Tõhusad õiguskaitsevahendid kirbud kassidele ja koertele

Juuli 2019

Video: Tõhusad tooted probleemsele nahale | Jonna Lisa Nõmmik (Juuli 2019).

Anonim

, lai izvēlētos labāko un visefektīvākais līdzeklis pret blusām, lai suns vai kaķis, jums ir nepieciešams, lai būtu skaidrs, par apstākļiem, kādos šis instruments darbosies, zina īpašības jūsu mājdzīvnieku un ņem vērā to specifiku katrā narkotiku. Tikai pēc pirmā acu uzmetiena var šķist, ka tas viss ir ļoti grūti: patiesībā katrai lietai jau sen zināms, savu labāko līdzekli, blusām.

Ja iestatīta uzdevumu aizsargāt mājdzīvnieku no parazītiem, ir pietiekams, lai izmantotu šādus norādījumus atlases un iegādāties vispiemērotāko medikamentu lolojumdzīvnieku īpašnieku.

Izvēlieties vajadzīgo rīku tipu

Instrumenti blusām vienmēr ir izvēlētas saskaņā ar konkrēto situāciju:

 • , lai izvairītos no infekciju izplatīšanās uz dzīvnieku piemērotu apkaklēm un pilieni uz skausta. Šie līdzekļi cīņā pret blusām ir diezgan neliels efekts uz mājdzīvnieku pati, reti izraisīt blakusparādības, bet tas ir droši atvairītu blusas.
 • Ja blusas ir maz dzīvnieku, arī labākais līdzeklis pret blusām tajā - tas ir apkakle vai pilieni.
 • Ar spēcīgu invāzijas, ir nepieciešams izmantot, lai izmantot īpašu aerosoli blusām vai šampūni.
 • Par mājdzīvnieki regulāri saskaras ielu, bet dzīvo pilsētā, tas ir piemērots kakla. Mājās tos var noņemt, un dzīvnieka uz kakla āda netiks noraizējusies.
 • Dzīvnieki, eksportēti uz ilgu laiku māja, tas ir nepieciešams, lai pilienu pilienu uz kakla.
 • Kaķēni un kucēnus mēneša vecumā var mazgāt ar īpašām šampūnām. Audzē jaunus var ārstēt ar pilieniem un pieķerties uz tiem blusu apkaklēm.
 • Nav ieteicams lietot insekticīdus laktācijas un grūsnām kaķiem un suņiem. Tikai tad, ja ir pārāk daudz infekcijas, kas var apdraudēt nopietnus pēcnācēju bojājumus, varat lietot īpašus pilienus vai mazgāt to ar šampūniem.

Parasti kaķiem labākie līdzekļi ir šampūni. Augstvērtīgo dzīvnieku iezīme ir lielisks mēteļa izskats, un apkakļu un pilienu lietošana var pasliktināties.

Svarīgi!

Šampūni un aerosoli ir vismazāk alerģiski. Kaklarotas un pilieni var izraisīt smagu ādas kairinājumu līdz dermatītam. Aerosoli un šampūni ir vienreizēji līdzekļi, tāpēc reti rodas ādas reakcijas. Šampūni jāizmanto dzīvniekiem ar īpaši jutīgu ādu.

Kopsavilkums

 1. Aerosoli ir visefektīvākais līdzeklis pret blusām. Piemērots vienreizējai nopietna inficētā dzīvnieka parazītu iznīcināšanai.
 2. Pilieni uz vāka - vispusīgākais līdzeklis blusu iznīcināšanai. Nodrošina iznīcināšanu un aizsardzību no parazītiem.
 3. Blusu šampūns ir līdzeklis, lai atbrīvotos no blusu kucēniem, kaķēniem un dzīvniekiem ar ļoti jutīgu ādu un matainu pārklājumu.
 4. Blusu aploksnes ir viegli lietojami instrumenti blusu infekcijas novēršanai.

Un tikai tagad, kad ir skaidrs, kāda veida rīks ir nepieciešams, jūs varat sākt izvēlēties konkrētu produktu.

Blusu sprauslas - ātrums un ticamība

Sprauslas tiek izmantotas kritiskās situācijās, kad dzīvnieks ir inficēts pārāk daudz vai nav citu līdzekļu.Gandrīz vienmēr izsmidzinātājs ir visefektīvākais līdzeklis pret blusām no visa diapazona. Bet viņš arī pieprasa īpaši rūpīgi sekot instrukcijai: ja to nepareizi lieto, ir iespējams, ka dzīvnieks ir jādod.

Lai apstrādātu kaķi vai suni, ir vēlams cimdā un kokvilnas-marles pārsējs. Lai pet apsmidzina visu ķermeni, izņemot purnu, tad tas prasa zināmu laiku (līdz vairākām stundām, atkarībā no līdzekļiem), nav mazgāt dot aktīvās vielas rīkoties. Šajā laikā jūs nevarat ļaut jūsu mājdzīvniekam laist savus matus. Pēc tam, kad dzīvnieks ir rūpīgi jāiztērē.

Slavenākajiem krāmu aerosoli ir šādi instrumenti:

 • Artsa, pārstāv lielu skaitu līniju pieaugušiem kaķiem un suņiem, kā arī par kaķēniem un kucēniem.

 • Frontline, ļoti spēcīgs līdzeklis pret blusām, kas tomēr rada visvairāk blakusparādību un ir toksisks cilvēkiem. Atkarībā no produkta veida Frontline izmaksas no 600 līdz 800 rubļiem.

 • Bolso-aerosols, ko var apstrādāt, un pats dzīvnieks, un pakaiši, uz kuriem tas miega.

Pareizi lietojot aerosolus no blusām, pat pēc peldēšanās, tās saglabā aizsargājošu iedarbību vairākas nedēļas.

