Clean house: tõhus vahend tappa putukad majas

Juuni 2019

Video: Cloud Computing - Computer Science for Business Leaders 2016 (Juuni 2019).

Anonim

"Clean House" - viens no visefektīvākajiem līdzekļiem bedbugs Ja mājā apmetās kļūdas, tad atbrīvoties no tiem ir ļoti grūti - šie parazīti ir tik izturīgs, un tik gudri slēpta ka bija pat rūgta joks, ka pēc kodolkara izdzīvos tikai bugs un prusaku. Tomēr cilvēce izgudro arvien jaunus veidus, kā atbrīvoties no tiem. Tādi jauni līdzekļi kā "Clean House" dod cerību, ka cīņa pret parazītiem vairs nebūs ilgstoša lieta.

Zāles apraksts

Iepriekš mēs jau teicām, kā izmantot "Tsifoks", lai atbrīvotos no prusaku dzīvoklī. Šodien mēs runājam par Krievijas ražotāju izstrādāto "Clean House" izstrādāto ļoti efektīvu spray no prusakām un gultām. Tam ir piešķirta 4. toksicitātes klase, kas ļauj to lietot mājās atsevišķi.

Aprakstītais preparāts ir šķidrums vai pulveris. Pulveris ir pelēcīga krāsa. Šķidrums ir gaiši dzeltens.

Preparātu "Clean house aerosol super" ražo 600 ml traukos.

Kas ir

Spray un pulveris paredzēts iznīcināt:

 • bugs
 • prusaku,
 • sadzīves skudras,
 • blusas
 • lido.

Spriežot pēc atsauksmēm, to var veiksmīgi izmantot, lai atbrīvotos no pelēm un žurkām.

Aprakstītais preparāts ir šķidrums vai pulveris

Jūs varat arī uzzināt, kā atbrīvoties no gultas ar "Carbophos" palīdzību.

Preparāta ietekme

Preparāta sastāvā ietilpst šādi aktīvi insekticīdi:

 • tetrametirīns;
 • cipermetrīns.

Tetrametrīns attiecas uz piretroīdiem. Tam ir nervu paralītisks efekts. Kukainu nervu impulsu blokāde ātri noved pie viņa nāves.

Cipermetrīnam ir līdzīga iedarbība. Pielietojot kopā, viņi stiprina viens otra rīcību.

Pulverī papildus ir piperonilbuksīds. Tas nav īpaši spēcīgs inde, bet tas pagarina tetrametrīna un cipermetrīna darbību.

Pulveris satur vairāk koncentrētu aktīvo sastāvdaļu daudzumu un ir efektīvāks. Tas darbojas ilgu laiku un pēc apstrādes. Bet tāpēc tajā pašā laikā tas tiek uzskatīts par toksiskāku cilvēkiem un biežāk izraisa saindēšanos. Turklāt ir daudz ērtāk izmantot aerosolu.

Kukainu nervu impulsu bloķēšana ātri noved pie viņa nāves

Cik daudz naudas ir nepieciešams

Lai līdzeklis efektīvi darbotos, ir nepieciešams precīzi aprēķināt nepieciešamo devu. Vidēji apstrādā 30 kvadrātmetrus. m, ir vajadzīgi 5 iepakojumi pulvera "Clean house and co" pulveris. Šķīduma pamatā ir 10 g uz litru.

Vienam aerosolam ir pietiekami, lai apstrādātu dzīvokļus līdz 80 kvadrātmetriem. m. Ir svarīgi atcerēties, ka, apstrādājot telpas no bedbugs, aerosola patēriņš tiek palielināts gandrīz 3 reizes.

Nodošana ārstēšanai

Pirms zāļu lietošanas sākšanas no mājām, ēdieniem, mājdzīvniekiem, bērniem ir jānoņem.

Procedūra:

 • valkāt aizsargapģērbu - masku vai respiratoru, cimdus, slēgtus apģērbus;
 • lieto produktu, kurā ir uzkrāts kukaiņus, & minus; apstrādāt grīdas, grīdlīstes;
 • pagaidiet dažas stundas;
 • vēdināt māju;
 • Noskalojiet visas vietas, kur produkts ir nokļuvis.

Pirms zāļu lietošanas sākšanas no telpām ir jānoņem mājsaimniecības priekšmeti, pārtika, mājdzīvnieki, bērni.

