Veiste viirusliku entsefaliidi endeemiliste piirkondade kaart

Juuni 2019

Video: Voz Veis Te Brindo Acustico (Juuni 2019).

Anonim

Piirkondade ja piirkondade loetelu, kus entsefaliit elab puugid.

Puude levik Venemaal. Rohelat tähistatakse kõige turvalisemates piirkondades

Kesk-föderaalringkond

Nimetatud teemaEndeemsed piirkonnad
Belgorodi piirkondei
Bryansk piirkondei
Vladimir Piirkondei
Voroneži piirkondei
Ivanovo piirkond27 haldusterritooriumist on 3 endeemilist: Zavolzhsky, Ivanovo, Kineshma rajoon
Kaluga oblastei
Kostroma piirkondKogu piirkonna territoorium
Kurski piirkondei
Lipetski piirkondei
Moskva piirkond53-st haldusterritooriumist on 2 endeemilist: Dmitrovski, Taldomsky ringkonnad
Oreli piirkondei
Ryazani piirkondei
Smolenski piirkondei
Tambovi piirkondei
Tveri piirkond37 haldusterritooriumist on 12 endeemilist: Vyshnevolotsky, Zapadno-Dvinsky, Kalininsky, Kashinsky, Konakovskiy, Krasnokholmsky, Likhoslavl, Maksatikhinsky, Nelidovsky, Oleninsky, Rameshkovsky, Torzhok districts
Tula piirkondei
Jaroslavli piirkond23-st haldusterritooriumist on 18 endeemilist: Bolsheselsky, Breitovsky, Gavrilov-Yamsky, Danilovsky, Lyubimsky, Myshkinsky, Nekouzsky, Nekrasovsky, Pervomaisky, Poshekhonsky, Rostov, Rybinsk, Tutaevsky, Uglichi, Jaroslavli piirkonnad, Jaroslavl, Rybinsk, g. Rostov
Moskvaei

Loode föderaalringkond

Arhangelski piirkond25 halduspiirkonnast on 18 endeemilist: Velsky, Verkhnetoemsky, Vilegodsky, Vinogradovsky, Kargopolsky, Konoshsky, Kotlassky, Krasnoborsky, Lensky, Nyandomsky, Onega, Plesetsky, Ustyansky, Kholmogorski, Shenkursky rajoonid, Koryazhma, Kotlas, Mirny
Vologda oblastiKõik 30 piirkonna haldusterritooriumid
Kaliningradi piirkondKõik 22 piirkonna haldusterritooriumid
Karjala Vabariik18 haldusterritooriumist on 11 endeemiline: Kondopoga, Lahdenpohsky, Medvezhiegorsk, Olonets, Pitkyaranta, Prionežski, Pryazhinsky, Pudozhsky, Suoyarvsky rajoon, Petrozavodsk ja selle ümbrused, Sortavala ja selle ümbrused.
Komi Vabariik20 haldusterritooriumist 7 on endeemiline: Syktyvdinski, Sysolsky, Ust-Vymsky, Ust-Kulomsky, Koygorodsky, Priluzsky ringkonnad, Syktyvkar
Leningradi oblastKõik 17 piirkonna haldusterritooriumid
Murmanski piirkondei
Nenetsi autonoomne piirkondei
Novgorodi piirkondKõik 24 piirkonna haldusterritooriumid
Pskovi piirkondKõik 26 piirkonna haldusterritooriumid
Saint-Petersburg18 haldusterritooriumist on 6 endeemiline: Kolpinski, Krasnoselski, Kurortny, Primorski, Petrodvorets, Puškini munitsipaal

Lõuna- ja Põhja-Kaukaasia liidupiirkonnad

Adygea Vabariikei
Astrahani piirkondei
Volgograd Regionei
Dagestani Vabariikei
Ingušeeti Vabariikei
Kabardino-Balkaria Vabariikei
Kalmakia Vabariikei
Karachay-Cherkess Republicei
Krasnodar Territoryei
Rostovi piirkondei
Põhja-Osseetia-Alania Vabariikei
Stavropoli territooriumei
Tšetšeenia Vabariikei

