Kuidas vabaneda korter kirbud - abil kirbud korteris

Detsember 2018

Video: Calling All Cars: Missing Messenger / Body, Body, Who's Got the Body / All That Glitters (Detsember 2018).

Anonim

Jūs varat patstāvīgi atbrīvoties no bīstamiem kukaiņiem mājās, izmantojot specializētas zāles. Galvenais uzdevums pirms apstrādes - lai noteiktu, kā mājoklī parādījās kukaiņi. Visbiežāk viņi tiek stādīti kaķa vai suņa dēļ, kas dzīvo kopā ar kādu personu. Dzīvniekiem var izmantot apkakles, aerosoli, šampūni, pilienus, ampulas un citus līdzekļus.

Bļodas dzīvoklī, kā atbrīvoties no tiem?

Kā atbrīvoties no blusām dzīvoklī mājās neatkarīgi - šis uzdevums ir sarežģīts un prasa integrētu pieeju. Cīņa pret insektiem nepieciešami četrās jomās: atbrīvoties no parazītiem, kas tika ārstēti ar sagatavošanas telpā ampulās vai tautas līdzekļiem mājdzīvnieki, sakopšanu pēc ārstēšanas pati nav aizmirst par to ievērošanas preventīviem pasākumiem, tie nav atkārtoti audzēti.

Līdzeklis blusas dzīvoklī

Šodien ir svarīgi izvēlēties līdzekli, blusas dzīvoklī droši cilvēkiem un dzīvniekiem. No vienas puses, to var kontrolēt, izmantojot insektitsov piemēram Biorin kas ļautu secināt, parazītus vairākas stundas. Tomēr, ārstējot mājās, tie joprojām ir nedroši šai personai un citiem mājas iedzīvotājiem, jo ​​pastāv alerģiju un citu nepatīkamu seku rašanās risks.Un tāds līdzeklis kā Raptor tiek uzskatīts par drošu, lai noņemtu kukaiņus. Tās aktīvajām vielām ir izvēlēts tetramīns un cipermetrīns, kas ļauj atbrīvoties no parazītiem, un, uzņemoties, tie ātri sadalās.

pilieni blusām kaķiem bāri - Atsauksmes par pieteikuma un instrukcijas

Lai cīnītos kaitēkļiem mājdzīvniekiem var būt īpašas pilieni. Vietējā pašpārvaldes attīstība mājās ir Bars. Pārskatos ir atzīmēts, ka šī narkotikas lietošana ampulās ir lēta un efektīva pat tad, ja to salīdzina ar ārvalstu narkotikām. Baru ampulas var palīdzēt ne tikai cīnīties, bet arī patiešām no kaķa attīrīt ērces, utis un citus kaitēkļus. Uzklājiet to tieši uz ādas, nospiežot dzīvnieku kažokādu. Vienreiz lietojamo pilinātāju skaits ir atkarīgs no svara un svārstās no viena līdz četrām.

Butoks dzīvoklī no blusām

Atbrīvoties no Butoks var būt ar ārēju apstrādi. Butoks tiek piegādāts tirgū ampulas. Vienā komplektā ir 5 ampulas: 1 ampula uz 1 pieteikumu. Lai izsekotu kukaiņus, tas nozīmē, ka tas ir iespējams gan no dzīvokļa, gan no dzīvnieku ādas. Lai to izdarītu, ir vienkārši vērts izturēties pret problēmu ārējā virsmā vai ādā. Sagatavojot emulsiju, tos var pastāvīgi izņemt: vienu litru ūdens, kā arī vienu emulsijas ampulu.

Deltsid kapsulās, lai ārstētu blusām dzīvokļa

Ja jūs meklējat veidu, lai piesaistītu mājas blusas, tad, izmantojot Deltsid ampulas atbrīvoties no tiem reāli. Jūs varat noņemt kukaiņus ne tikai no suņa, bet arī no trušiem, cūkām un liellopiem. Apstrāde tiek veikta, peldoties vannā ar līdzekļiem vai izsmidzinot.Nepieciešamais tilpums, atkarībā no lolojumdzīvnieku skaita, tiek sajaukts ar divkāršu ūdens daudzumu (uz iepakojuma dozēšana uz svaru ir noteikta instrukcijā).

Kā no mājām atbrīvot blusas ar tautas līdzekļiem

Ir arī iespēja pastāvīgi un ar tautas līdzekļiem iznīcināt blusas dzīvoklī mājās. Ja uzdod jautājumu "Kur lietot dzīvokli kukaiņos?" atbilde "Dzīvnieki", tad labākā metode cīņā ir ķemme vai parastā apkakle.

Visslavenākais tautas veids, kā izvairīties no šīs problēmas parādīšanās, ir zāles rūpējās. Plaši tautas līdzekļiem ir ķiploki, zirglietas un priežu zāģu skaidas.

Ķirbs no blusām dzīvoklī

Lai atbrīvotos no kukaiņiem mājās, ir nepieciešams izveidot īpašu buljonu. Šim nolūkam 2 glāzēs tiek pagatavoti 20 vai 40 grami svaigu pielieņu lapu. Tad tas ir atdzisis un uzklāts uz mājdzīvnieka mēteli. Apstrādājot, ir jānodrošina, ka dzīvnieks būs neapmierināts, jo tā smarža nepatīk lolojumdzīvnieki. Tāpēc bieži šo procedūru veic veterinārārsti. Attiecībā uz vērmeņu galvenais uzdevums nav ļaut kaitēkļiem izplatīties.

Zemes blusas, kā atbrīvoties no tiem dzīvoklī?

Viena no labākajām metodēm, kā tos noņemt, ir ķiploku tinktūrai pievienot noteiktu daudzumu alus rauga. Dažreiz tie ir sagatavoti pret tiem ar salmu, sīpolu un eikalipta maisījumu. Arī efektīvi ir novārījums vai tinktūra no ģerānijas un lavandas lapām.

Cik blusas dzīvo bez dzīvnieka dzīvoklī?

Precīzs šo kukaiņu dzīves periods ir atkarīgs no parazītu veida. Vidējais viņu dzīves ilgums ir divi līdz trīs mēneši. Bet dzīvniekiem daži no viņiem var dzīvot ilgāk par gadu.

Kas ir blusas apstādīti dzīvoklī?

Šo problēmu visbiežāk izraisa mājdzīvnieku pārvadāšana ar šiem kukaiņiem. Dažreiz blusu uzbrukums tiek veikts no dzīvojamās ēkas vai pagraba ieejas. Tos izplata arī žurkas, kas parādījušās mājā vai tuvu tai.