Bed vead: kõik oma struktuuri ja eluviisi

Juuli 2019

Video: Wealth and Power in America: Social Class, Income Distribution, Finance and the American Dream (Juuli 2019).

Anonim

gultas bugs - tikai viena no sugām. Dabā ir daudzas šīs kukaiņas sugas. Gultas bugs ir viens no visnepatīkamākajiem mājsaimniecības parazītiem. Ir grūti atbrīvoties no tiem, un tie rada daudz problēmu. Lai tās veiksmīgi apkarotu, ir jāzina bedbugžu fizioloģija un to reprodukcijas īpatnības un dzīvesveids.

Izskats

Gultas kļūda attiecas uz Cimex lectularius ģintīm un barojas no siltoiņu dzīvnieku asinīm. Dabā ažu alās atradās mājas gulta bēdu priekšteči. Tiek pieņemts, ka tieši šajās parazitēs notika pirmā cilvēces iepazīšanās. Senie grieķi bija iepazinušies ar viņiem vēl pirms mūsu ēras, un Eiropā viņi parādījās XI gadsimtā. Kopš tā laika bedbugs ir kļuvuši par reālu katastrofu cilvēkiem.

Bugs izmērs ir 3-8 mm. Tas ir atkarīgs no tā, vai kļūda ir izsalcena vai pilna. Piedziņas bugs uzbriest līdz 8 mm. Parazīta ķermenis ir saplacināts un pielāgots barošanai ar asinīm. Vīrieši ir mazāki nekā sievietes.

Tie ir parazīti, kas ved uz nakts dzīvi. Dzimis bugs nāk ārā tikai vienā gadījumā - ja dzīves apstākļi ir pasliktinājušies tik daudz, ka kukaiņi ir spiesti sākt aktīvu meklēt pārtiku

Krāsu parazītiem svārstās no tumši brūnas līdz iedzeltena. Drunk bug ir tumšāka asiņu krāsa. Kukaiņi neatrodas spārnā, tā nevar kustēties ātri, pateicoties ekstremitāšu nepietiekamam attīstījumam.Pilna kļūda ir mazāk mobilā.

Uz galvas atrodas īssavienojums, kas paredzēts, lai caurtītu ādu un izsūkt asinis. Uz žokļiem ir knupīši, kas veido kanālus: pirmais attiecībā uz siekalām, kas jāpiešķir kodumam, un otrs - asiņu savākšanai.

Mūsu lasītāji iesaka!

Lai atbrīvotos no kļūdām, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Darbība ir balstīta uz tehnoloģiju elektromagnētisko impulsiem un ultraskaņas viļņi! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Lasīt vairāk šeit …

Kukaiņiem ir elastīgs un izturīgs ķermenis. Tie ir ļoti sarežģīti, tāpēc mehāniskos cīņā pret kukaiņiem nav panākumu.

Gultas bug olu balti, caurspīdīgi

Gultas kārpas ir nakts dzīvnieki un nevar izturēt ultravioletās gaismas.

Jūs varat uzzināt, kā iznīcināt gultas ar carbofos.

Kā larva izskatās

Larvas ir nedaudz atšķirīgs izskats. Tas ir atšķirīgs:

 • bāli dzeltena
 • maza izmēra (līdz 3 mm)
 • Sticky substrātu, kas aptver ķermeni

olas bedbugs balts, caurspīdīgs.

Klētiņas barojas ar silto šķiņķu asinīm. Asinis ir arī ļoti svarīgi, kāpuriem - tikai tad, kad tā kļūst pieejama, viņi var attīstīt tālāk

Power parazīts

Bedbugs barojas ar asinīm, siltasiņu radījumi. Asinis ir ļoti svarīgs arī kāpuriem - tikai pēc to ierašanās tie var attīstīties tālāk. Pirms kauliņu nogatavošanās un augšanas vienmēr notiek ēdieni ar asinīm. Lai novietotu olas, sievietes parazītei ir nepieciešama svaiga asinis.

Pieaugušiem dzērieniem līdz 7 ml asiņu, kas ir divreiz lielāks parazīta ķermeņa masa.

Atveidošanas īpatnības

Gultas bug dzīvo vidēji pusotru gadu.45 dienu laikā parazītu kāpurus veido pilnvērtīgu indivīdu. Bet nelabvēlīgos apstākļos un pārtikas trūkuma dēļ attīstība var notikt 3 mēnešus.

Lūdzu, ņemiet vērā!

Ir trīs efektīvas iespējas, lai ātri atbrīvotos no bedbugs:

 • Zvana atklāšanas dienests (dārgs);
 • lēta elektroniska repellera iegāde (1390 rubļi);
 • Ķīmiskās vielas (apšaubāma ietekme).

