Meet pillid kirbu komfortis

Juuli 2019

Video: Uganda knuckles vs Ugandan knuckles (Juuli 2019).

Anonim

Viena no problēmām, ar četrkājainajiem studentu īpašnieki saskaras, ir cīņa pret ārējiem parazītiem, ieskaitot blusām. Lai apkarotu šīs veterinārās klīnikas un aptiekas piedāvā daudzas pārbaudītus līdzekļus, piemēram, aerosoli un pilieni Stronghold, Advantage, Frontline et al., Kā arī preparātu iekšķīgai lietošanai, kas ietver planšetdatoros Komfortis blusas.

Tomēr tabletēm ir arī savas īpatnības, kuras ir svarīgi zināt, pirms tās sākat dot jūsu pet.

Metieni blusu ierosināšanai

Lai iznīcinātu blusas, ir daudzas naudas izdalīšanas formas (gan importētas, gan vietējās). Tomēr, neskatoties uz ražotāju centieniem, tos ne vienmēr ir viegli izmantot, un viņiem bieži vien vajadzīgas īpašas prasmes un dzīvnieku apmācība.

Kā likums, labākais rezultāts nozīmē blusas dod, ja to lieto kompleksā, un īpašnieks ir taisnība uzdevums visas funkcijas jūsu mājdzīvnieku, izvēloties konkrētus anti-parazītu zāles. Populārākās narkotikas ir:

  • pilieni blusas pipetes
  • protivobloshinye kakla
  • šampūni pret blusām
  • antibloshinye aerosoli
  • tabletes no blusām.

Svarīgi:

Ja lietojat jebkuru līdzekli blusām, jums jāievēro norādījumi.

Neskatoties uz vienkāršība izmantošanas insekticīdu pilieni, šampūni un aerosoli ir viens kopīgs trūkums: iespēja intoksikācijas ar licking vilna (slizyvanie narkotikām).Kaklasiksnas var izraisīt arī toksisku saindēšanos, un dažos gadījumos - dzemdes kakla dermatītu. Tabletes ir tādas pašas no blusām, kas īpaši paredzētas perorālai lietošanai, un tādēļ iepriekš minētie trūkumi tiem nav raksturīgi, lai gan šajā gadījumā ne vienmēr ir iespējams izvairīties no blakusparādībām.

Tas ir interesanti

Visiem blusām ir ļoti slikta redze. Lēkdamies, viņi daudz pietrūkst uz priekšu, un tajā pašā laikā viņi nevar atšķirt cilvēku no koka. Bet uz to galviņu antenām ir orgāni, kuru dēļ blusas pilnīgi jūtas tuvojas upurim un briesmām, sasniedzot mazāko gaisa drebiņu. Tāpēc ir ļoti grūti noķert tos ar rokām.

Šodien populāras blusas tabletes ir Capstar, Sentinel un Comfortis. Par komforta tabletēm mēs arī sīkāk runāsim tālāk.

Comfortis - jauns vārds lolojumdzīvnieku blusu ārstēšanā

Lai novērstu un ārstētu dzīvnieku parazitārās infekcijas, spinosīda grupas sistēmiskās darbības insekticīdi tagad tiek pastiprināti noteikti. Viens no šādu narkotiku pārstāvjiem ir blusas komforta tabletes. Lai labāk izprastu šī rīka funkcijas, ieskatieties lietošanas instrukcijas.

Saskaņā ar lietošanas instrukcijām Comfortis tablešu aktīvā viela - spinosads - darbojas uz parazītu nervu sistēmu tā, ka tas izraisa paralīzi, un pēc tam arī insektu nāvi. Spinosads sāk iznīcināt blusus jau 30 minūtes pēc ēšanas, liedzot viņiem novākt jaunas olas. Šo vielu uzskata par videi draudzīgu.

Pēc Comforter lietošanas, zāles mēdz aizsargāt dzīvniekus, aizsargājot tos no jaunas infekcijas.

Atsaukt

Ja kaķēns ir vairāk nekā 6 mēnešus vecs, tad mēs atklājam blusas ar Stronghold.Procedūras tiek veiktas 2 reizes ar apmēram divu nedēļu intervālu. Bet efektīvāk ir lietot tabletes pret blusām Comfort. Saskaņā ar mūsu novērojumiem, šampūni, nav ļoti efektīva, ti. Uz. Likumu tikai brīdī, atrodot uz ādas un mētelis. Blusu jāārstē pat tad, ja dzīvniekam nav nieze. Profilaktiski ir vēlams to darīt vismaz reizi mēnesī. Ja jūs neatrodat Comfort, tad jūs varat izmantot arī pilienus no Flea Advantage.

