Drops inspektor saavad puugid ja kirbud

Juuni 2019

Video: My Friend Irma: Aunt Harriet to Visit / Did Irma Buy Her Own Wedding Ring / Planning a Vacation (Juuni 2019).

Anonim

pilieni "Inspektors" palīdzēs atbrīvoties jūsu mājdzīvniekiem blusas dzīvnieku mājā - lielu prieku un lielu atbildību. Diemžēl, mājdzīvnieki ir tikpat slimi kā cilvēki. Un īpaši bieži viņi cieš no parazītiem. Izteiciens "kā suns blusu" ir kļuvis par klasisko, lai raksturotu milzīgu daudzumu kaut ko. Un patiesībā blusas suņos nav nekas neparasts. Pirms, kad ķīmiskās un farmācijas nozares nebija tik attīstītas, suņi gandrīz visi cieta no blusām. Bet tagad tas ir tikai atbrīvoties no saviem lolojumdzīvniekiem no viņiem un mainot nozīmi spārnu sakāmvārds. Viens no jaunajiem līdzekļiem ir pilienu "inspektors".

Preparāta apraksts

Pilieni ir šķidrums bez krāsas ar vāju alkohola smaržu. Tajos nav nokrišņu. Iepakots īpašā traukā, kas tajā pašā laikā ir pipete, kas atvieglo produkta lietošanu.

Preparāta sastāvs

Blusu aizsardzības līdzeklis ietver divus aktīvos insekticīdus - fipronilu un moksidektīnu. Tie, atšķirībā no piririmetriskās grupas, tiek uzskatīti par pietiekami maz toksiskiem un nekaitīgiem lielākajai daļai dzīvnieku.

Fipronils ir fenils savienojums. Tas dod hlora uzņemšanu organismā, kas galu galā dod pārraidi nervu impulsus un ražo blokādi no kukaiņu ķermeņa sistēmām. Tas noved pie ātras nāves. Moksidektīns pieder pie milbemicīniem un ietekmē nervu šūnu receptoru darbību.Tā rezultātā sagrauta darbības visu muskuļu organismā, attīsta paralīzi un nāvi notiek. Kritums ir 10% no fipronilu un 2, 5% moksidektīnu, kas ir pietiekami, lai nogalinātu parazītus.

Mūsu lasītāji iesaka!

Lai atbrīvotos no blusām mūsu lasītāji tiek aicināti Repeller Pest noraidīti. Darbība ir balstīta uz tehnoloģiju elektromagnētisko impulsiem un ultraskaņas viļņi! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Lasīt vairāk šeit …

pilieni - šķidrums bez krāsas ar gaismas alkohola smaržu

Rīcības kritumu

"Inspektors" ir paredzēts, lai atbrīvotos no kaķiem un suņiem, no dažādiem parazītiem. To var veiksmīgi izmantot pret

 • demodectic ērces;
 • Sarkoptoidnyh ērces;
 • Ausu ērces;
 • ērču;
 • Bloch;
 • Lice;
 • lice.

Turklāt pilieni ir arī efektīvs pret dažādiem tārpi - parazitāras nematožu un citiem parazītiem.

Šobrīd pilieni noteikts iekšzemes siltasiņu dzīvniekiem, ja tie atrada blusas, utis, utis, ausu ērces, dažādas tārpu invāzijas. Praktiski jebkuru parazitārās slimības var ārstēt, izmantojot šo formulējumu. Tieši tāpēc "inspektors" ir savākusi daudz pozitīvas atsauksmes.

Drops "Inspector 'ir plašs darbības spektrs

toksicitāte līmenis

Aktīvās savienojumi ir letālas uz blusas vai citu posmkāju kaitēkļiem, bet būtībā nekaitīgs siltasiņu dzīvniekiem.

Daudzos pētījumos ir pierādīts, ka pilieni neizraisa kairinājumu, nav toksiska ietekme uz imūno dzīvnieku un augļu sistēmā.Daudzos, kas ir nepieciešami blusu ēsmai, pilieni ir nekaitīgi visiem dzīvniekiem.

Kā pieteikties

 • "Inspektors" piemēro tikai sausai ādai, ja nav bojājumu. Parasti pilieni no pipetes kur dzīvnieks nevar sasniegt valodu, tas ir, uz skausta, tuvumā lāpstiņu. Lai produkts būtu uz ādas un darbs, mati tiek mizoti ar pirkstiem un pilieni tiek piestiprināti virzienā.
 • Ja tiek apstrādāti mazi mājdzīvnieki, pietiek ar inspektora ievietošanu vienā vietā uz turētāja. Ja mēs runājam par lieliem suņiem, ideālā gadījumā pilieni tiek sadalīti 3-4 punktu robežās.
 • Pēc zāļu lietošanas nāvi nelietojiet lolojumdzīvnieku četrās dienās.

