Kuidas vabaneda bed bugs kodus kiiresti oma

November 2018

Video: CIA Archives: Buddhism in Burma - History, Politics and Culture (November 2018).

Anonim

Informācija par to, kā ātri un neatkarīgi atbrīvoties no bedbugs mājās, būs noderīga daudziem. Biologi ir apvienojuši 30 000 planētu sugas. Mājas bugs pieder gultas ģimenei un ērti apdzīvo cilvēku dzīves apstākļus. Šis asiņojošais kukainis personai rada daudz problēmu.

Eiropas valstīs un Amerikas Savienotajās Valstīs ir īpaši pakalpojumi parazītu apkarošanai. Viņu pakalpojumi ir populāri, neraugoties uz augstām izmaksām. Padomju valstīs šādas organizācijas praktiski nepastāv, kas liek cilvēkiem atbrīvoties no asinsvadiem pašiem.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret bugs mūsu lasītājus iesaka Pest-Reject repeller. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti apmierina gultus, prusaku un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Internets ir viegli atrast pārskatus par cilvēkiem, kuri mājās ir atbrīvojušies no gultas kaitēkļiem. Daži iesaka palielināt koncentrāciju vielu smidzināšanas risinājumus, bet citi piedāvā savas metodes (aerosolu vai etiķis tīra petrolejas, un tiek pārklāti ar naftalīnu t. D.). Daudzās piezīmēs tiek atzīmēta parazītu atkarība no daudzām ķīmiskajām vielām.

Atsauksmes liecina, ka augsta efektivitāte tiek panākta, kombinējot vairākas metodes: tradicionālos un modernos ķīmiskos līdzekļus.Cilvēku līdzekļi palīdzēs ātri un patstāvīgi atbrīvoties no gultām, bet tas prasa ievērojamas pūles. Atsauksmes iesaka: lai atbrīvotos no tiem, dzīvoklis ir pilnībā jāapstrādā.

Lai novērstu kaitēkļu izskatu, ir laika tīrīšana, telpu nedrīkst piespiest vecās mēbeles. Personai vajadzētu rūpēties par telpu tīrību, tad kļūdas netiks parādītas viņa mājā.