Kas vaarad ilmuvad närvidele?

Juuni 2019

Video: Official "Tell the World" Feature Film (Juuni 2019).

Anonim

tikai nervi, bez citiem iemesliem infekcijas un no citiem cilvēkiem uz galvas utis var neparādīties. Esošie domu, ka olas vai utis paši gulēja skalpa, līdz brīdim, kad cilvēks ir mierīgs un sākt bars un izraisīt niezi tikai tad, kad nervu satraukums ir pseudoscientific mīti, neloģiskas un neatbalstīti jebkurā pētījumiem.

Tomēr spekulācijas par to, kā utis notikt nervu sistēmu, ir plaši izplatīta ne tikai provinces rajonos, bet arī pilsētu, labi izglītotiem iedzīvotājiem. Tas jāuzskata par tautas pārliecību palieku.

Tomēr ideja par to, vai utis var parādīties nervos, dažos aspektos ir saistītas arī ar zinātni.

Pārskats

Es nekad zināja, kad mana vecmāmiņa man stāstīja, kur ir kā cilvēka uts nervus. Neatkarīgi no tā, cik cilvēks ir nervs, paši kauliņi ir kukaiņi, un tie vienkārši neparādās. Bet universitātē tieši tas notika. Es sadalījos kopā ar savu mīļoto, ar skandālu un asarām, es ļoti satrauku, es sāku mācības un sāka. Es noskrācēju manu galvu, es grēkoju par alerģiju, es nevarēju gulēt, un tad es sāku atklāt nits. Pāris reizes uz spilvena atrastas utis sevi, un man nācās iet uz maniem vecākiem par nedēļu šis stuff inde petrolejas. Tagad es saprotu, ka utis no stresa - tas ir diezgan reāls.

Alena, Mirgorodas

Kā tiešām parādās urīnā uz jūsu galvas?

Speciālisti-parazitologi jau sen uzzināja, kā parādās uzvilkumi uz galvas un citas ķermeņa daļas. Vienīgais veids, kā iegūt utu uz cilvēka galvas vai ķermeņa, ir tieša nodošana no citas personas. Parasti šāda infekcija rodas tuvu dzimumaktam, skūpstiem, seksuālajām darbībām, spēlēm, cīkstēšanās.

Jūs arī varat nēsāt utīti, izmantojot higiēnas un matu kopšanas līdzekļus - ķemmes, dvieļus, matu lentes, matu spraudītes. Tomēr šī metode ir retāk sastopama un svarīga nozīme varžu izplatīšanā nedarbojas.

Piezīme:

Gūžas kaislīgumu ūdenī var pārnest arī ūdenī ar ūdeni - visas utis ir izturīgas pret hipoksiju un divas dienas nesabojājas ūdenī. Indijā ir inficēti bērni ar kaunuma ušām, peldoties nabadzīgo upju publiskās pludmalēs.

Vīrs, kas lielāko daļu savu dzīvi pavada drēbēs un apakšveļā, var ar šo apģērbu un izplatīties, ar noteikumu, ka vairāki cilvēki valkā drēbes. Pat galvas dusmas var pārnest caur kažokādu vāciņiem.

Pastāv viedoklis, ka zinātnieki to neatspēko, ka emocionālā uzbudinājuma stāvoklis ir pievilcīgāks ušām. Šos parazītus galvenokārt vada smarža, un nervu cilvēks ir aktīvāks sviedru dziedzeris, un tas rada spēcīgāku un stiprāku garšu.

Tomēr, ņemot vērā mazu utu mobilitāti un to nespēju lidot, to reakcija uz nervu cilvēka smaržu var izskaidrot tikai ar to pārvietošanu no vienas saimniecības uz otru, bet ne spontānu izskatu. Tāpēc pat tad, ja ir sastopama vīdu pārsūtīšanas varbūtība no nerviem, tad šo parazītu izplatīšanās dēļ tas ietekmē ļoti maz.

Sākums arī populāra teorija, kas var saņemt, ja utis nervu sistēmā, ir šādas pozīcijas savā kodolā:

  • utis un to olas gulēt ziemas guļā galvā, nepierāda sevi mierīgā personai.
  • Līce stress parādās, vai atbildot uz domas savā galvā, vai uz sviedru pastāvīgu sadali, un uzreiz pēc sākuma ēst un iekost cilvēkiem.

Šādā teorijā ir daudz neloģiski.

Pirmkārt, viņa nepaskaidro, kā sākumā ķirši atrodas galvas un kur tie nāk no nerviem. Galu galā, pēc mantojuma tie netiek nodoti, bet, ja tie tiek pārcelti no citas personas - kāpēc viņi pietrūkst kādu brīdi?

Otrkārt, šodien ir zināms, ka utis nevar nomirt vairāk nekā dažas dienas. Tādēļ daudzu gadu garumā sapnis viņu galā ir zinātnisks absurds.

Un visbeidzot, tas ir skaidrs, ko nervu cilvēks ir tik daudz pievilcīgāku pārtikas avots nekā klusums, ka pēdējā utis nevar pat pabarot aktīvi.

Piezīme

Šai teorijai ir vairākas iespējas. Starp tiem - izskats uz galvas konusi, kurā brunu brieži. Iespējams, ka ir pieejami arī šādu konusu attēli. Tas ir arī fantastika: utu nevar atrisināt zem cilvēka ādas. Tomēr bieži vien vēl viens parazīts - zemādas ērces ir sajaukts ar subkutāno augu.

