Kuidas kasutada combat prussakad

Juuni 2019

Video: The Things Dr Bright is Not Allowed to Do at the Foundation (entire document) (Juuni 2019).

Anonim

nozīmē "kaujas" aizsargā pret prusaku "kaujas" Tool aizsargā pret prusaku. Tas ir videi draudzīgs un drošs cilvēkiem un dzīvniekiem. Palīdz ātri un efektīvi noņemt kaitēkļus bez papildu darbaspēka.

Preparāta apraksts

Prusaku sastopamība ir nepatīkama un bīstama, jo tā var izraisīt dažādas infekcijas. "Combat" ražo Henkel Home Care Korea Ltd. Sastāvā izmantotie ķīmiskie elementi ļauj ātri atbrīvoties no kaitēkļiem.

Pielietojums

Narkotiku no prusakām aktīvi izmanto mājās. Ar zīmola nosaukumu tiek veidoti dažādu formu līdzekļi. Visi no tiem dod labu efektu. Šīs zāles izvēle ir atkarīga no dzīvokļa piesārņojuma pakāpes. Populārākie aerosoli, gēli un slazdi.

Gel "Combat" drošs, zems ķīmisko elementu koncentrāciju

Lietošanas

Kā pieteikties gelu

Tas nozīmē, ka želeja ir viskozs insekticīds. Tas tiek realizēts šļircē. Tā rezultātā ļoti vienkārši ir cīņa pret parazītiem. Šo narkotiku aktīvi lieto lietošanai grūti pieejamās vietās. Gēls tiek izmantots jebkurā dzīvoklī. Zāles ir drošas, ķīmisko elementu koncentrācija ir zema. Nelielā koncentrācijā želeja nevar kaitēt dzīvniekiem un cilvēkiem.

Gēli satur šādas vielas:

 • konservantus;
 • piretroīdi;
 • gela bāze;
 • pārtikas ēsma.

Efektivitāte - augsta, izmaksu ziņā zems.

Mūsu lasītāji iesaka!

Lai atbrīvotos no prusaku, mūsu lasītāji iesaka Pest-Reject repeller. Darbība ir balstīta uz tehnoloģiju elektromagnētisko impulsiem un ultraskaņas viļņi! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Lasīt vairāk šeit …

Aerosoli "Combat", var piemērot ne tikai standarta dzīvokļiem, bet arī birojos, slimnīcās, ražošanas un mājiņās

Aerosoli un aerosoli

sagatavošana prusaku veidā aerosols ir sniegtas plašā diapazonā. To pārdod kopā ar īpašām sprauslām. Šajā gadījumā izsmidzināšana ir precīza.

Produkts ir izstrādāts, pamatojoties uz spēcīgākajiem insekticīdiem. Tas palīdz izcelt ne tikai prusaku, bet arī mušas, bumbulas un citus kaitēkļus.

Aerosolus var izmantot ne tikai dzīvokļu dzīvokļos, bet arī birojos, slimnīcās, ražošanā un mājiņās. Tirgus veidu aerosoli tiek sadalīti atkarībā no izmantotajām ķīmiskajām vielām un paredzētajiem mērķiem. Populārākais veids ir multisers. Šī narkotika ir universāla, kas tiek izmantota, lai apkarotu visu veidu peldošus un indeksējošus kaitēkļus.

Piretroīds ir galvenā aktīvā viela. Tas izraisa insektu paralīzi, kas ietekmē viņu nervu sistēmu.

Uz efekts bija optimāls izsmidzināšana "kaujas" jāveic vietās ar lielu sklopleniya parazītiem

dažās izsmidzinājumiem "Combat", var tikt izmantotas vielas, piemēram, imiprotin un tsifentorin. Viņi rīkojas uzreiz un nekaitē cilvēku un dzīvnieku veselībai. Iesniegtā tipa aerosoli var izmantot arī audzētavā.

Lai efekts būtu optimāls, līdzekļa izsmidzināšana jāveic vietās, kur notiek liela parazītu uzkrāšanās. Īpaša uzmanība jāpievērš šādām vietām:

 • ventilācijas sistēmas;
 • grīdlīstes;
 • stāvvadi;
 • virtuves galdu un galdu telpa.

Slazdi no parazītiem

Ārstnieciskais līdzeklis ir neliela plastikāta kaste, kura iekšpusē ir indīga viela. Kukaiņi ietilpst lamatās un kļūst inficēti. Iesniegto "Combat" var izmantot gan kā preventīvu pasākumu, gan kā cīņas metodi.

Slazdi darbojas pēc ķēdes reakcijas principa. Pieskaroties, tarakāns saņem aizkavētas darbības inde. Tā rezultātā viņš pats inficējas un citi parazīti, kas ar viņu sazinās. Tā rezultātā visi dzīvokļa kaitēkļi mirst. Ar pareizo slazdu atrašanās vietu darbs noris diezgan ātri.

