Kuidas kiiresti ja ohutult tuua kirbud kassi

Juuli 2019

Video: Authors, Lawyers, Politicians, Statesmen, U.S. Representatives from Congress (1950s Interviews) (Juuli 2019).

Anonim

Cīņa pret blusām kaķiem - problēma parasti ir daudz sarežģītāka, nekā tajā pašā procesā kaķiem un kaķēniem. Galvenā problēma šeit ir tendence kaķiem uz pastāvīgu vairāku dienu mīlas, kas ir īpaši svarīgi, lai dzīvniekiem, kas dzīvo privātmājās un dzīvokļos zemākos stāvos.

Šādi kaķi noziedz parazīti ar apskaužamu regularitāti un ar ne mazāku centību tos pavada mājā. Tāpēc, lai padomātu par to, kā no kaķa iegūt blusas, šādu reveleri īpašnieki ir diezgan bieži. Par laimi, šodien nozīmē dzīvnieks atbrīvoties no blusām ir ļoti daudz, un, faktiski, likvidēt blusām ir pareizā izvēle efektīvu un drošu līdzekli, un pēc tam - ar pareizu izmantošanu.

Nekādā gadījumā mēs nevajadzētu izturēties pret blusu klātbūtni kaķā, protams, un runāt par to, ka viņi vēl aizvien ir pakārti. Blusas ir ne tikai pastāvīgi parazīti, kas nokauj un uzmina lolojumdzīvniekus, bet arī daudzu bīstamu slimību nesēji. Un mīlot īpašnieks nekad neļaus, ka viņa dzīvnieks bija pakļauti riskam inficēties ar bīstamo slimību, jo nevēlas vēlreiz rīkoties ar to no parazītiem.

Tāpēc, ja kaķa parazīti parādījušies, ar tiem jācīnās. Bet, pirms jūs noņemat blusas no kaķa, jums jāizvēlas pareizais līdzeklis, kas noteikti iznīcinās šīs blusas. Ar šo sāksim …

Instrumenti blusām kaķiem

All līdzekļiem, kas varētu būt piemēroti, lai novērstu blusas no kaķa, ir sadalīts vairākos veidos:

  • pilieni blusām uz skausta - viegli izmantot, bet vienlaikus pietiekami efektīvi un droši līdzekļi.Atsaukt blusas uz dzīvnieka, un uz noteiktu laiku (no dažām dienām līdz vairākām nedēļām), nodrošina aizsardzību pret atkārtotu infekciju. Vispiemērotākais ir noņemt tādas blusas no kaķa, kas reti apmeklē ielu un tikai nejauši tiek inficēts ar blusām. Ir svarīgi, lai uzraudzītu drošību: darbība pilieni princips balstās uz iekļūšanu insekticīdu asinsvados zem ādas, un dzīvniekiem ar augstu jutību, jo tas var attīstīties alerģija. Visizplatītākās pilieni ir no blusu Advantage, Frontline, Hartz, Bars un Blochnet.

  • Smaržas no blusām - līdzekļi ātrai un pilnīgai parazītu noņemšanai. Dzīvniekam tie ir salīdzinoši droši, bet nedaudz sarežģītāki nekā pilieni. Par to lietošanas joma - stipri inficēti ar parazītiem, bet citādi veselīgi vīrieši (slimības klātbūtne jūsu mājdzīvnieks var saasināt toksisko iedarbību insekticīdu gan pašam dzīvniekam). Smidzināšanas līdzekļi ir vāji paliekoši un aizsargā dzīvniekus no parazītiem vislabākajā laikā tikai pēc dažām dienām. Visbiežāk pazīstami ir blusu aerosoli, piemēram, Frontline, Hartz, Bolfo.

  • Blusu šampūns - īpaši piemērots vaislas parazītiem kaķī ar ļoti jutīgu ādu un labu kažokādu. Protivobloshinye šampūni ir labs šķirnes dzīvnieku, bet to sekmīga piemērošana kaķi būtu vismaz pieļaut peldēšanos. Šampūna zīmoli ir daudz, labi pierādīts kungs Bruno, Beaphar, Rolf kluba, Phytoelita un doktora zooloģiskais dārzs.

  • Blusu aploksnes - ir vairāk piemērotas aizsardzībai pret atkārtotu inficēšanos nekā kaķu selekcijas blusām. Tomēr, ja viegla infekcija, mājdzīvnieku valkā apkaklīte pietiekami, lai blusām kreisi mēteli no dzīvnieka. Šis rīks nav piemērota kaķiem ar jutīgu ādu un izstāžu kopijas - jo apkakle bieži neskaidra matus uz kakla.Tomēr aploksnes ir burtiski nepieciešamas dzīvniekiem, kuri lielāko daļu laika pavada uz ielas. Bieži vien tos izmanto kā papildu līdzekļus profilaksei. Īpaši efektīvi, bet arī dārgi ir Kiltix apkakles - tie nodrošina aizsardzību līdz sešiem mēnešiem. Pieejamāks, bet arī ātrāk iztukšots Hartz un Beaphar.

Ir arī īpašs pulveris no blusām, bet kaķiem tos izmanto ļoti reti. Šādām zālēm nepieciešams darbietilpīgs pielietojums, un parasti tās nav tik efektīvas kā, piemēram, pilieni vai aerosoli.