Privolzhsky föderaalringkond

Kirovi piirkondKõik 40 piirkonna haldusterritooriumid
Nižni Novgorodi piirkond50-st haldusterritooriumist 31 on endeemiline: Ardatov, Arzamas, Balakhna, Bogorodsky, Borski, Varnavinsky, Vachsky, Vetluzhsky, Vorotynsky, Voskresensky, Gorodetsky, Diveevsky, D. Konstantinovsky, Koverninsky, Krasnobakovsky, Kstovsky, Kulebaki, Navashinsky, Pavlovsky, Pochinkovsky, Semenovsky, Sosnovski, Tonkinsky, Tonshaevsky, Urensky, Chkalovsky, Sharangsky, Shatkovsky, Shakhunsky rajoonid, Dzerzhinsk,
N.Novgorod
Orenburgi piirkond47 haldusterritooriumist on 7 endeemiline: Abdulinski, Buguruslan, Orenburg, Ponomarevski, Sakmarskiy, Severny, Sharlyki rajoon
Penza piirkondei
Permi piirkondKõik 46 haldusterritooriumid
Baškortostani Vabariik68-st haldusterritooriumist 42 on endeemiline: Abzelilovski, Alcheyevsky, Askinsky, Bakalinsky, Belebeyevsky, Belokotaysky, Beloretsk, Birsk, Blagoveshchensky, Boozdyak, Buraevsky, Burzyan, Gafur, Davlekanovsk, Duvan, Ermikeyevsky, Zilair, Iglinsky, Ishimbay, Kaltasinsky, Kiginski, Krasnokamsky, Kugarchinsky, Kuyurgazinsky, Meleuzovsky, Mechetlinsky, Mishkinsky, Miyakinsky, Nurimanovsky, Salavatsky, Sterlibashevsky, Sterlitamaksky, Tatyshlinsky, Tuimazinsky, Uchalinsky,
Ufa, Fedorovsky, Chekmagushevsky, Chishminsky, Sharansky, Yanaulsky alad
Mari Vabariigi El17 haldusterritooriumist 9 on endeemiline: Volzhsky, Zvenigovsky, Kilemar, Mari-Turek, Medvedev, Morkinsky, Novotoryalsky, Sernursky rajoon, Yoshkar-Ola
Mordva Vabariigi Vabariikei
Tatarstani Vabariik45 haldusterritooriumist 26 on endeemiline: Agryz, Asnakayevsky, Aksubaevsky, Aktanyshsky, Alkeevski, Aleksejevski, Almetyevsky, Bavlinsky, Bugulminsky, Elabuga, Zainsky, Leninogorsk, Mendeleevsky, Menzelinsky, Muslyumovsky, Nizhnekamsk, Novośheshminsky, Nurlatsky, Sabinsky, Spassky, Tukayevsky, Tyulyachinsky, Chistopol, Cheremshansky, Yutazinsky districts, Naberezhnye Chelny linn
Samara piirkond

35 haldusterritooriumist 26 on endeemiline: Bezenchuk, Bogatovsky, Bolshe-Glushchitsky, Borski, Volzhsky, Elhhovsky, Kamyshlinsky, Kinelsky, Kinel-Cherkassky, Klyavlinsky, Koshkinsky, Krasnoarmeysky, Krasnoyarsk, Pokhistnevsky, Volga, Sergei, Stavropol, Syzran, Vershinsky, Shetalinsky, Shigonsky districts, Samara, Zhigulevsk, Syzran, Togliatti, Novokuibyshevsk
Saratovipiirkondei
Udmurdi VabariikKõik 30 vabariigi haldusterritooriumit
Ulyanovsk Region24 haldusterritooriumist on 5 endeemiline: Melekessky, Mainz, Staro-Meinsky, Sengilevski, Ulyanovski piirkonnad
TšuvaŠi Vabariikei

Uurali föderaalringkond

Kurgani piirkond26 haldusterritooriumist 19 on endeemiline: Belozersky, Vargashinsky, Dalmatovski, Kargapolsky, Kataisk, Ketovsky, Kurtamyshsky, Lebyazhievsky, Makushinsky, Mishkinsky, Mokrousovsky, Ochotoozersky, Shadrinsky, Shatrovsky, Shumikhinsky, Shchuchansky, Yurghamyshsky rajoonid, Kurgan, Shadrinsk
Sverdlovski piirkondKõik 93 piirkonna haldusterritooriumid
Tjumeni regioonKõik 23 piirkonna halduspiirkonnad
Hantõ-Mansi autonoomne piirkond - Yugra22 haldusterritooriumist 19 on endeemiline: Nefteyugansk, Oktyabrsky, Khanty-Mansiysk, Surgut, Kondinsky, Nizhnevartovsk, Nõukogude piirkonnad, Khanty-Mansiysk, Urai, Surgut, Nefteyugansk, Nizhnevartovsk, g. Megion, Nagani linn, Kogalym linn, Langepas linn, Pokachi linn, Pyt-Yakh linn, Yugorskiy linn
Tšeljabinski piirkondKõik 38 piirkonna haldusterritooriumid
Yamalo-Nenetsi autonoomne piirkondei

