Kuidas kasutada prussakas regent

Detsember 2018

Video: Complex Animals: Annelids & Arthropods - CrashCourse Biology #23 (Detsember 2018).

Anonim

Regent 800 EDC - insekticīds uz kaitīgiem kukaiņiem. Regent melnu un sarkanu prusaki bieži izmanto. Sākotnēji, produkts ir ražots, lai ārstētu lauksaimniecības kultūrām. Pieejama pudelēs 100g un soma 0, 5 g. Form instrumenti - ūdens disperģējamā (šķīstoši) granulas.

Sastāvdaļas

Aktīvā viela ir Regent - fipronilu. Tas darbojas kontaktā un zarnās. Fipronilam - diezgan toksiska viela cilvēkiem. Aģents attiecas uz briesmām 2. klasē. Aktīvās vielas koncentrācija ir 800 g / kg.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret prusaku mūsu lasītāji iesaka repeller Pest-Reject. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti pielīdzina prusaku, bugs un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Kad pamattekstā kukaiņu, bojā nervu sistēmu un izraisa sistēmisko orgānu mazspēju. Kad šis kukaiņu tiek nogalināts nekavējoties, kas dod varbūtību, ka insekticīds ar kājām un antenām iekritīs biotopā iedzīvotāju, inficējot citus cilvēkus.

Priekšrocības un trūkumi

priekšrocības:

  • Aktīvā viela ir ļoti ļoti efektīvs nogalina kukaiņus.
  • Fipronilam spēj nogalināt pat tos kukaiņus, kas izveidojuši rezistenci pret zālēm, pamatojoties uz piretroīdu un fosfora savienojumiem (gandrīz visi insekticīdus pieder pie pirmās vai otrās grupas).
  • Tas nesmēķē.
  • Ekonomika. Regent 800 ir lēts instruments, ņemot vērā to, ka pietiek ar 1-2 ampulām, lai pilnībā iznīcinātu visu kukaiņu populāciju, lai apstrādātu vidējo dzīvokli.
  • Šis rīks ir diezgan vienkārši lietojams.

Mīnusi:

Sākotnējā prasība ir ātri, bet pilnīga iznīcināšana prusaku var ilgt vairākas dienas, un ir nepieciešama papildus ārstēšana.

Lietošanas instrukcijas

Jo vairāk šķīduma piesātināts, jo efektīvāks būs rezultāts. Mājās un dzīvokļos, kur ir daudz prusaku, koncentrētu šķīdumu atšķaida ar ātrumu 1 ampula uz 200-250 ml ūdens. Lai novērstu prusaku parādīšanos, ieteicams lietot 1 ampulu 1-2 litriem ūdens.

Svarīgi! Sajaucot šo insekticīdu ar ūdeni, ir jāievēro drošības pasākumi, jo šī narkotika var kaitēt cilvēkiem. Mēs nevaram pieļaut līdzeklis saskarē ar ādu, elpošanas trakta, kuņģa un būtu jānodrošina, ka narkotikas nav iekļūt asinsritē brūcēm un skrāpējumiem. Bērni un dzīvnieki nekādā gadījumā nedrīkst atrasties pie apstrādātām vietām. Apstrādājot, vienmēr valkājiet respiratoru, cimdus un blīvu apģērbu.

MŪSU LASĪTĀJI IESNIEDZ! Cīņā pret prusaku mūsu lasītāji iesaka repeller Pest-Reject. Elektromagnētiskā un ultraskaņas tehnoloģija ar 100% efektivitāti pielīdzina prusaku, bugs un citus kukaiņus. Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Lasīt vairāk šeit …

Sākt inde prusaku jābūt jomās pastāvīgās dzīvošanai: par baseboards jo plaisām logu rāmjiem, saskaņā skapji un citas mēbeles. Nākamais solis ir apkaisīt mīksto mēbeļu un matraču iekšpusi.Pēc ārstēšanas, jums jāatstāj dzīvoklis vismaz 3 stundas. Šajā gadījumā jums jāatstāj logi atvērti. Atgriežoties pie dzīvokļa, ir jāveic mitra tīrīšana, izmantojot fizioloģisko šķīdumu.