Kui muru lutikate korteris üksi

Juuli 2019

Video: madal kui muru (Juuli 2019).

Anonim

Mūsdienās ir daudz dažādu veidu, kā inde kukaiņi labot paši. Un šajā gadījumā var būt mūsdienu narkotikas dažādās formās un cilvēku pašpiedziņas ieroči. Iznīcināt parazīti jābalstās uz drošības standartiem, jo ​​daudzi medikamenti var ne tikai inde kaitēkļus, bet arī ietekme uz ģimeni. Tas ir īpaši svarīgi ģimenēm ar mazu bērnu. Neaizmirstiet, ka profesionāla pakalpojuma telpu apstrādei vienmēr ir iespēja zvanīt ar efektīviem ķīmiskiem preparātiem.

Vai nezināt bugs dzīvoklī?

Kā efektīvi bug bugs dzīvoklī? Viens no populārākajiem narkotiku veidiem ir aerosoli. Šīs zāles, saskaņā ar atsauksmēm, dod tūlītēju rezultātu. To mīnus ir ilgstošas ​​iedarbības trūkums. Neatkarīgi jūs varat izmantot tādus aerosolus kā Reid, Raptor, Microfoss un Combat.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasiet vairāk šeit …

Otrais veids ir insekticīdu pulveri vai krītiņi. Ir svarīgi, lai tie saturētu indes ar kontaktu darbību. Patstāvīgi dzīvoklī, jūs varat iznīcināt bugs ar šādiem līdzekļiem: Masha, trichlorfon, Neopin.Visām šīm zālēm lielākā daļa atsauksmju ir pozitīvas.

Jūs varat patstāvīgi indusēt kukaiņus ar tautas līdzekļiem. Kā liecina pārskats, tie ir visizplatītākie mājās ar mazu bērnu. Galu galā, vērppliešu pīrāga vai etiķa smaržas ietekme uz bērniem neietekmē, bet pametis var nobiedēt gultus.

Kurš dzīvoklī ir jāuzrāda kļūdas?

Daudzi cilvēki labi izturas pret vietējiem kaitēkļiem. Tomēr ir arī citas iespējas. Piemēram, jebkurā pilsētā ir vairākas sanitārās un epidemioloģiskās stacijas un specializēti pakalpojumi. Šī metode ir visefektīvākā parazītu noņemšanai. Profesionāla persona palīdzēs novērst kaitēkļus no jebkuras viņu klastera vietas ar modernām metodēm: aukstu vai karstu miglu. Ir arī citi veidi, ko zina tikai speciālisti.

Kā pareizi bug bugs dzīvoklī ar mazu bērnu?

Ja neliels bērns dzīvo telpā, mainās ķīmisko vielu izmantošanas nosacījumi. Pareizi pilnībā atteikties no šīs metodes. Un patiesībā bieži ķimikālijas pat sasniedz no kaimiņiem.

Pastāv iespēja pašiem saindēt ar pārbaudītu krītu un aerosoliem, bet uz laiku izņemt bērnus no dzīvokļa. Bet biežāk šādos gadījumos, cīnās tautas aizsardzības līdzekļiem - sadalīšanās pavedienu sinepju vai pīrāgu.

No bērniem droši radītie bojājumi

Ir arī droši līdzekļi, ar kuriem jūs patstāvīgi varat patstāvīgi pievilt bugs dzīvoklī. Labi vērtējumi ir par Executioner sagatavošanu. Lai atbrīvotos no kukaiņiem, jums tas ir jāizšķīdina ūdenī. Tad ielejiet šķidrumu jebkurā sprinklerā un lietojiet to, kā paredzēts. Šī līdzekļa smarža ir klāt, bet tas ir minimāls.Arī ir jāatceras vecais smalkais krīts Mashenka. Viņš neatklāj smaržu, taču vienalga būs nepieciešams pārliecināties, ka bērni nesaskaras ar zīmuļa pēdām.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Lai atbrīvotos no klipiem, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Ierīces darbība balstās uz elektromagnētisko impulsu un ultraskaņas viļņu tehnoloģiju! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Vairāk šeit …

Vai labāk ir apdegt bumbiņas dzīvoklī ar aukstu vai karstu miglu?

Ielādē …

Karsta miglas ģeneratoriem izveidotie pilieni ir 5-30 mikroni lieli, un to analogam ir 40-80 mikroni. Cold migla var atrisināt ātrāk, bet tas kļūst sliktāks plaisās un grūti pieejamās vietās, pateicoties pilienu izmēram. Tāpēc karstā migla efektivitāte pārsniedz aukstumu. Nav pārsteidzoši, ka karstā migla lietošanas izmaksas ir lielākas. Ir vērts atzīmēt, ka abas šīs metodes nav paredzētas pašnoteikšanai.

Kā SES indes bugs dzīvokļos?

SES speciālisti pēc apsekošanas veic atsevišķus insekticīdu preparātus. Starp tiem ir tādas populāras zāles kā biorīns, tetriks, sinusāns un hlorpirimaks. Ir modernas metodes - auksts un karstās miglas. Ir ļoti svarīgi, lai SES saskaņā ar atgriezenisko saiti kontrolētu iznīcināšanas efektivitāti pēc operācijas.

Kurš dzīvokļa mājā būtu bugs bedbugs?

Atbilstošie mājokļi un komunālie pakalpojumi ir atbildīgi par daudzdzīvokļu ēkām. Tāpēc viņiem jārisina dažādu parazītu iznīcināšana. Ja tie neatbilst sanitārajām prasībām, tad viņus var saukt pie atbildības, rakstveidā iesniedzot kopīgu sūdzību Rospotrebnadzor.Un pēc tam mājokļu un komunālo pakalpojumu uzņēmumi jau ir parakstījuši līgumu ar noteiktu SES vai uzņēmumu, kas nodarbojas ar kaitēkļu apkarošanu.