Acīmredzot, šādas teorijas ir pasaules tautas attēla īpašās atavisms, kuras pakāpeniski kļūst novecojušas. Tomēr to pastāvēšanas dēļ daudzi cilvēki izmanto nepareizus paņēmienus, lai kontrolētu parazītus un pat veicinātu to izplatīšanos.

Utis no stresa: vai tas ir utis?

Cita atbilde uz jautājumu, vai ir utis no nerviem, tas ir pilnīgi atšķirīgs plakne: utis no stresa - tas nav utis, un parasti alerģijas vai dermatītu nervus.

Faktiski parādīšanās utu nervu sistēmu var viegli sajaukt ar simptomiem jebkuras ādas slimību uz galvas, izliekoties par niezi. , piemēram, psoriāzi raksturo niezi, ar intensitāti viļņota izskatu. Lielākā daļa no visiem, viņš dod sevi pie emocionālās uzbudinājuma brīžos. Un pirms pieredzējis dermatologs precīzi diagnosticēt slimības sevi, pacients var sajust, ka viņiem ir kādas utis nervus.

Dermatīts var parādīties arī uz nerviem, un viņiem vīlēm nav mazāko attiecību.

Dažreiz parādīšanās utu nervu sistēmu, var tikt pieņemti kašķis, kas ierosinātāju nav utis, un ērces. Tomēr kašķis nereti lokalizēts uz rokām un ķermeni, bet arī uz galvas skavu, var arī apmesties. Šeit viņi dzīvo pašā ādā, neuzrāda ārā un izraisa smagu niezi kustību laikā. Protams, kaņepes arī nenāk no nerviem.

Lai atšķirtu no kašķis utis (utis invāzija), var būt izskats niezi uz ķermeņa daļas, kas nav klāta ar matiem, kā arī tas, ka nav nits par matu un redzami punkti kodieniem.

In foto zemāk jūs varat redzēt pēdas klātbūtnē galvas utis - tas nav svarīgi, nervi bija kasīšanās ap koduma vai vienkārši niezi:

Pie citiem attēliem - cilvēka roku, inficēti kašķis:

, tomēr, lai noskaidrotu, vai tur var būt utis no nerviem vai nē, nepietiek, lai persona, kas jau cieš no viņiem. Viņam ir nepieciešami konkrēti norādījumi darbībai.

Kā tikt ārstēti ar infekcijām ar augu?

Neatkarīgi no iemesliem var piešķirt izskatu utis - nervus, vai tiešām ar pārskaitījumu no citas personas - ārstēšana jāuzsāk nekavējoties.

Jo visattīstītākajām gadījumiem skalpa, sakosts un niezi, jūs varat rīkoties nomierinošas balzami un losjoni.Bet pirmā prioritāte inficējot ušis prasa pašiem parazītus iznīcināt. Viņi pazūd - slimības pazīmes izzudīs.

Cīņa ar utīm ir diezgan apgrūtinoša, bet ne grūta. Iepriekš inficētā galva tika apstrādāta ar petroleju un uzklāta uz dažām stundām. Utis no tā pazūd. Šim pašam mērķim tiek izmantoti speciāli šampūni ar lauvas indēm, kas ir toksiski uz insektiem, bet nekaitīgi cilvēkiem.

Īpaši spēcīgas ķemmes pret utīm, kuras ķemmētas ar pieaugušajiem kukaiņiem un niedriem. Tomēr, ja petrolejas vai insekticīda šampūnu var atbrīvoties no utīm dažu stundu laikā, tad ķemmei būs jākļūst vairākas dienas.

Īpašas ziedes un šampūni izmanto, lai apkarotu kaunuma utis. Visos taukaudu kontroles gadījumos matu aplaupīšanas skūšanās ir efektīvs līdzeklis, jo īpaši vasarā, kad galva ir pakļauta aktīvai saules gaismai.

Vēl daži mīti par utu

Mīts par to, ka ķirši parādās no nerviem, nav vienīgais, kas saistīts ar šiem parazītiem. Joprojām ir daži izdzīvojušie uzskati, kuros liels skaits cilvēku tic labprātāk nekā fakti, kurus pierāda biologi. Piemēram, daudzi ir pārliecināti, ka u un nits ir dažādi kukaiņi. Faktiski nits ir ielejas olas īpašās čaumās.

Pierādot, vai no nerviem ir ielejas, daži eksperti pārliecinoši paskaidro, ka utēkas rodas no dubļiem uz galvas vai mājā. Šīs teorijas ir tuvas tām, kas pazīstamas senajā Grieķijā, un šodien zinātne pārliecinoši pierāda, ka augsnes augšana no netīrumiem nav iespējama.

Ir pat teorija, ka utis ir veida vēža šūnas, kuras organismā var parādīties uz nervu augsnes un mirt tikai ar saimniekorganisma nāvi.Šis stāsts ir tik smieklīgs, jo tas ir briesmīgi. Un, visbeidzot, cilvēki ir ļoti populāri ar ielejām. Daudzi dziednieki ir pārliecināti, ka, lai atbrīvotu slimos cilvēkus no parazītiem, pietiek ar īpašām burvībām. Acīmredzot, neatkarīgi no tā, kur nāk no ūdenstilpēm uz ķermeņa vai galvas, to nav iespējams izdzēst tikai ar burvēm.

Daži mīti par utīm, kā arī šo parazītu apkarošanas iezīmes