Pārskats

"Es alu suņiem specifiku šādi: tās ir divas nedēļas sēž kabīnē, un tad vienu dienu iet uz caurumu, un, ja iet, tad dodies papēžiem sakaltis ar blusām Nav nekas jādara Mēs esam ar vīriešiem pat mēģināja.. pirkt tos gredzenus, bet tas ir bezjēdzīgi. Foxhole blusām tik daudz, ka tie nav paziņojums apkakli., bet mani suņi ir pieraduši, ka nākamajā dienā pēc medībām, es apkaisa to Front Line. Un savu stendu, kā arī. Tad ir tikai slotu slaucīt blusas. "

Aleksandrs, Petropavlovska-Kamčatska

pilieni uz skausta

galvenajām priekšrocībām pilieni uz skausta - lietošanas ērtumu un ilgtermiņa efektu.Pilieni tiek vai nu uzklāti uz vienu vietu dzīvnieka galvas pamatnē, vai pa pili pa mugurkaulu. Pēc tam tās jāiepilca ādā, un tās pašas pakāpeniski izplatīsies visā ķermeņa virsmā.

Šajā gadījumā pilieni no blusām tikai izņēmuma gadījumos izraisa alerģiju vai ādas bojājumus.

Pēc pieteikšanās pilienus dzīvnieka, tiks pasargāti no parazītiem uz laiku līdz diviem mēnešiem, atkarībā no zīmola narkotiku. Lielākajā daļā gadījumu pilieni uz ausīm ir labākais (labākais) līdzeklis pret blusām mājdzīvniekiem. Viena pipete maksā no 50 līdz 300 rubļiem. Pietiek vienreiz un apmēram 1-2 mēnešus ilga aizsardzība.

Stronghold pilieni ir ļoti populāri. Šajā līdzekļu rindā ir arī pilieni suņiem un kucēniem ar pusmiljona vecumu, kas gandrīz nekad nesamazina saindēšanos.

Hartz un Frontline pilieni ir pilieni suņiem un kaķiem.

Visus pilienus no blusām nevar lietot grūtniecēm un zīdītājiem.

Pārskats

"Ko mēs neesam mēģinājuši aizsardzības līdzekļi, blusām, nomest Hartz mums patika visvairāk. Tie nav tik rūdīt parazītus, piemēram, visu veidu aerosoli, bet tā darbojas uz ilgu laiku. Viena pipete pilēja, paberzējot to un mēnesi kopumā par blusām aizmirsu. viņi pat pilieni kucēniem, kas ir, lūdzu, nopietni audzētāji. jebkurā aptiekā var nopirkt izvēlēties Artsa pet ar dažādu svaru un vecumu. Tāpēc neņem morochte un pierādīts. "

Iļja, Sanktpēterburga

Kaklasiksnas kā līdzekli profilaksei pret blusām

Special apkakle - varbūt visbiežāk līdzeklis pret blusām šodien dzīvniekiem. Tas parasti veic aizsargfunkciju, bet to var arī izmantot, lai atbrīvotu dzīvnieku no blusām ar mazu infekciju.

Piemēram, Kiltix apmales ir ļoti efektīvas (bet arī dārgas). Viens postenis maksā apmēram 600 rubļu, bet tas aizsargā dzīvnieku 7 mēnešus - visu siltu sezonu.

Bollo un Hartz apkakles ir nedaudz lētākas. Viņu cena ir līdz 300 rubļiem, un no iepriekšējās versijas tie atšķiras ekspluatācijas laikā, iztukšojot divus līdz četrus mēnešus.

Pērc šo līdzekli pret blusām var gandrīz jebkurā veterinārā aptiekā.

Šampūni, saudzējot un efektīva

Un visbeidzot, šampūns, vissmalkākās un piemērota kaķiem, maziem rotaļlietu suņiem un mazuļi. Izmantot tos vienkārši: dzīvnieks peld ar to, tāpat kā ar vienkāršu ziepju, un pēc izplatīšanas un putošanas tur vannas istabā vairākas minūtes. Pēc tam šampūns tiek mazgāts, un dzīvnieku mati tiek mazgāti ar tīru tekošu ūdeni.

Fitoelīts ir labi pazīstams šampūns, kas ietver ārstniecības augus. Tās insekticīds ir Permethrin. Šampūns ir labs un vienkāršs kā līdzeklis dzīvnieku peldēšanai, kā arī atbrīvošanās no blusām ar to palielina tā daudzveidību.

Rolf-Club šampūns ir elite un efektīvs līdzeklis pret blusām. Tai ir izteiktas pret alerģiskām īpašībām, veicina ādas mīkstināšanu un dažādu brūču dziedināšanu. Efektīvi iznīcina blusas, utu un ausītes.

Pārskats

"Mans vīrs un es nav skops un nopirka Rolf-klubs. Lielisks līdzeklis. Labāk vienreiz nopirkt Cocker viņam nekā piecas reizes, ar dažiem citiem. Kaitēkļu iznīcina uzreiz, un brūces no kodumiem dziedēt dienas. "

Alla, Kijeva

Mr Kiss ir ārkārtīgi maigs preparāts, īpaši elitāram kaķiem un suņiem. Tas iznīcina blusas, uzlabo apmatojuma stāvokli, mīkstina ādu un veicina parazītu ieleju ātru sadzīšanu.

Izvēloties labāko līdzekli pret blusām, vienmēr jāņem vērā jūsu pet īpašības. Daži dzīvnieki ir pakļauti alerģijām, pārējie stresa laikā peldēšanās, citi var nokļūt no apkakles. Optimālā gadījumā pirms produkta iegādes un lietošanas vērts konsultēties ar veterinārārstu.

Dažādu līdzekļu pret blusu