Drops kirbud - tilka turja kirbud ja ussid kassidele

Juuli 2019

Video: Genetic Engineering and Diseases – Gene Drive & Malaria (Juuli 2019).

Anonim

Loliņi no blusām, kas tiek piemēroti lolojumdzīvniekiem uz ausīm, ir viens no efektīvākajiem risinājumiem. Lai noņemtu šos parazītus, līdzīgas zāles tiek lietotas paralēli ar pretbloku apmalēm un šampūniem. Labi pārskati šo iespēju saņem gan no veterinārārstiem un ekspertiem, gan parastajiem cilvēkiem, kuriem mājās ir kaķis. Saskaņā ar instrukciju pilināt līdzekli, ir nepieciešams uz vīra - vieta pie kakla, starp lāpstiņām. Lai tur nokļūtu, jums ir jāšķērso āda uz jūsu pusēm un jāuzņem. Tādi līdzekļi kā Bars, Advocate, Frontline un Advantage ir kopīgi kaķu īpašnieku pasaulē.

Kaķēnu pilieni no blusām, ko izvēlēties?

Kaķēni ir ne visi līdzekļi, kas der kaķiem. Tādēļ, pirms jūs piesakāties noteiktai sagatavošanai kaķēni, labāk ir izlasīt lietošanas instrukcijas vai atsauksmes internetā. Pat ja tā, gandrīz visus pilienus uz ausīm var izmantot tikai no diviem mēnešiem kaķēnu vecumā. Zemāk ir īss pamatlīdzekļu saraksts, starp kuriem jūs varat izvēlēties vienu, kas piemērots jūsu kaķēniem:

  • 1. Leopards - ir svarīgi izvēlēties precīzi zāļu barus, kuriem dzīvniekam ir mīkstāka darbība (lietošanas instrukcija pēc 8 nedēļām).
  • 2. Priekšrocība - iegādājies šo devu, kas paredzēta kaķiem un kaķiem, kuru svars ir lielāks par 10 kg (saskaņā ar norādījumiem - 10 nedēļas).
  • 3. Dana - kaķēniem ir īpaša dozēšana - no 4 pipetēm līdz 0,5 ml (saskaņā ar instrukcijām, lai sāktu lietot, ir atļauts no 10 nedēļu vecuma).

pilieni uz skausta no blusām un tārpiem kaķiem

Šādas narkotikas ir jau kļuvusi par populārāko cīņā pret parazītiem un saņēma labas atsauksmes no ekspertiem un patērētājiem:

  • 1. Beaphar ir holandiešu līdzeklis kaķiem un kaķēniem. Ir svarīgi, lai ķīmiskās vielas vietā netiktu pievienots margozas drošs dabīgais margozas ekstrakts.
  • 2. Hartz - amerikāņu ražotājs izvēlējās pamatus saviem produktiem Metoprēns. Šis produkts ir pieejams unikālā formā - caurulēs. Tāpēc, ka nav nepieciešams apstrādāt skaustu un mugurkaulu, nevis dot, un joslu.
  • 3. Frontline ir plaši pazīstams tirgu nosaukums, kas piedāvā lieliskus pārskatus. Kaķiem ir piemērota pusmē milimetra pipetes forma. Papildus lieto pret ērcēm un ausu nabu ārstēšanai.

No blusām Bāri - mācību un atgriezeniskā saite

pilieni pret blusām un ērcēm Bāri instrukcijas plāno izmantot šādi: kaķiem, kas sver līdz 1 kg skaustā tiek piemērota 10 vāciņu, ar svaru 1-2 kg - 20 pilienus, un ja masa pārsniedz 3 kg, izmanto veselu pipeti. Pēc tam, kad esat apstrādāt skaustu no dzīvnieku leopards, to nevar ļaut bērniem, vairāk nekā 2 dienām. Arī pēc Barca nelieciet to pats un nemazgājiet. Profilaktiskais pieteikums Barca nākamajā reizē būs pieejams vismaz vienu mēnesi.

pilieni blusām kaķiem strutene - atsauksmes un lietošanas instrukcijās

izmanto narkotiku ārstēšanai un profilaksei pieaugušiem dzīvniekiem un viņu mazuļiem vecumā diviem mēnešiem. Pilienveida lietojumprogramma tiek pielietota pelnu zonai, zonai, kas nav pieejama lakai. Atkarībā no izvēlētā šādas dozēšanas svara:

  • 2 kg - puse no pipetes;
  • 2 līdz 10 kg - visa pipete.

Interesanti, ka suņiem, kas sver vairāk nekā 30 kg, vienlaicīgi tiek piemērota tikai 4 pipetes.

Saskaņā ar atsauksmēm par tīrību, jūs varat saprast, ka tas nozīmē, ka kopā ar Bars kļuva par līderi vietējā tirgū. Pavisam nesen šī zīmola nominācijā pat ir saņēmis nosaukumu "Gada prece".

Barjeras kritums no blusu lietošanas instrukcijas

Papildus audiem, barjeru var izmantot galvas, mugurkaula vai ausīšu ārstēšanai. Saskaņā ar norādījumiem, devai vienai lietošanai ir: kaķēnu - 0, 5 ml pieaugušiem kaķiem - 1 ml. Tiek uzskatīts, ka šo pretbloku zāļu lietošana jāārstē ne retāk kā reizi divos mēnešos.

Kāds ir labākais apkaklis vai piliens no blusām?

Lai izdzīvotu kukaiņus uz visiem laikiem, jūs varat izvēlēties šo narkotiku lietošanu kompleksā. Tomēr bieži vien jautājums ir ierobežots ar cenu. Lielākā daļa veterinārārstu šajā gadījumā joprojām iesaka izvēlēties par labu pilieniem, jo:

  • 1. Kaklasiksnas neiznīcina kaitēkļus, bet tikai tos izbiedē.
  • 2. Ar apkaklēm alerģijas iespēja ir augsta.

Kā strādā blusu pilieni?

Šie produkti ietver presetrīns, fenoterīns, imidakloprīds, fipronils un diazinons. Pēc ārējās lietošanas vielas nonāk ādā, tauku dziedzeros un spuldzēs. Saskarē ar augu kauliņiem, ērcēm un citiem parazītiem zāles paralītiski ietekmē kaitēkļus. Pēc tam kukaiņi bloķē nervu impulsu pārraidi un bojā.

Kā darbojas blusu apkakle?

Kaklasu darbība ir balstīta uz insekticīdu. Visbiežāk šīs ierīces ir piesūcinātas ar permetrīnu vai diazinonu. Šīs vielas, pateicoties parazītu smaržai, atstāj putnus. Neliels vielas daudzums nonāk dzīvnieka ķermenī, un, ja kāds kaitēklis nokauj dzīvnieku, tas nekavējoties saindējas.