Kā likums, nozīmē pipeti uz skausta, tuvumā lāpstiņu

dažādu slimību ārstēšanai

pret blusām, ērcēm, utis, un utis "Inspektors" ir piemērots vienu reizi. Tad profilaksei un uzturošā terapija var atkārtot, izmantojot pasākumus, 1-1, 5 mēneši, kad runa ir par vasaru, kad parazīti ir visaktīvākie. Blusu infekcijas profilaksei ārstēšanu atkārto reizi 3 mēnešos.

Lūdzu, ņemiet vērā!

Lai ātri atbrīvotu blusas, ir tikai trīs efektīvas iespējas:

 • izsaukšanas pakalpojuma izsaukšana (dārga);
 • Elektroniskā repellera iegāde (1390 rubļi);
 • Ķīmiskās vielas (apšaubāma ietekme).

  Lasīt vairāk šeit …

  pret ausu ērces "inspekcija" ir arī piemērots vienu reizi. Pirms pieteikšanās narkotiku dzīvnieka ausīm tīru netīrumu un ērces uzkrāšanos atkritumu produktu. Ja slimība ir bijusi ilgstoša, tad ārstēšanu atkārto mēnesi vēlāk.

  klātbūtnē ar kašķis ērces medikamentiem un zemādas ievadīšanai pilienveidā divreiz, un intervāls starp procedūrām vajadzētu būt 1 mēnesis.Dažreiz medicīnisku iemeslu dēļ ir nepieciešams palielināt ārstēšanas skaitu līdz 4 reizēm. Jūs varat uzzināt, kā atpazīt suni, atzīmējot attiecīgo rakstu mūsu mājas lapā.

  Zarnu invāzijas tiek ārstētas vienreiz.

  Kā pieteikties pilieni mīluli no blusām (video)

  Ja dzīvnieki dzīvo teritorijās, kurās ir malārijas odi, lai novērstu filārijām pavasara un rudens izmantošanas "inspektors".

  Blakusparādības

  "Inspektors" parasti ir labi panesams. Dzīvniekiem pareizās devās nav nekādu reakciju.

  Ļoti retos gadījumos joprojām var būt:

  • ādas apsārtums lietošanas vietā
  • Nieze

  Šīs reakcijas ātri iet pa sevi.

  Dzīvniekiem, kam ir alerģija, pilieni var izraisīt alerģisku reakciju. Tad līdzeklis ir mazgāt un dot pet antihistamīna. Atsauksmes liecina, ka tas ir reti.

  nieze - viena no nedaudzajām blakusparādībām

  Par kontrindikācijām

  • klātbūtne "Inspektors" nevar piemērot kucēniem un kaķēniem, kas jaunāki par 7 nedēļu vecumam.
  • Tāpat ir vērts atturēties no ārstēšanas, ja dzīvnieks ir slims vai vienkārši atgūstas no slimības; novājināts pēc piedzimšanas un citiem notikumiem, vai ja dzīvnieks lieto zāles ar laktoniem.
  • Suņiem alerģiskos pilienus lieto piesardzīgi.
  • Tāpat ir lietderīgi atturēties no ārstēšanas, ja zāļu nepanesamība jau ir notikusi.

  Ir nepieciešams atturēties no ārstējot pilieni "Inspector", ja dzīvnieks ir slims vai atgūstas no slimības tikai

  Kā strādāt ar pilieniem

  Lietot kritumu ir ļoti ērti, jo to iepakojuma pipetes. Bet visam vienam ir nepieciešams ievērot elementārus darba noteikumus ar ķīmiskiem līdzekļiem.Proti:

  • neveic pārstrādi virtuvē;
  • Neko nedrīkst ēst vai dzert terapijas laikā vai tūlīt pēc tā, nemazgājot rokas;
  • pēc dzīvnieka apstrādes ir nepieciešams mazgāt rokas ar ziepēm;
  • arī 4 dienas, lai aizsargātu dzīvniekus no saskares ar bērniem un neļauj tiem to dzelti;
  • ja "inspektors" nejauši nonāk pie ādas, pietiek ar to, ka labi izskalot ar ziepjūdeni.

  Īpašnieku kļūdas, strādājot ar mājdzīvniekiem ar pilieniem (video)

  Kā uzglabāt

  Pilieni, kas uzglabāti sausā vietā, kas bērniem nepieejami, mēģinot neļaut saulei un gaismai nokļūt. "Inspektoru" var uzglabāt trīs gadus bez zāļu īpašību zaudēšanas.

  "Inspektors" - jaunās paaudzes narkotikas, kuras, atšķirībā no jau esošajām zālēm, ir maz toksicitātes. Šī funkcija kopā ar tās efektivitāti padara šo narkotiku tik populāru un pieprasītu.