Uz piezīmi

Jābūt gatavam tam, ka līdz pilnīgai blusu izņemšanai būs jāiegādājas vairāki līdzekļi. Galu galā, pirms jūs iztīrāt blusas no kaķa, jūs nevarat paredzēt, vai viņam būs alerģija pret šo līdzekli, vai arī blusas būs izturīgas pret konkrētu insekticīdu ar pilienu vai aerosola palīdzību. Bet visbiežāk dzīvnieku iznīcināšana no parazītiem notiek ātri un nav nepieciešama papildu pūle.

Tautas līdzeklis pret blusām galvenokārt ir neefektīva un to var izmantot tikai kā papildu zāles, kas palielina galvenās zāles iedarbību.

Blusu audzēšanas kārtība kaķim

Lai izņemtu blusas no kaķa, vajadzētu būt stingri saskaņā ar konkrētas zāles norādījumiem. Pirms procedūras dzīvnieku jāaptrauc, jānomazgā tā veļa, vieta, kur dzīvnieks paliek, rūpīgi apstrādā ar insekticīdiem un mazgā.

Blusu pilienus uzklāj uz ādas uz galvas un berzē ar pirkstiem, līdz tie pilnībā uzsūcas. Daži pilieni ir jāpārklāj vairākās vietās gar mugurkaulu. Tas ir svarīgi izdarīt, ja kaķis nevar izlaist zāles pie vilnas.

Lietojot kaķu izsmidzinot, jums ir nepieciešams nepārtraukti noslaucīt matus un produktu iespiesties tieši uz ādas.Atkarībā no rokasgrāmatā sniegtajiem norādījumiem, dzīvnieks nav jānomazgā un ļauj to mazgāt 0, 5 - 3 stundas pēc apstrādes. Tad ir vēlams mazgāt zem tekoša ūdens.

Ar pretslodžu šampūnu kaķis ir izskrējies tāpat kā ar jebkuru citu. Pēc insekticīda šampūnu mazgāšanas ir ieteicams mazgāt dzīvnieku mati ar vienkāršu šampūnu.

Pēc tam, kad kāds līdzeklis ir piemērots kaķim, ir vēlams nēsāt pretbloku apkakli, lai pasargātu to no atkārtotas infekcijas. Ja jūs pastāvīgi valkāja apkakli pie dzīvnieka, to vajadzētu valkāt vismaz pastaigas laikā uz ielas (un, piemēram, tajā pašā mīlas lietās).

Drošība un piesardzība blusu kontrolei

Lielākā daļa mūsdienu blusu aizsardzības līdzekļu kaķiem un kaķiem ir pietiekami droši, un to lietošanas laikā nav nepieciešami īpaši piesardzības pasākumi. Tomēr:

  • , lietojot pilienus uz ausīm, jāuzrauga tā, lai kaķis viņus nekļūtu;
  • Pirms dažām blusu apkakles lietošanas dienām jākontrolē, lai kaķim nebūtu brūču uz kakla - insekticīds no apkakles var izraisīt alerģiju un ādas iekaisumus;
  • Ja lietojat aerosolu, ir nepieciešams aizsargāt dzīvnieka acis un muti, bet tajā pašā laikā galvu nepieciešams apstrādāt tāpat kā citas ķermeņa daļas.

Lietojot pretbloku zāles, pastāvīgi jāpārbauda, ​​vai kaķē ir novērotas kādas blakusparādības - slikta dūša, vemšana, elpas trūkums, drudzis. Ja tiek konstatētas šādas pazīmes, tas jāuzrāda veterinārārstam.

Iet uz piezīmi

Neuztraucieties, ja dzīvniekam ir neliels siekalošanās palielinājums pēc izsmidzināšanas. Lielākā daļa no viņiem ir alkohols, un siekalas ir normāla dzīvnieka reakcija uz ķermeņa iekļūšanu organismā.

Pēc veiksmīgi uzsākt kaķu blusām jāizturas ar šiem parazītiem visu māju: ja kukaiņi bija zem paklājiem, plaisām vai aiz baseboards, viņi kodums kaķis atkal, kad narkotiku wears off no tiem.

Novērst blusu invāziju

Un, visbeidzot, vienmēr paturiet prātā, ka ir labāk, lai novērstu kaķu blusu invāziju nekā vēlāk, lai tos risinātu. Lai to izdarītu, sākumā pavasara sezonas pie dzīvnieka, pastāvīgi staigājot uz ielas, ģērbtu blusu apmales, un uz viņa dīvāna mājā liek vērmelēm sijām vai biškrēsliņi, īpaša sadaļa ar smaržu lavandas (piemēram, jūs varat veikt sekciju kode). Ir vēlams, lai ķemmēt savu mīluli regulāri pārbaudīt savu kažoku, ja blusas parādās pat nelielos daudzumos, tie būs redzami, un jūs varat sākt cīņu ar tām, pirms nopietnu infekciju.

Ir ļoti svarīgi neļaut kaķim mijiedarboties ar ielu bezpajumtniekiem. Bet par to viņš un kaķis pusi no huligānas dzīves un atpūtu atpūtu. Tāpēc, katrs īpašnieks šāda mustachioed bandītu jābūt gataviem uz to, ka pirmajā atklāšanas parazīta varētu celt blusas no jūsu kaķis ātri un droši.

Noderīga video: kā ārstēt kaķi blusas mājās

Blusas ir mājdzīvnieks: ko darīt? Veterinārā padomi