Paraplyus: tõhus vahend täide ning ööde

Juuni 2019

Video: КАК ВЫВЕСТИ ВШЕЙ / HOW TO REMOVE THE LICE (Juuni 2019).

Anonim

"Pāru plus" ir lielisks līdzeklis, ko izmanto, lai cīnītos pret galvas utīm inficējas ar utīm, tagad ikviens apmeklējot sabiedriskās vietās. Viens no labi pazīstamajiem pret viņiem vērstajiem medikamentiem ir "Para-Plus". Kādi ir tā plusi un mīnusi un kā tas tiek piemērots?

Pedikuloze kļūst par slimību ne tikai nelabvēlīgā situācijā esošiem cilvēkiem. Šodien jebkura persona, kas apmeklē publiskas vietas, var inficēties ar ielejām. Tāpēc daudzu cilvēku interesēs ir efektīvu līdzekļu meklēšana no utis. Viens no labi pazīstamajiem medikamentiem ir "Para-Plus". Kādi ir tā plusi un mīnusi un kā tas tiek piemērots?

Kāds ir mērķis

Ārstnieciskais līdzeklis ir īpaši izstrādāts pret visu veidu utu. To var izmantot galvas, linu un kaunuma parazītu apkarošanai. Pārskatos teikts, ka tas vislabāk darbojas galvas un galviņu utu ārstēšanā.

rīks, kas īpaši paredzētas pret visiem utu veidu

apraksts sagatavošanas

"Pāru Plus" ir aerosols, kas tiek ražots kannās sver 116 g katrs cilindrs ir aprīkots ar smidzinātāju ērtības. Tvertnē ir dzidrs šķidrums, konsistenci eļļains. Produktam ir nedaudz smakas.

aerosols, ko ražo "AeroFarm" un izstrādāja narkotiku laboratoriju "Omega Pharma", kas pazīstama kā līderi farmācijas jomā.

Lai noķertu galvas utis tagad var ikviens apmeklējot sabiedriskās vietās

Aktīvā viela

sagatavošana sastāv no trīs galvenajām sastāvdaļām:

  • permetrīna
  • malations,
  • piperonila butoksīds.

Permetrīns ir galvenā aktīvā viela, kurai ir spēcīga nervu paralīza iedarbība uz parazītiem. Permetrin iedarbojas ne tikai ar ušām - tas vienlīdz labi ietekmē skudras, blusas un citus parazītus. Satur anti-pediculous šampūnu.

Malaitons ir arī indīgs kukaiņiem, un piperonilbuksīds palielina indes iedarbību. Malitons ir zināms ar citu nosaukumu - carbofos. Tas attiecas arī uz nervu toksīniem un iznīcina ne tikai pieaugušos cilvēkus, bet arī cilvēkus.

"Para-plus" ir aerosols, kas tiek ražots kārbās, kuru svars ir 116 g

piperonyl butoxide uzlabo efektivitāti indēm, tā kā pati ir toksisku ietekmi. Tai ir zarnu saskarsmes darbība. Kad tas skar kukaiņu struktūras, tas sāk sabojāt visas sistēmas.

Kopā šie trīs indes stiprina viens otra darbību. Tādēļ narkotikas, pamatojoties uz to, ir tik efektīvas - par to liecina daudzas atsauksmes par tiem, kuri to pati pieredzējuši.

Kontrindikācijas

Tāpat kā visas zāles, tad "Pair Plus" ir savas kontrindikācijas un trūkumi. Bet, vērtējot pēc atsauksmēm, to nav daudz. Pirmkārt, tas ir jutīgums pret smidzināšanas un bronhiālās astmas sastāvdaļām.

Nelietojiet aerosolu grūtniecēm un zīdītājiem bērniem vai bērniem līdz 2 gadu vecumam, kas vecāki par 5 gadiem. Lai gan taisnīgumu man jāsaka, ka nav veikti pētījumi par reakcijām grūtniecēm, bet kā daļa no "Pair Plus" ir permetrīna un citas indes, kas ir potenciāli bīstami augļa attīstību, tas ir labāk atdot savas lietošanu šajā periodā.

