Mil ilmuvad täid alates seisukohast on rahva tahe

Juuli 2019

Video: Wypadek Emmy i Piatek 13 (Juuli 2019).

Anonim

Utis ir viens no visnepatīkamākajiem cilvēka parazītiem. Jebkurš civilizēts cilvēks ir cīnījušies, lai pasargātu sevi un savus mīļos no šiem kukaiņiem, bet šodien tie ir viegli uzņemt sabiedriskās vietās, bērnudārzos un pat skolās. Cilvēku negatīvā attieksme pret putnu iemesliem, ka cilvēku uztvere gandrīz vienmēr uzskata infekciju par sliktu iezīmi.

Tātad, redzēsim, no kādām iezīmēm ir putnu uztvere un pieņem.

Laimes un nelaimības pazīmes

Kāpēc rodas utu? Cilvēku atribūti to izskaidro, ātri parādot lietas un grūtības, kas būs jārisina steidzami. Starp citu, domāju, cik daudz būs to problēmas, jūs varat ar skaitu Līce: vairāk nekā viņiem, tik daudz sliktāk.

Ir arī nedaudz atšķirīga versija: utis, kas ir atrodama uz ķermeņa vai viņa apakšveļa, paredzot viņa "kapteinis" nākotnes neveiksmēm. Lai redzētu tādas pašas kauliņus atklātās ķermeņa daļās vai pat sejās - ekonomikas nabadzībai, īpašuma bojājumiem. Citiem vārdiem sakot, rodas finansiāli zaudējumi vai lieli piesavināšanās gadījumi.

Jūs varat noteikt, kas ir precīzi augu vītes, un to atrašanās vietu uz galvas. Ja lielākā daļa no utīm ir vērsta uz pakauša, kas nozīmē, ka jūs nevarat jāuztraucas - visi slikti notikumi ir jau pagājis. Ja utis priekšroku apkopot jomā pieres, tas ir slikti - tikai gaida nepatikšanas, un jums ir nepieciešams, lai sāktu gatavoties to tagad.

Un tas ir tas, ko saka cita zīme: ja utu parādījās visai ģimenei, tas varētu būt zīmīgs par lielām problēmām nākotnē. Parasti tas ir saistīts ar tuvā radinieka nāvi, uguni vai laupīšanu. Protams, kad parādās putni, nevajadzētu sākt panikāciju, bet labāk ir būt uzmanīgākam.

Tas ir interesanti

Dažas tautas zīmes saka, ka jūs varat noteikt, no kurienes nelaime nāk no. Ja mezglā brūces iemetās, tad viņai būs problēmas no vīrieša. Vīriešiem šis apzīmējums darbojas tieši pretēji, un viņiem jābaidās no dāmām netīša trika.

Ir populāras pazīmes par medītēm, kas saistītas ar bērniem. Viens no viņiem apgalvo, ka upe tiek stādīta zīdaiņiem, pirms viņu vecāki sāk izjust finansiālas grūtības. Tomēr, ja ir pilnīga drupa, tad kauliņi izzūd tik strauji, kā parādījās.

Daļēji piekrīt par ušiņu parādīšanās iemesliem

. Vaisu izskats bieži vien ir saistīts ar noteiktām paša cilvēka darbībām. Piemēram, tiek uzskatīts, ka utis tiek stādītas tiem, kas bērnībā mīlēja ķiršu "līmes". Patiesībā, ķiršu līmeā, protams, nav tādu vielu, kas kaut kā varētu provocēt šo problēmu.

Lai izvairītos no galvassāpēm, ieteicams nekad neliecināt cepuri uz pusdienu galda. Visticamāk, tas ir saistīts ar sākotnējo cieņu pret uztura vietu un par to, ka tā ir "izlobīta" par svešķermeņiem.

Un no kurienes nāk no aitām? Tautas senatnes pazīmes apliecināja, ka šie kukaiņi ir cilvēka neatņemama sastāvdaļa, un viņi dzīvo tieši savā miesā. Kad pienāks laiks un notiks daži notikumi, utu iznāk ārā (caur ādu vai izciļņiem uz galvas) un apdzīvo matus.

Faktiski, utis vienkārši nevar dzīvot un no cilvēka ķermeņa. Šie kukaiņi ir parasīti, kurus pārraida no cilvēka, kurš jau inficējis pedikulozi.

Jūs varat viegli atrast zīmes (tās šodien ir ļoti izplatītas), kurās teikts, ka utis piedzimst no nerviem un emocijām. Daudzi cilvēki to tic, domājot par ieaugu parādīšanos kā parasto slimību, kas rodas no samazinātas imunitātes pret stresa fona.

Faktiski pedikulozei nav nekāda sakara ar imunitāti un tā nav infekcijas slimība. Ja persona nav bijusi saskarē ar citu pacientu vai inficētām lietām, tad brūces vienkārši nav nekur parādīties. Tās neizplatās pa gaisu, piemēram, mikrobi vai baktērijas.

