Kuidas hävitada korter toidu mol

Juuli 2019

Video: Как ИЗБАВИТЬСЯ ОТ ПИЩЕВОЙ МОЛИ в квартире ✔ как бороться с домашней молью ✔ вывести и моль из кухни (Juuli 2019).

Anonim

Šis kaitēklis virtuvē var dot daudz sliktu lietu ar ēdienu. Tas atšķiras ar to, ka tas atdala kāpuru un to, ka tas ātri pavairo. Parazīts var iznīcināt riekstus, maizi, žāvētus augļus, graudaugus un miltus. Produkti kļūst nelietojami, kur tiek iestādīti kukaiņi, tādēļ jums būs aktīvi jācīnās pret to.

Kā atšķirt pārtikas zobu no manekena

Kāds moth ēdiens izskatās uz foto? Šeit ir piemērs:

Ir vairāki ugunsgrēku veidi. Visi no tiem ir mazi. Tās krāsas, kā likums, ir neuzkrītošas. Tie izskatās kā ģērbies versija. Vienkāršākais veids, kā tos atšķirt no vietas, kur to satiekat, ir apģērbā, virtuvē produktos vai citā dzīvokļa vietā.

Vai ēdamais kārts ēd drēbes? Pretstatā kleitu veidam, šis kaitēklis var apmesties un neparādīties skapī. Viņu kāpurus var atrast dzīvoklī tikai tad, ja ir ēdiens. Tātad nekavējoties kļūst skaidrs, ka būs jācīnās pret to virtuvē.

Apmetums un ēdamais kauliņš kā atšķirt?

Cenšoties atšķirt no kleitas šķirnes, šī suga var būt pēc izmēra. Parasti apģērbs ir mazāks - līdz vienam centimetram. Arī ir iespēja to atšķirt pēc krāsas. Kleita žalūzijas ir vieglākas. Tomēr tie netraucē viens otru - tie var pastāvēt dzīvoklī kopā, tāpēc visi kukaiņi būs jāiznīcina.

Kā tikt galā ar melno barību - no kā baidās ēdamais pelējums?

Šodien šis parazīts tiek stādīts pārtikas produktos, tādēļ virtuvē būs jācīnās pret to un kāpuru. Lai iznīcinātu kāpurus dzīvoklī, jums jāpārbauda visi produkti, jāizšķiro un jāpārbauda stāvoklis. Tiek uzskatīts, ka vislabāk ir tos cīnīties tradicionālā veidā - mehāniski. Arī tos var iznīcināt dzīvoklī, izmantojot aerosolus - Antimol, Raptor, Armol.

Kā iznīcināt baravikas mājās

Piemēram, mājās var smaržo kukaiņus ar asiem smaržiem. Starp tautas līdzekļiem, kas var ātri iznīcināt gan apģērbu, gan ēdienu, kas atrodas dzīvoklī, iedala lavandu, gliemenes, zaļumu, rozmarīnu un pat dillēm. Pat profilaksei virtuvē ir ieteicams klāt un pakārt herbārus no augiem, kuri baidās no kukaiņiem.

Pārtikas kūļa slazds

Vispopulārākie slazdi, kurus var izmantot mājās, ir feromoni. Šos lamatas var atšķirt caur īpašumu, ka tie ir dabiski. Tos var atšķirt arī tas, ka šajās slazēs jūs nevarat atrast indīgas vielas vai ķīmiskas vielas. Piemēram, palīdzība cīņā mājā pret šo tauriņu un to kāpuru parādību nozīmē Aeroxon. Šajā glutinous lamatā nav smaku. Kukaiņi un kāpuri var nonākt slazdā un palikt tur lipīgas vielas dēļ.

No pārtikas mātes Raptor

No aerosola insekticīdiem ir iespējams atbrīvoties no produkta un no kaitēkļu sugām. Viens no tiem ir Raptors. Ir ļoti svarīgi, lai aerosols ļautu iznīcināt pieaugušo tauriņu no olām un kāpuriem. Ir praktiski neiespējami atšķirt insekticīdu ietekmi no lamatām - tiek nogalināti visi bīstamie parazīti, kas nodara kaitējumu.Jums būs jāatrod tikai mirušie kukaiņi un kāpuri, no kā jums vajadzēja atbrīvoties šādā veidā.

Kā lietot bezūdens dichlorvos, atbrīvojoties no ēdamie mātes

Cīņa dzīvoklī ar tauriņiem, kas dzīvo produktos, var atšķirt no citām metodēm. Joprojām nevēlaties sabojāt pārtiku. Tādēļ, ja Dichlofos var izmantot mēbelēm vai drēbju skapī (piemēram, apģērbtu tauriņu), tad, ja kaitēklis dzīvo pārtikā, ir labāk atteikties no tā lietošanas. Saskaņā ar atsauksmēm šajās vietās biežāk tiek izmantoti sausie līdzekļi vai slazdi. Izmantojot šos līdzekļus, ir iespējams efektīvi apkarot šo šķirni, jo tie iznīcina visus indivīdus un kāpurus, kas nonāk saskarē ar šo narkotiku. Bet no Dikhlofos, pat ja tas ir bez smaržas, labāk ir atteikties dzīvoklī.

Pārtikas māla kaitējums cilvēkiem - kas ir bīstams?

Šāda veida kukaiņu esamība dzīvoklī kaitē cilvēka veselībai. Tās kāpuri var kļūt par ķermeņa slazdiem. Ja jūs to neievēro un lietojat pārtikā, tas var izraisīt alerģiju, gremošanas sistēmas traucējumus, imunitātes problēmas un pat intoksikāciju. Šajā salīdzinājumā apģērba tauriņš ir vēl mazāk bīstams.