Kuidas elada ööde

Juuli 2019

Video: Raincheck - Kuidas tuli pimedus (ft. Kosmikud) (HQ) (Juuli 2019).

Anonim

Nits ir olas utu - asins nepieredzējis ektoparazītiem mēs saņēmām jautājumu no Stephanie, "Kā dzīvot nits un kā tās var atšķirt no miroņiem"

Nits ir olas utu - asins nepieredzējis ektoparazītiem. Viņiem ir lieliska pielāgošanās izaugsmes un attīstības skalpa cilvēka galvas un pievienota matu, izmantojot speciālu līmi.

Lai atrastu ielejošās olas, jums jāzina, kas izskatās kā. Viņiem ir raksturīgas ārējas iezīmes, kas ļauj tos identificēt ar pietiekami augstu precizitāti.

Live nits izskats atgādina tiny pilienu vai krelles balts ar nelielu dzeltenīgu nokrāsu, nedaudz spīdīga

izskats dzīvie nits

 1. izskatā tie atgādina mazus pilienus vai krelles balts ar nelielu dzeltenīgu nokrāsu, nedaudz spīdīgas.
 2. Olas ir asins nepieredzējis ektoparazīti ļoti niecīgs - ne vairāk kā graudu manna. Standarta izmēri var atšķirties no viena līdz vienam ar pusi milimetriem.
 3. Taksonomais iezīme ir klātbūtne ļoti blīva aizsardzības apvalks, kam ir vāciņu augšpusē.
 4. visizplatītākos olas noteikta attālumā 1 cm no saknes matiem, kas ļauj viņiem zelt stabilu ķermeņa temperatūru.
 5. Atšķirībā no blaugznām, kratīt vshinoe pēcnācējiem ar matiem nestrādās: tas ir ļoti labi piestiprināta īpaša līmes sastāvu uz virsmas slāņa matiem.
 6. Mīļotais utu biotops ir mats uz pakaušļa un aiz ausīm.
 7. Live paraugu ar olu var noņemt no matiem ar piepūli, un, kad jūs mēģināt simpātiju to arī citu raksturīgo klikšķi, ko plīšana aizsargājošu kokons publicēts.

sistemātiska funkciju Nits galvas utis, ir jābūt ļoti blīvu aizsargājošu apvalku, kuram ir vāciņu augšpusē

Zinot to, kā izskatās nits, ir iespējams ne tikai izveidot savu klātbūtni cilvēkiem, bet arī diezgan viegli atšķirt dzīvu olšūnu utis no jau miris kā anti-neoplastisku zāļu iedarbības rezultāts. Nāves eksemplāros ir arī dažas raksturīgas iezīmes.

Mēs arī piedāvājam jums uzzināt, kā atbrīvoties no blusām, izmantojot zāles.

Par mirušo nits

 1. Tukšo olas izskats, diemžēl, joprojām ir stingri piestiprināta pie matiem, un to atcelšana ir nepieciešama mehānisko darbību, kas ir ķemmēšanu.
 2. Dead nits, kā likums, nav spīdīgi, bet blāvi un izbalējuši.
 3. Visbiežāk vizuāli ir iespējams atšķirt mirušo nit no dzīviem, mainot krāsu no spilgti balta līdz duļķainai dzeltenai.
 4. Sasmalcinot mirušo olu, nav raksturīga klikšķa.

Visbiežāk nits tiek noteikta attālumā 1 cm no saknes daļu matu

Ļoti bieži situācijā, kad nāve nits ir vietējie. Tas ir iespējams, ja ļaunprātīgi protivopedikuleznogo nozīmē vai kā rezultātā neuzmanīga vai nevienmērīga piemērot to uz skalpa. Tādā gadījumā ķemme atrada ne tikai miris, bet dzīvs un sēkliniekiem, kas liecina, ka atkārtotai ārstēšanai.

Jāatceras, ka ķemmēšana ir nepieciešama, lai ražotu īpašus ķemmīšgliemenes ar retu zobu sēnēm, ko var iegādāties aptiekā. Lai veicinātu darbietilpīgo izņemšanas procesu, jūs varat izmantot tādus tautas līdzekļus kā etiķskābi vai dzērveņu sulu.

Kā atbrīvoties no niedrēm un ušām (video)