Utis un laika apstākļi

Kā mēs to redzējām iepriekš, atbildes uz jautājumu par to, kādas ir utu parādīšanās, apzīmējumiem dažādos veidos. Interesanti ir tas, ka tas ne vienmēr ir saistīts ar nepatikšanām vai nelaimēm, dažreiz kukaiņi vienkārši apsola pārmaiņas laika apstākļos.

Lielākā daļa avotu norāda, ka medus ir lietus un slikti laika apstākļi, bet nekad nav labu laika apstākļu. Šeit ir daži tautu piezīmes par utīm un laika apstākļiem:

  • Utis sāk aktīvi iekāpt virs galvas un čalot - lietus lietošanai.
  • Ja utīši rāpu uz drēbēm un uztraucas - slikti laika apstākļi un pērkona negaiss.
  • Utis izkaisīti - vadīt lopus ar govīm (tas būs lietus).

Uz piezīmi

Tautas ticība saka, ka utīm tiek dota persona, lai cīnītos ar savu laimi un nevēlēšanos kaut ko darīt. Savā ziņā tas ir taisnība: kad ir parādījušās putnu vēži, tad ar savlaicīgu likvidēšanu ir jāatrisina, izmantojot medicīniskos preparātus.

Labas ielejas parādīšanās pazīmes

Vai ir kādas labas zīmes, ja ir ieaudzētas utītes?Kā izrādās, ticība ne vienmēr sola melnu joslu viņu dzīvē, kad tie parādās.

Ilgu laiku tiek uzskatīts, ka cilvēks, kuram nav nekādu utu, būs nelaimīgs, jo pat kukaiņi to apiet. Dažas pazīmes liecina, ka ušiņu klātbūtne pravieto laimi un bagātību, kaut arī pats kukulis tika uzskatīts par "netīru".

Draudzes vai drauga atrašana bija laba zīme un solīja ilgas draudzīgas attiecības bez strīdiem, nesaskaņām un šķelšanās. Jebkurā dzīvē pat bija ierasts, ka šie viesi meklēja šos kukaiņus, kas tika uzskatīts par lielu godu un īpašu mājokļu īpašnieku pazīmi. Kamēr parazītu meklēšana turpinājās, bija stingri aizliegts ēst.

Arī senatne bija teikuma gaitā: "Lousy - nozīmē laimīgs." Cilvēki, kuri nedzīvoja ar ušām, tika uzskatīti par ļoti aizdomīgiem.

Un ja muca skrēja pa mirušā ķermeņa daļu, un to redzēja radinieki, tad taisnīgais cilvēks nomira un viņa dvēsele iet tieši uz paradīzi. Vēl joprojām visbiežāk ir norādes uz ušām kā veiksmīga darba simboliem. Tika pieņemts, ka viesmīlīgam īpašniekam mājā jābūt augu kauliņiem kā labklājības simbolu.

Šīs asinsķermeņu kukaiņu labās pazīmes visticamāk ir saistītas ar higiēnas stāvokli pagājušajos gadsimtos. Krievu cilvēki vienmēr patika peldēties vannā un nepaaugstināja to (atšķirībā no ārzemniekiem), tomēr biežāk "mazgāšana" notika reizi nedēļā. Pārējā dienā higiēnas nebija, izņemot roku mazgāšanu un mazgāšanu.

Tajā pašā laikā daudzdzīvokļu mājas dzīvoja ciemata mājiņās, kuru locekļi bieži vien vienkārši gulēja burtiski "mierā" vai kaimiņu veikalos. Šajā gadījumā visām meitenēm bija garie mati, vīriešiem bija godu bārdas un cirtas pie pleciem.Protams, ja vismaz viens cilvēks (piemēram, bērns) parādījis utis, tad pedikuloze viegli izplatās visā ģimenē.

Atbrīvojoties no ielejām, nav steigas un bieži vien pastāvēja kopā ar viņiem daudzus gadus, neatrodot tajā kaut ko kaunamu. Tikai 20. gadsimta sākumā higiēna un zāles attīstījās tik daudz, ka tās varēja apturēt pilnīgu infekciju ar augu.

Lielākā daļa populāro zīmju par utīm nāk no seniem laikiem, tāpēc tie atspoguļo šo gadu cilvēku uzskatus. Piemēram, šeit ir dažas interesantas pazīmes:

  • Ja jūs nogalināt utu un nomazgājat rokas, tad jūs mirstat no mokas.
  • Jūs nevarat sakrata drupu uz grīdas - ielej.
  • Tev nav jāuzskaita urīns, kas atrodami citā - tie iemīlēsies pie tevis.

Personas apzīmējumos norādītā informācija ir diezgan pretrunīga. Jūs varat to izmantot un prognozēt savu nākotni, vai arī jūs varat pret to skeptiski izturēties.

Jebkurā gadījumā, utis atrast pat mūsdienu attīstītajā pasaulē, un tās var inficēt jebkurā publiskā vietā. Vienīgais, ko varat teikt ar pārliecību: pedikulozes izskats precīzi sola finansiālus izdevumus ārsta apmeklējumam vai kvalitātes šampūnu vai ķemmju iegādei.

Esi vesels!

Interesants video: kāda ir pedikuloze un visa veida mīti par ušām