Kõige tõhusam folk ja ostetud vahendite vastu prussakad

Juuli 2019

Video: The Things Dr Bright is Not Allowed to Do at the Foundation (entire document) (Juuli 2019).

Anonim

Prusaku ir vieni no nepatīkamākajām mājsaimniecības kaitēkļiem prusakiem ir vieni no nepatīkamākajām sadzīves kaitēkļiem, kas ne tikai padara daudz riebumu ar to izskatu, bet arī var ievērojami samazināt, kas dzīvo mājā vai dzīvoklī kvalitāti. Kā atbrīvoties no šādiem kaimiņiem, parasti aizņem daudz laika un pūļu.

Lai saindētu prusaku, nav tik vienkārši, kā tas varētu likties no pirmā acu uzmetiena. Šie iekšzemes kaitēkļi ne tikai ātri vairojas, bet arī lieliski pielāgojas indai. Pat ļoti efektīvs līdzeklis pret prusaku var nedarboties. Klātbūtnē liels skaits kaitēkļu mājā un vismodernākās zāles nepalīdz tos pilnībā iznīcināt. Tāpēc, pirms teknē tarakānus, jums vajadzētu izpētīt šīs sugas bioloģiskās īpašības.

Vispārīga informācija

Prusaku attiecas uz kukaiņu apakšgrupu un prusaku grupu. Pašlaik ir vairāk nekā četri tūkstoši šo kukaiņu sugu.

Prusaku ir ļoti termofilo un mitruma mīlošs kukaiņi, tie ir mobili un lielākoties naktī, kas var ievērojami sarežģīt cīņu pret tiem. Dienas laikā šie kaitēkļi labi slēpjas, un to ir grūti noteikt. Tie barojas visu vielu augu un dzīvnieku izcelsmes veidu.

Prusaku ir izstrādājuši spēju izturēt radiāciju izmaiņas

Mūsu lasītāji iesaka!

Lai atbrīvotos no prusaku, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Darbība ir balstīta uz tehnoloģiju elektromagnētisko impulsiem un ultraskaņas viļņi! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Lasīt vairāk šeit …

Jāatceras, ka tarakāni ir viens no hardiest un senākajiem sugu kukaiņi. Dažas sugas var izdzīvot mēnesi, ja nav pārtikas. Pīlādziem ir attīstīta spēja izturēt radiācijas izmaiņas. Tie pilnīgi pielāgojas indīgajām vielām.

No pašreizējiem produktiem vairākums nogalināt parazītus mājās ir vairāki negatīvi faktori:

 • līdz inde prusaku Dzīvoklī nav pilnībā veiksmīga, un pēc kāda laika tie parādās atkal, kaut arī ne tik lielā skaitā;
 • Pēc iebarošanas spēcīgus ķīmiskus līdzekļus, var būt ļoti asas un nepatīkama smaka;
 • ķimikālijas vajāšanu kukaiņi ir augstu toksicitāti, ja to lieto mājās, var radīt ievērojamus draudus iedzīvotāju veselību un mājdzīvniekiem.

Pirms inde tarakāni spēcīgām ķimikālijām, varat mēģināt iznīcināt šos sadzīves kaitēkļus, izmantojot tautas aizsardzības līdzekļiem, kas rāda labu efektivitāti klātbūtnē nelielu daudzumu kukaiņiem mājās.

Kā beat prusaku tautas aizsardzības līdzekļiem (video)

Tradicionālās receptes

Tas nav noslēpums, ka tradicionālie līdzekļus pret prusaku mazāk efektīvas, un tiek izmantoti pēdējā laikā vairāk no ieraduma, bet tās ir drošas lietošanai mājās un var samazināt skaitu šie kukaiņi. Starp populārākajiem ir šādi pieejami neatkarīgi lietošanai receptes:

 • cieti vārītas olas dzeltenumu sajauc ar trīs maisi aptieku borskābi, kas iegūti no "tests", lai roll mazas bumbiņas, kas ir izkārtotas risku kaitīgo organismu;
 • sajauc vienādās proporcijās borskābes, cukuru un miltiem, pievieno ūdeni, tādā apmērā, kāds nepieciešams mīklas maisījumu, maz bumbiņas roll un paplašināt jomās maksimāli uzkrāšanos kukaiņi;
 • Divi simti gramu nātrija tetraborāta pulveris sajaucas ar trim ēdamkarotēm smalkā cukura, un tādu pašu daudzumu kartupeļu cietes, pievieno vaniļas cukuru; iegūto maisījumu atšķaida ar ūdeni un velmētajām lodītēm;
 • , kas kartupeļu biezeni pievienot vārītu olu un boraks gatavā līmes maisījuma pelējums mazas bumbiņas un nodot jomā kustības prusaku.

