Kuidas toimida puukide ja importimiselemps

Detsember 2018

Video: Mida teha Räimega? (Detsember 2018).

Anonim

Pēc tam, kā cilvēks pieradināja pirmo dzīvnieku, viņa dzīve krasi mainījusies. Tas attiecas uz daudziem aspektiem - no medības līdz ikdienas dzīvē. Tagad mēs varam ar lepnumu saukt mūsu lolojumdzīvnieku par pilnīgu ģimenes locekli, tāpēc viņam ir rūpīga aprūpe. Viena no svarīgākajām mājdzīvnieku problēmām ir ērces un piroplasomas. Un, ja persona, kas satiekas ar ērču, nav bīstama, tad dažiem mājdzīvniekiem tas var būt letāls.

Briesmu ērces

Viena no galvenajām problēmām vasarā jebkuram īpašniekam suņa vai kaķa - ērces. Šie kukaiņi nav averse nevienam: līdzīgs parazīts var parādīties pat cilvēka organismā, tāpēc ir svarīgi zināt, kā pasargāt savus mazākos brāļus par postu.

Viena no svarīgākajām briesmām ir slimības, kuras ērces rada ar tām.

Šeit ir visbiežāk sastopamās:

  • babezīts;
  • encefalīts;
  • Piroplasmoze.

Daudzas slimības, kas apvieno parazīti ir nāvējošs, tāpēc vasarā jums ir nepieciešams, lai pasargātu savu mīluli no šīs briesmām - tas var palīdzēt piroplazomy profilaksi.

Par izskatu ērču

simptomi Jāatzīmē, ka daži no simptomiem atšķiras dažādos dzīvniekus, tāpēc mēs simptomu ārstēšanai piemēru cilvēka labākajiem draugiem - suņiem.

Etiķu simptomi suņiem

  • Palielināta temperatūra. Tas var sasniegt 41 grādu. Parasti pēc dienas pēc palielināšanas tas stabilizējas.
  • Asiņu sastopamība urīnā, hematūrija.
  • Anēmija, kas izraisa iekšējo orgānu palielināšanos.
  • Vispārējs vājums.
  • Nervu sistēmas sakūze.

Ja jūsu suņa simptomi ir klāt, kā aprakstīts iepriekš, tas ir satraucoši zīme, ka jūsu dzīvnieks ir slims piroplazmoze. Jums ir nepieciešams meklēt neatliekamo medicīnisko palīdzību, piemēram, ja jūs dzīvojat Maskavā, jums palīdzēs klīnika "Sanavet". Ir ļoti labi speciālisti, kas palīdzēs jūsu dzīvniekam atgūties no slimības. Šī Maskavas klīnika uzvarēja daudzu ķinologu un treneru sirdis.

ērču koduma novēršana

Vai jūsu dzīvnieks jūtas labi? Tas ir lieliski, bet tomēr ir nepieciešams novērst bīstamu kukaiņu kodināšanu. Šajā gadījumā mājdzīvnieks ir 100% aizsargāts no šādām nepatīkamām situācijām.

Tātad, kā pasargāt savu draugu no ērces piesūkšanās:

  • Izmantot īpašas apkaklēm un preparātiem: aerosoli un pilieni.
  • Nodrošina vietnes drošību no parazītiem.

izvēle aizsardzība ir atkarīga no jūsu dzīvniekam, ja tas neatstāj robežām jūsu pagalmā, jums vajadzētu izmantot otro ceļu. Un tomēr lielākā daļa mājdzīvnieku apmeklē citu vietu - pirmais veids viņiem būs piemērots. Viena no populārākajām aizsardzības opcijām ir pilieni no ērcēm - no plaši pazīstamiem ražotājiem ir liels sortiments pilienu.

Preparātu lietošana skavu novēršanai

Vissvarīgākā lieta, kas jāatceras, ir vielas daudzums.Tas ir atkarīgs no jūsu dzīvnieka svara. Kā parasti, pilieni tiek pārdoti pipetēs, un norādījumi norāda, cik daudz zāļu ir vajadzīgs konkrētam svaram.

Ja jūsu suns vai kaķis ir tendence uz alerģijām, tad pirms matu apstrādes viņam jāizmanto suprastīns.

Joprojām pastāv īpaši aerosoli, kuriem pirms dzīvnieku nonākšanas laukā vai mežā ir jārīkojas ar dzīvnieku ķepām. Tie nav pārāk lēti, bet tad jūs būsiet pārliecināti par jūsu pet drošību.

Daudziem zālēm nevar piemērot mazos kucēnus, jo šādas vielas var kaitēt vēl vājam organismam. Lielākā daļa speciālistu sāk ārstēt mazus mājdzīvniekus ar aizsargājošām zālēm 7-8 nedēļu vecumā. Tas ir jauns, neaizsargāts indivīdi ir pakļauti maksimālajam ārkārtas, tāpēc jums vajadzētu pievērst lielu uzmanību aizsardzībai jūsu kucēnu no ērcēm un bīstamām slimībām, tie rada.

Šie ir pamata padomi, kas jāievēro, lai jūsu pet būtu veselīgs un laimīgs. Ja klausāties visus ieteikumus, tad jums nebūs problēmu ar parazītiem un slimībām. Diemžēl, dzīvnieki ir ne visi situācijas var rūpēties par sevi, tāpēc viņiem ir nepieciešams, lai palīdzētu - jūsu draugs būs pateicīgs, un priecēs Jūs un Jūsu ģimeni uz ilgu laiku.