Spraugas no bumbiņām sākas no istabas tālākā stūra. Pirmkārt, viņi apstrādā savas lielākās dzīves vietas. Tas ietver grīdlīstes, sienas, vietas aiz mēbelēm.

Lai nomainītu prusaku un skudru, nepieciešams apstrādāt papildu:

 • apvalka un vannas laukumu;
 • tvertnes laukums.

Preparāta priekšrocības

 • augsta efektivitāte;
 • ātra rīcība;
 • iznīcināšanas iespēja grūti pieejamās vietās;
 • Zemas zāļu izmaksas.

Nozīmīgām narkotikas priekšrocībām ir fakts, ka pēc tā nav atstājušo traipu. Tas ir, "Tīra māja" netiks sabojāt linoleju, laminātu, parketa, mēbeles, kas ir ļoti svarīgi. Turklāt viņi var rīkoties ar mīkstajām mēbelēm un paklājiem. Ir zināms, ka bedbugs vēlas dzīvot dīvānos un gultās. Un to apstrāde ir ļoti sarežģīta, jo daudzi līdzekļi atstāj sev pašus pēdas un bezcerīgi sabojā mīkstās mēbeles.

Jūs varat saglabāt mēbeles ar "Clean House". Fakts, ka tam nav atlikušo efektu, šajā gadījumā ir liels plus, jo tas nenovedīs pie vēlākas cilvēku un dzīvnieku saindēšanās.

Instrumenta relatīvos trūkumus var attiecināt uz faktu, ka izsmidzināšanai nav atlikušo efektu. Visiem kukaiņiem, kas izdzīvojuši pēc ārstēšanas, tuvākajā nākotnē nemirstēs līdz nākamajai ārstēšanai. Tādēļ, ja vēlams, līdzekli var izmantot kombinācijā ar dabas dabiskajiem tautas līdzekļiem, kuriem ir ilgstošs efekts, piemēram, ar borskābi.

Instrumenta relatīvos trūkumus var saistīt ar to, ka izsmidzinātājam nav atlikušā efekta.

Šajā gadījumā būs iespējams ļoti ātri iznīcināt lielu iedzīvotāju skaitu no mīnusiem; galvenā daļa tiks nekavējoties iznīcināta "Clean Home", un apgādnieka zaudētāji pakāpeniski mirs, pateicoties borskābei.

Bet "Clean House" pulverim ir atlikušais efekts. Tas jāpatur prātā, apstrādājot.

Clean House Effectiveness

Spriežot pēc daudzajiem atsauksmēm par cilvēkiem, kuri izmanto rīku, tas ir ļoti efektīvs. Tas atbrīvo bugs, pat ja tie aizpilda visu dzīvokli.

Visefektīvākais aerosols. Tas ļauj piegādāt produktu vissarežģītākajās vietās un ievērojami atvieglo un paātrina apstrādes procesu. Turklāt izsmidzinātājs ir ekonomiski izdevīgāks, jo vienam cilindram ir pietiekami, lai apstrādātu lielas platības.

Tīrais smidzinātājs, kas komplektā ar komplektu, atvieglo darbu un uzlabo efektivitāti.

Smidzināt vai pulveris?

Ko izvēlēties - izsmidzināt vai pulveris? Tas ir jautājums, ko cilvēki lūdz, stāvot pie logu ar insekticīdiem.

Atbilde ir vienkārša: jums jāizvēlas rīks, kas balstīts uz to, kādi uzdevumi ir jāveic.

Ārstnieciskais līdzeklis noņem bedbugs, pat ja tas aizpilda visu dzīvokli.

Ja nepieciešams, lai produkts nonāktu grūti sasniedzamās vietās, labāk nav atrast izsmidzinātāju. Tas ir arī vērts iegādāties, ja vēlaties rīkoties ar mīkstajām mēbelēm un paklājiem. Un, ja ir daudz parazītu, bet ne pārāk daudz.

Ja ir daudz bugu un prusaku, tad ir vērts izmantot "smago artilēriju" un nopirkt pulveri, kam ir spēcīgāka iedarbība, jo ir augsta indes koncentrācija.

Clean House ir viens no visefektīvākajiem līdzekļiem gultasveļu ārstēšanai. Tas apvieno divas priekšrocības - zemas izmaksas un efektivitāti. Ja to izmantojat prasmīgi un piesardzīgi, tad ātri varat aizmirst par parazītu problēmu.

Kā atbrīvoties no bedbugs (video)