Miks unistus täide täiskasvanutel ja lastel

Juuni 2019

Video: Astroturf and manipulation of media messages _ Sharyl Attkisson _ TEDxUniversityofNevada (Juuni 2019).

Anonim

Ja utīm ir sapnis, neuztraucieties. Uzziniet, ko meklē utu, izpētiet dažādas sapņu grāmatas. Daudziem cilvēkiem zīmēm un aizspriedumiem ir nozīmīga loma dzīvē. Visi cilvēki gandrīz katru nakti sapņo, un tiem, kas nav vienaldzīgi, viņiem ir liela nozīme.

Dzīves laikā pedikuloze ir ļoti nepatīkama slimība, ko cilvēki saista ar ļoti nepatīkamām lietām. Un tas ir pilnīgi pamatots. Bet kādi ir uša sapņi, tagad mēs uzzināsim, ka svarīga loma ir cilvēku dzīves sapnim.

Interpretācijas varianti

Daži uzskata, ka brūces sapņā sola kaut ko sliktu. Bet patiesībā interpretācija ne vienmēr ir negatīva. Turklāt dažādas sapņu grāmatas var radīt pretējās vērtības vienam un tam pašam sapnim.

Parazīti par sevi

Tātad, kāpēc sapņo? Utis par to, ko viņi sapņo:

 • Ja jūs ķemmējat parazītus, sapņu grāmata pasaka, ka reālajā dzīvē jūs varat saskarties ar problēmām, kurām būs nepieciešama tūlītēja izšķirtspēja.
 • Lai sapņotu utis un citi mazi kukaiņi, kas bieži vien ir saistīti ar problēmām. Tātad, ja varšus redzēs, tas nenozīmē neko labu. Bet, ja jūs sapulcējieties un kļūsiet organizētāki, tad viss tiks atrisināts.
 • Ja parazīti tiek sapņoti lielā skaitā, tad šāds sapnis var informēt par nākotnes slimībām. Bet veselības problēmas, visticamāk, nebūs nozīmīgas.
 • Draudzīgs sapnis - naudai. Bet, lai tos iegūtu, jums vēl ir jāstrādā un jāmēģina.
 • Parazīts, ko redz acis, parāda zaudējumus.
 • Liels parazīts var nozīmēt, ka jums ir nopietna saruna ar saviem priekšniekiem. Un viņš noteikti nebūs veiksmīgs: jūs varat pazemināt vai pat atlaist.
 • Pastāv viedoklis, ka tiešsaistes bizness sola ienaidnieku intrigas, ienaidnieku plēsumus un citas nepatikšanas, kas saistītas ar cilvēkiem, kas jūs badīgi izturas. Un jums vajadzētu aplūkot arī apkārtējo vidi, jo tā var būt arī tādi, kam ir pašnodrošināšanas mērķi.

Mēģinājumi atbrīvoties no

 • Kāds ir tas, ka sapņo par spiedošu utu? Sapņu grāmatā teikts, ka briežu nogalināšana sapnī nozīmē, ka jūs varat pārvarēt grūtības, ar kurām saskaras.
 • Lai redzētu sapņos parazītus, kurus jūs mēģināt noņemt, bet jūs to nevarat izdarīt, tad, kā sapņu grāmata saka, tas nozīmē palaistās iespējas, nerealizētos plānus.
 • Kad varonis parādās un jūs tos nogalina, drīz jūs varat iegūt neparedzētas ziņas.
 • Kas draudus redzēt utis sapņojumā? Ja jūs tos ilgu laiku iespiedīsit, tie būs nākamie garlaicīgi un kārtējie pienākumi, kas jums būs jāpilda.
 • Ja jūs meklējat pieaugušos savā galā, tad nākas kādas ģimenes problēmas vai sadursmes ar savu mīļoto cilvēku.

Parazīti par citiem cilvēkiem

 • Parazīti uz jūsu bērna ķermeņa - jums rodas problēmas, ar kurām tā var saskarties. Uzziniet, vai viss ir kārtībā, bez grūtībām.
 • Kāpēc valdzim ir sapnis no citas personas? Lai redzētu utu uz citu personu, ir panākumi. Bet svešinieki var apskaust, tāpēc ir vērts būt uzmanīgākam un mazāk pateikt viņiem par sasniegumiem. Turklāt, ja jūs nevarat izmantot priekšrocības, ko sniedzat, veiksme no jums tiks izlaista un kāds cits to "noķer".
 • Ir interpretācija, saskaņā ar kuru, ja personai ir spēcīga pedikuloze, viņam vajadzētu pārskatīt savu dzīvi. Varbūt jūs izšķērdat enerģiju un nogurst, neatstājot laika patīkamākām un svarīgākām lietām, piemēram, ģimenēm vai mīļāko nodarbošanos.
 • Vai tev vajadzēja noņemt kaitēkļus no kādas reālas personas, ko tu zini? Visticamāk, jūs mēģināt viņu aizsargāt un pārdomāt par viņu.

Vienkāršie paskaidrojumi

Šie kukaiņi rada tikai negatīvas emocijas, un tās bieži vien tiek uztvertas burtiski atmiņā. Nekāda laba nepazudīs cilvēks, kurš ir pamanījis līdzīgus kukaiņus reālajā dzīvē. Šādi notikumi var ietekmēt psihi, tāpēc pēc dienas stresa nakti var sapņot par ušām.

Ko darīt

Tagad jūs zināt, ko utīs skatās. Bet vai ir vērts ticēt uz šo vai šo problēmas interpretāciju, vai ir nepieciešams sākt aktīvi rīkoties? Tas nav īsti nepieciešams paniku, jo sapņu grāmata nav praktiska rokasgrāmata rīcībai, bet tikai noderīga informācija. Vienkārši uzmanīgi novērtējiet situāciju un kontrolējiet visu, kas notiek. Nevajadzēs klausīties sev, jūsu jūtas, emocijas, pieredzi. Iespējams, jūs sapratīsit, ka kaut kas ir jāmaina. Ja jūs neesat sapņojis par ušām, jums ir paveicies.