Lūdzu, ņemiet vērā!

Lai ātri atbrīvotu blusas, ir tikai trīs efektīvas iespējas:

 • izsaukšanas pakalpojuma izsaukšana (dārga);
 • Elektroniskā repellera iegāde (1390 rubļi);
 • Ķīmiskās vielas (apšaubāma ietekme).

  Lasīt vairāk šeit …

  Kā izvēlēties līdzekļus prusaku (video)

  Slazdi ir vairākas priekšrocības:

  • ilgāku derīguma termiņu;
  • augsta efektivitāte;
  • izmantošanas vieglums;
  • drošība cilvēkiem.

  Tirgū ir izstrādājumi, kas ir stilizēti lamināta grīdām. Tie ir nedaudz dārgāki.

  Iespējams, jūs interesē arī raksts, kurā mēs runājam par sugu daudzveidību un par sparģeļu izmantošanas noteikumiem no prusaku.

  Priekšrocības un trūkumi

  Šīs sērijas līdzekļiem ir vairākas priekšrocības:

  • spēcīgs efekts;
  • iespaidīgs apjoms;
  • ērta veidlapa un piemērošanas metode.

  nozīmē šī sērija ir vairākas priekšrocības, viens no tiem - spēcīga ietekme

  Trūkums ir samērā augstas izmaksas. Tomēr fakts, ka cīņa pret parazītiem var turēt pat attālās vietās, ir absolūti vērts izmaksas. Sprauslās ir ērta cauruļu sprausla, kas ir papildu plus.

  Piesardzības pasākumi

  Neizsmidzināšana "Combat" ir absolūti droša cilvēkiem. Strādājot ar to, nēsājiet respiratoru un peldmētelis nav nepieciešams. Tomēr cimdus vajadzētu nēsāt, lai neradītu alerģisku reakciju parādīšanos. Ārstējot telpu ar izsmidzinātiem līdzekļiem, jāizmanto elpošanas aizsardzība.

  Patērētāju atsauksmes

  Patērētāji bieži izvēlas želejas, lai cīnītos pret parazītiem. Viņiem ir mērķtiecīga ietekme. Zāles tiek vienkārši izspiests, un pilieni tiek lietoti virzienā 1 metru attālumā viens no otra. Ir svarīgi neplīst vielu! Pārliecinieties, ka uzklājiet želeju:

  • grīdlīstes;
  • kanalizācijas caurules;
  • ventilācijas vārpstām;
  • apkures cauruļvadiem;
  • zonā zem izlietnes;
  • plaisām uz sienām un grīdas.

  Neraspylyaemy "kaujas" ir pilnīgi drošs cilvēkiem

  , tomēr zāles nedrīkst piemērots audiem - var palikt plankumi. Tāpat tas neattiecas uz elektroierīcēm un kontaktligzdām, lai izvairītos no īssavienojumiem. Viela ilgst 3 mēnešus. Lai novērstu labāku disku izmantošanu.

  Smidzinātāji arī saņem labas atsauksmes. Viņi ne tikai nogalina parazītus, bet arī dod antibakteriālu efektu. Tas ir, notiek apūdeņoto platību dezinfekcija. Viens cilindrs var apstrādāt apmēram 65 kvadrātmetrus. Metru platības, darbība ir tūlītēja, zāles ir ekonomiski.

  Kāda veida līdzekļus izvēlas

  Izvēloties produktus tieši atkarīga no tā, cik parazītiem, to atrašanās vietu, drošu cilvēkiem.Tādējādi aerosoli dod tūlītēju iedarbību, bet tie ir toksiski, un darbību nevar saukt par ilgstošu. Viņi nedarbojas parazītu olām. Aerosolus nedrīkst lietot, ja mājā ir dzīvnieki un cilvēki.

  Gels dod labu efektu un ir ērti lietojams, bet rezultāts parādīsies tikai pēc pāris dienām. Tomēr zāles var ēst mazi bērni un dzīvnieki, jo tie ir brīvi pieejami.

  Slazdi ir efektīvi, neuzbāzīgi un viegli lietojami. Bet to izmaksas ir diezgan augstas.

  Kā atbrīvoties no prusaku (video)

  Visi "Combat" preparāti pilnīgi izturas pret uzmācīgiem parazītiem. Gēli un aerosoli ļauj uzturēt lieliskus apstākļus dzīvokļos un mājās. Baktērijas un mikrobi pēc apstrādes arī netiks izplatītas. Jūs varat iegādāties narkotikas gan tiešsaistē, gan regulārās veikalos.