Nelietojiet aerosolus grūsniem vai, un bērniem no 2 līdz 5 gadiem

Action Spray

Spray pēc hit uz kukaiņu ķermeņa iekļūst un izraisa nervu impulsi caur nervu sistēmas vairs jānosūta.Parazīti ātri novērš paralīzi un nāvi. Indes iekļūst ķermeņa virsmā un elpojas.

"Para-plus" iznīcina ne tikai pieaugušas utis, bet arī to kāpuru asnas, kas rodas no tā sastāvā esošajām indēm.

Blakusparādības

Pareizas blakusparādības ir ārkārtīgi reti. Bet no iespējamām reakcijām var saukt:

  • dedzināšana zāļu lietošanas vietā;
  • alerģiskas reakcijas ar tendenci uz alerģijām;
  • ādas apsārtums.

"Para-plus" iznīcina ne tikai pieaugušus utis, bet to kāpuri-nits

Pārdozēšana ir gandrīz neiespējama.

Bet ir vērts baidīties iegūt zāļu gļotādām un acīm. Ja tas notiek, jums vajadzētu mazgāt tos ar lielu daudzumu ūdens.

Lietošanas metode

Zāles lietošana ir ļoti vienkārša - tas, izvērtējot pārskatus, ir tā īpašā ērtība un plus. Aerosolu lieto tikai ārēji, kā arī šampūnu pret ielejām. To izsmidzina uz sausiem matiem un pa kreisi rīkojas 10 minūtes. Pielietojot, jums ir jācenšas iegūt līdzekli uz galvas ādas, jo ieaugušās ķiras un ķiras ir saistītas ar matu saknēm. Izlietotā aerosola daudzums ir atkarīgs no tā, cik matu ir garš un biezs. Lai viela varētu darboties labāk, pēc lietošanas varat to noberzt galvas ādā.

, pēc tam vienkārši uzklāt uz matu šampūns (visbiežāk, nevis protivopedikulezny nevar pārdozēt devu ķīmisko vielu koncentrāciju organismā) un noskalo. "Para-Plus" ir viegli jānomazgā, un tas ir arī tās lielākā priekšrocība. Tad uzmanīgi salieciet matus ar biežu ķemmi, lai ķemmētu utu un ērču ķermeņus. Lai vieglāk atdalītu mirušo nīkus, mati var izskalot pēc šampūnu ar ūdeni ar etiķi vai dzērveņu / citronu sulu.

Ir vērts baidīties, ka zāles tiek nogādātas gļotādām un acīm.

Ārstējot kaunuma utis, izsmidzināmās vielas uz ādas pie dzimumorgāniem. Ir jāuzmanās, lai aģents nenokļūtu uz gļotādas, jo tas var izraisīt spēcīgu kairinājumu un nepatīkamas sajūtas. Ir arī citi veidi, kā apkarot kaunuma utis, par kurām mēs jau runājām.

Visiem gultas veļa un visiem tekstilizstrādājumiem līdz spilveniem ir jāmazgā vai, ja tos nav iespējams mazgāt ar aerosolu. Šāda ārstēšana palīdzēs atbrīvoties no spilvenu dzīvojošajām ērcēm un gultām.

Pēc nedēļas profilaksei nepieciešams atkārtot ārstēšanu, jo preparāts nedarbojas parazītu olām. Ja ir palikušas olas, jaunās kāpurus var noņemt.

"Para-plus" tiek uzskatīts par ļoti efektīvu un viegli toksisku vielu

"Para-plus" tiek uzskatīts par ļoti efektīvu un maz toksisku. Pareizi lietojot, tas praktiski nesniedz komplikācijas un blakusparādības. Un kas ir īpaši vērtīgs, tas ir reti sastopams līdzeklis, ko var izmantot, lai ārstētu bērnus no 2 līdz 5 gadiem. Narkotiku izmaksas padara to pieejamu gandrīz ikvienam.

"Pāra plus" (video)