā pret žurkām un pelēm ir Goliāts.

Kāda metode ir piemērota tieši jums, ir atkarīga no daudziem mainīgajiem lielumiem. Soli pa solim ir labāk izmēģināt metodes pa vienam. Tad pozitīvas ietekmes varbūtība palielinās.