Mitu live prussakad punane ja must korteris

Juuli 2019

Video: Kent Hovind - Seminar 2 - The Garden of Eden [MULTISUBS] (Juuli 2019).

Anonim

Taras, kas dzīvo dzīvoklī, ir nopietna problēma. Un šodien lielākā daļa cilvēku nāca klajā ar to.

Šie sarkanie un melni kukaiņi ir visizplatītākie parazīti mājokļos un telpās mājsaimniecībā. Neskatoties uz to, ka šīs personas nav kaitēt viņu saimniekiem tieši tie vienmēr ir nevēlēšanās mājā, jo tie var veikt daudzas bīstamas slimības un radīt antisanitāri apstākļi.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret prusaku mūsu lasītāji iesaka repeller Pest-Reject. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti pielīdzina prusaku, bugs un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Līdz šim ārstēšana dzīvokļa no melnā un sarkanā sadzīves kaitēkļiem, ir pieprasījums pēc SES. Un tam ir daudz iemeslu. No kukaiņu attīstība ilga miljoniem gadu, kas veicināja konsolidāciju savu reputāciju ļoti sīksts radības. Viņi ir pielāgojušies lielākajai daļai insekticīdu, tādēļ atbrīvošana no tām mājās ir ārkārtīgi sarežģīta. Tautas receptes, šķiet, ir pilnīgi bezjēdzīgi cīņā pret prusaku.

Tītari pēc dezinsekcijas nepazudījās, ko man darīt?

Ir svarīgi zināt, ka pēc dezinfekcijas procedūras prūsieši dzīvoklī nezudīs nekavējoties.Gluži pretēji, jūs redzēsiet, ka to skaits ir pieaudzis. Bet tas nav tik skumji. Tiklīdz ķīmiskais preparāts sāk darboties, indivīdu mobilitāte nedaudz palielinās. Viņi atstāj savu mīļāko vietu un steidzas atrast jaunu drošu vietu. Tādēļ tiek radīts tikai to koloniju lieluma pieaugums. Turklāt, kukaiņi ir nakts iedzīvotāju, bet pēc to inde, viņi sāk darboties no vienas puses uz otru, pat ņemot vērā dienasgaismu.

Pēc pāris dienām jūs arī varēsit novērot atsevišķus parazītus, bet ļoti drīz viņi mirs.

Kur dzīvoja prusaku izzušana?

Ir daudz hipotēžu par to, kur māju sarkanie prusaku no dzīvokļiem ir pazuduši. Saskaņā ar vienu no tiem, vaininieks bija fona starojums no mobilajiem telefoniem un datorsistēmām. No otras puses - tie bija pastāvīgi iegravēti ar mūsdienu indēm. Jūs varat arī dzirdēt par kaitīgo ietekmi uz maizes parazītiem, no kuriem ir atkarīga jebkura persona.

Viena no maizes izstrādājumu sastāvdaļām ir cepamais pulveris (E450, pirofosfāti, fosfors). Tas ir drošs cilvēkiem, bet nokļūšana kukaiņu ķermenī mazina tā spēju pavairot. Tātad pēc kāda brīža reproduktīvā funkcija samazinās, un ar to - ģints turpināšanos. Ko mēs tagad novērojam.