  Vairāk šeit …

  Reprodukcija notiek savdabīgā traumu apaugļošanas veidā. Tās nozīme ir tāda, ka vīrietis pīrsē sievietes ķermeni ar īpašu ērkšķu un ievieto tajā spermu. Katra sieviete visā savā dzīvē ir no 200 līdz 500 olām. Katru dienu viņa ievieto 1-12 olas. Tādējādi kļūst saprotams, ka gultasveļu strauji izplatās ap dzīvokli un īsā laika posmā, kas šķērso pirmo bēdu atklāšanu un telpas smago piesārņojumu.

  Atveidošana notiek jebkurā gada laikā, galvenais ir tas, ka istaba ir silta.

  Pieaugušie dzēra līdz 7 ml asiņu, kas ir divas reizes lielāks parazīta ķermeņa masa

  Vizītes pazīmes

  Parazīti nevar izturēt aukstumu. Bet viņi var pielāgoties tam. Ja gaisa temperatūra telpā samazinās līdz + 10 grādiem, tad bugs pārstāj barot un nonākt kādā no anabiosis. Viņi var dzīvot tādā izsalkušajā valstī 5 mēnešus. Kāpuri un olšūnas var dzīvot līdz gadam. Tādējādi bedbugs var nogaidīt grūtos laikos un gaidīt jaunu upuru parādīšanos.

  Bet spēcīgs kāpums un temperatūras kritums tos pietiekami ātri nogalina. Jau pie -17 grādiem gultas bojājumi mirst 24 stundu laikā. Pie karstās temperatūras virs 45 grādiem parazīti mirst pēc 45-60 minūtēm. Kukaiņu olšūnas mirst ekstremālos apstākļos kopā ar pieaugušajiem.

  Tādēļ viens no senākajiem veidiem, kā apkarot bugs, ir ziemā iesaldēt telpu, kad māju atstāja atvērtas pāris dienām. Vasarā lietas, kas ir inficētas ar gultām, var palikt slēgtā telpā vairākas dienas.

  Gultas bugs ir viens no visnepatīkamākajiem mājsaimniecības parazītiem.

  Gultas bugs mūsu mājā (video)

  Dzīvesveids

  Tie ir parazīti, kas ved nakts dzīvi. Vienā gadījumā var izpausties tikai bugs - ja dzīves apstākļi ir tik daudz pasliktinājušies, ka kukaiņi ir spiesti sākt aktīvi meklēt ēdienu.

  Bedbugs dod priekšroku pēc iespējas mazāk pūļu, lai iegūtu ēdienu. Tāpēc viņi izvēlas kā mīļāko upuru cilvēkiem ar maigu un delikātu ādu - vispirms ir bērni, tad sievietes un pēc tam vīrieši ar biezāku un biezāku ādu.

  Parazīti var atrast savu laupījumu, pateicoties smaržai - bugs ir labi attīstīta smaka. Kaitēkļi var atklāt upurus lielā attālumā, tāpēc viņi ātri nokļūst visās dzīvokļa istabās, no kurām viņi atrodas. Un tie arī viegli pārvietojas no istabas uz istabu, izmantojot slotus grīdas.

  bedbug pieder ģints CIMEX lectularius, un plūsmas asinīm siltasiņu dzīvniekiem

  sugu daudzveidība bugs

  Bed Bugs - tikai viena no sugām. Dabā ir daudz kukaiņu sugu. Bet taisnības labad ir jāsaka, ka ne visi bugs tiek baroti ar asinīm un ir cilvēku parazīti.

  Ūdens bugs ir atrodami ūdenstilpēs un pārtiek no kukaiņu kāpuriem un vēžveidīgajiem. Tie var sasniegt lielus izmērus - līdz 1, 5 cm Krāsa bedbugs atbilstošu vidi -. Nedaudz zaļgani brūnas.Šīs radības spēj iekost cilvēkus, un viņu kodumi ir diezgan sāpīgi un ilgi sadzīšana.

  Meža bugs atrodams uz augiem. Viņi dod priekšroku ēst augu sulu un to augļus. Kukaiņu krāsa ir zaļa. Viņu sugas ir dārza kļūdas.

  Daudzi cilvēki satikās ar sārtinātām bugām, kas dod priekšroku ogu uzturēšanai. Tie ir zaļgani pelēcīgi krāsoti un tiem piemīt nepatīkama smaka. Cilvēki nemirgo bugs.

  Bugu ģimenei ir sarkana galva vai bug karavīrs un vairāki līdzīgi kukaiņi. Bet visas šīs sugas, kas atrodamas dabā, nav parazīti, atšķirībā no to radiniekiem no gultas kļūmes.

  Iespējams, jūs interesē raksts "Bedbugs-karavīri: kāds ir viņu nodarījums un kā no tiem atbrīvoties".

  Zināšanas par parazītu fizioloģiju un dzīvesveidu palīdz izvēlēties pareizo stratēģiju, risinot to.

  Jāizmanto vājie kukaiņu punkti, un tad pasākumi tiks efektīvāki.