Tautas līdzeklis pret prusaku ir mazāk efektīvs un nesen to lieto visticamāk ar ieradumu

LŪDZU, PIE ZĪM!

Lai ātri atbrīvotu blusas, ir tikai trīs efektīvas iespējas:

 • izsaukšanas pakalpojuma izsaukšana (dārga);
 • Elektroniskā repellera iegāde (1390 rubļi);
 • Ķīmiskās vielas (apšaubāma ietekme).

  Lasīt vairāk šeit …

  To nedrīkst atstāt novārtā, un līdz ar to ir ļoti efektīvs veids, kā strauju temperatūras īpašībām.Protams, mājās šī metode ne vienmēr ir piemērojama, bet pat nelielas salnas var kaitīgi ietekmēt pieaugušos cilvēkus un kaitēkļu kāpurus. Pareizi izpildīts iesaldēšana ļauj iznīcināt visu koloniju kukaiņiem.

  Iegādāts indes

  Vislielākā efektivitāte tiek novērota, apstrādājot dzīvokli ar īpašām ķimikālijām. Dažiem no tiem ir izteikta toksiska ietekme, un daudzi no tiem ir salīdzinoši nekaitīgi siltošajiem. Visbiežāk izmanto narkotikas, ar pareizu izmantošanu, kura ļauj pilnīgi nogalināt sadzīves kukaiņus viesistabā

  • speciālas lamatas ir absolūti drošs iedzīvotājiem un mājdzīvniekiem, bet ne ātri;
  • efektīvs aerosola kompozìcija "Sinuzan", kas ir raksturīgs ar augstu toksicitāti un asu, diezgan nepatīkama smaka, kas prasa atbilstību visiem drošības pasākumus, pārstrādes laikā;
  • želeja "FAS", sastāvs, kas balstās uz divām dažādām insekticīdu - diazinona un cipermetrīnu, kas darīt lielisku darbu ar prusaku;
  • seklu "Maša", , kas pastāvīgi tiek uzlabots ražotājs un ļauj diezgan veiksmīgi tikt galā ar šādām sadzīves kaitēkļiem, piemēram, prusaku;

  Maksimālā efektivitāte rodas, apstrādājot dzīvoklis ar speciālām ķimikālijām

  • ir ļoti populārs aerosola formulējums no indeksēšanu "Raptor" kaitēkļi, rāda labu efektivitāti, bet tas ir toksisks cilvēkiem un mājdzīvniekiem;
  • Gel Globol ir ļoti efektīvs preparāts no Vācijas ražotājiem, kam raksturīga gandrīz tūlītēja katastrofāla ietekme uz objektu;
  • aerosola Master-250 vai Gett, , kas ir diezgan populārs un labi sader ar roņu kaitēkļu iznīcināšanu;
  • Sturm gēla pastas ir viegli lietojams, pieejamu un ļoti efektīvs līdzeklis.

  Lai panāktu maksimālu efektivitāti, izmantojot ķīmiskās vielas, jāievēro dzīvojamo telpu apstrādes noteikumi.

  aerosoli ir diezgan populārs, un darīt arī ar prusaku

  Apstrādes noteikumi

  Ja par tautas naudu drošība nav šaubu, un šādas vielas var būt pilnīgi mierīgs izmanto ne tikai telpās, bet arī virtuvē, tad ķimikāliju izmantošana Rūpnieciskā ražošana, pārkāpjot lietošanas noteikumus, var būt bīstama un prasa stingri ievērot ražotāja norādījumus.

  Jāatceras, ka, izmantojot spēcīgu toksisko narkotiku vienmēr ir saistīta ar alerģisku reakciju risku. Ļoti svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, lietojot ķimikālijas virtuvē. Ne tikai ir paslēptu visus pārtikas produktus un ēdienus, bet arī izmantot individuālos aizsardzības līdzekļus, ieskaitot cimdus un respiratoru. Pēc apstrādes telpai jābūt pienācīgi vēdinātam.

  Šobrīd ir vairāk nekā četri tūkstoši sugu prusaki

  Varat arī uzzināt par apstrādes metodēm un efektīvs veids, lai aizsargātu pret kodieniem prusaku.

  Palīdzība Profesionāļi

  Ja skaits prusaku dzīvojamā istabā bija liels, un nav veids, kā tikt galā ar iebrukumu kaitēkļu par to pašu, labākais risinājums būtu aicinājums kaitēkļu notikumiem speciālistiem.

  Kā atbrīvoties no prusaku (video)

  Profesionāls kaitēkļu apkarotājs, ne tikai pareizi uzņemt narkotiku efektīvākai iznīcināšanu mājsaimniecības kaitēkļiem, bet arī sniedz galvojumu par visu apjomu darbu.