Catherine, Moscow

veids un devā, uzglabāšanas apstākļi Comfortis

Komfortis - tabletes, kas tiek ievadītas perorāli, par ka tie pat atbrīvota ar liellopu garšu. Šīs zāles dod dzīvniekam pēc ēšanas vai ar to, un to var parakstīt jau no 14 nedēļu perioda.

Maksimālā aktīvās vielas koncentrācija asinīs sasniedz 2-4 stundas suņiem un pēc 4-12 stundām kaķiem. Nosakot Comfortis tablešu devu, jums stingri jāievēro norādījumi, lai nekaitētu pet. Parasti suņiem par 1 kg svara ir paredzēti 50-70 mg spinosad vielas, un kaķiem - 50-100 mg.

Atsauksme:

Es izlasīju aprakstu no tabletēm, es biju ļoti pārsteigts. Tas nav ļoti skaidrs, kāpēc jums lūdz barot kaķi ar tableti, kad jūs tikko pietiek, lai krita uz ausīm. Blusas dzīvo uz kaķa virsmas, nevis iekšā. Tas ir neloģiski kaut kā. Nemaz nerunājot par aknu un izdales sistēmas slodzi. Es, protams, ne ārsts, bet kaut kādu iemeslu dēļ, intuīcija man saka, ka būs vairāk, ņemot vielu iekšpusē slodzi uz ķermeņa.

Nina, Kazan

Uzglabāt tabletes Flea Komfortis nepieciešamību slēgtos traukos temperatūrā 5-30 grādiem nepieejamā bērniem un mājdzīvniekiem, prom no pārtikas un barības.Derīguma termiņš ir 3 gadi. Pēc tam, saskaņā ar instrukcijām, jūs vairs nevarat piemērot Comfortis.

kontrindikācijas un blakusparādības

saskaņā ar norādījumiem, tabletes Komfortis kontrindicētas grūtniecēm vai zīdītājām mātītēm, zīdītājs cieš no epilepsijas vai ar, piemēram, individuālā jutība komponentiem formulēšanai. Lai identificētu šāda veida kontrindikācijas tās lietošanai, labāk konsultēties ar veterinārārstu.

Pēc pirmās zāļu lietošanas uzmanīgi novērojiet savu skolēnu. Diemžēl, dažu dzīvnieku izmantošanu no blusām Komfortis tabletes var izraisīt blakusparādības kā vemšana, apetītes un letarģijas zudums.

Kur nopirkt Comfortis tabletes?

Pašlaik Comfortis no blusām nav tik viegli iegādāties zooaptekah vai veterinārajās klīnikās. Turklāt pieredze rāda, ka ne visi darbinieki šajās iestādēs kopumā ir informēti par Komfortis tabletes (tagad šajā jautājumā jūs atradīsiet sev vēl apgaismots).

Lūk, mūsu draugs Internets kļūst par laupītāju! Komfortis tabletes var iegādāties no tiešsaistes aptiekām tikai minūti vai divas bez reģistrācijas, pat ar piegādi mājās vai pasta nodaļā. Un arī jūs varat iegādāties narkotiku reklāmās lielās ziņojumu dēļās, piemēram, Avito.

Pārskats:

Dermatologs teica, ka mūsu kaķim ir blusu dermatīts. Un tas, ka mēs badgered viņus vairākkārt un revolyushenom un advanteydzhem un neostomozanom - tas viss ir muļķības, viņš iesaka komfortis tabletes. Šeit tie ir tikai aptuveni 2000 pie kaķis, un man ir viņiem, es atvainojos, piecas …

Iepakojums produkts satur no 1 līdz 6 tabletēm.

Devas arī atšķiras - no 270 mg līdz 1040 mg aktīvās vielas.Atcerieties, ka Comfort izmantošana ir stingri saskaņā ar norādījumiem, ņemot vērā dzīvnieku svaru.

Tātad, ērtākais un drošākais veids, kā nopirkt tabletes no blusām Comfort, ir atstāt pieteikumu vienai no tiešsaistes aptieku vietnēm. Pagaidiet piegādi un pēc tam izpildiet norādījumus.

Un atceries, blusas - parazītus, kas var izraisīt ne tikai lielas bažas, bet arī reāla kaitējuma dzīvnieku veselību (un bieži vien, un cilvēku). Jums ir jāatbrīvojas no tiem pēc iespējas ātrāk. Tomēr neatkarīgi no tā, kā jūs izmantojat, lai cīnītos ar šo ļaunu, tabletes vai kaut ko citu, dodas uz veterinārārstu nekad nebūs lieki.

Vēlam veiksmi un labu veselību saviem mājdzīvniekiem!

Noderīga video: priekšrocības un trūkumi dažāda veida līdzekļus no blusām dzīvnieka

Kā dot tableti dzīvnieka