Siberi föderaalringkond

Altai VabariikKõik 11 haldusterritooriumi
Altai territoorium65 haldusterritooriast on 56 endeemiline: Aleysky, Altai, Biysk, Baevsky, Bystroistoksky, Volchikhinsky, Yegoryevsky, Yeltsovsky, Zavyalovsky, Zmeinogorski, Zarinsky, Zonal, Zalesovsky, Kalman, Kamensky, Kurinsk, Kytmanovsky, Kosichinsky, Krasnoshchekovsky, Krasnogorsky, Krutikhinsky, Loktevsky, Mamontovsky, Saksa, Pankrushinikhinsky, Pospelikhinsky, Pavlovsky, Pervomaisky, Petropavlovsk, Rebrikhinsky, Rubtsovsky, Romanovsky, Smolensk, Solononshensky, Sovetsky, Solton, Talmen, Togolski, Topchikhinsky, Troitsky, Tretyakovsky, Tiumjunktševski, Ust-Pristanski, Ust-Kalmansky, Uglovsky, Khabarsky, Tselinniy, Charyshsky, Shipunovsky, Shelabolikhinsky districts, Barnaul, Belokurikha, Biysk,
Zarinsk, Novoaltaisk, Rubtsovsk
Burjaatia Vabariik22 haldusterritooriumist 18 on endeemiline: Barguzinsky, Bichursky, Dzhidinsky, Zaigraevsky, Zakamensky, Ivolginsky, Kabansky, Kurumkansky, Kyakhta, Mukhorshibirsky, Muya, Okinsky, Pribaikalsky, North Baikali, Selenginsky, Tarbagat, Tunkinsky linnaosad, Ulan- Ude
Irkutski piirkond36 haldusterritooriast 30 on endeemiline: Angarski, Bratski, Balaganski, Zhigalovski, Zalarinsky, Ziminsky, Irkutski, Kazachinsky, Kachugsky, Kuitun, Nizhneudinsky, Olkhon, Slyudyansky, Taishet, Tulun, Ust-Ilim, Ust-Udinsky, Usolsky, Cheremkhovsky, Chunsky, Shelekhovsky ringkonnad, Angarsk, Bratsk, Irkutsk, Sayansk, Alarsky, Bayandayevsky, Bokhansky, Nukut, Osinsky, Ehirit-Bulagatsky ringkonnad.
Kemerovo piirkondKõik 38 piirkonna haldusterritooriumid
Krasnojarski territoorium61-st haldusterritooriumist 57 on endeemiline: Aban, Achinsk, Balakhtin, Berezovsky, Birilyussky, Bogotolsky, Boguchansky, Bolshortrintsky, Bolsheuliysky, Dzerzhinsky, Jenisei, Emelianovsky, Ermakovsky, Idrinsky, Ilansky, Irbeisky, Kazachinsky, Kansk, Karavatzsky, Kazemsky, Kozsky. Krasnoturansky, Kuraginsky, Mansky, Minusinsk, Motyginsky, Nazarovsky, Nizhneigashsky, Novoselovsky, Rybinsk, Partizansky, Pirovsky, Sayansky, Suhobuzimsky, Taseevsky, Turukhansk, Tjukhtetsky, Uzhursky, Uyursk Shyrypovo, Shushensky linnaosad, Achinsk, Bogotol, Borodino, Divnogorsk, Jeniseisk, Kansk, Krasnojarski, Lesosibirsk, Minusinsk, Nazarovo, Sosnovoborsk, Sharypovo, Kedrovy, Zelenogorsk, Zheleznogorsk, Solnechny
Novosibirski piirkond33 haldusterritooriast 22 on endeemiline: Barabinski, Bolotninsky, Vengerovski, Iskitimsky, Kargatsky, Kolyvansky, Kochenevsky, Krasnozersky, Kyshtovsky, Maslyaninsky, Moshkovsky, Novosibirski, Ordynsky, Severny, Suzunsky, Toguchinsky, Ust-Tarsky, Cherepanovsky, Chulymsky linnaosas, g Berdsk, Novosibirksk
Ob
Omski piirkond32 haldusterritooriumist on 16 endeemiline: Bolsherechensky, Bolsheukovsky, Gorky, Znamensky, Kolosovsky, Krutinsky, Muromtsevsky, Nizhneomsky, Omsk, Sargatsky, Sedelnikovsky, Tarsky, Tevrizsky, Tjukalinsky, Ust-Ishimsky ringkonnad, Omsk
Tomski piirkondKõik 20 piirkonna haldusterritooriumid
Tuva Vabariik18 haldusterritooriumist on 13 endeemiline: Kaa-Khem, Kyzyl, Pi-Khem, Sut-Khol, Tandin, Tes-Khem, Todzhin, Ulug-Khem, Cha-Khol, Chedi-Khol, Teri-Khol, Dzun-Khemchik rajoon, Kyzyl linn
Hakassia Vabariik13 haldusterritooriumist 10 on endeemiline: Askiz, Beisk, Bograd, Tashtyp, Ust-Abakan, Shirin, Ordzhonikidzevsky rajoon, Abaza linn, Sayanogorsk ja selle ümbrus, Sorsk
Zabaikalsky Krai

32 haldusterritooriumist on 24 endeemilist: Akshinsky, Aleksandrovo-Zavodsky, Baleysky, Borzinsky, Gazimuro-Zavodsky, Kalgan, Karymsky, Krasnochikoysky, Mogochinsky, Nerchinsk, Olovyanninsky, Petrovsk-Zabaikalsky, Sretensky, Tungokochensky, Uletovskiy, Khiloksky, Chernyshevsky, Chita, Shelopuginsky, Shilkinsky, Aginsky, Dulgurginsky, Mogotui piirkonnad, Chita

Kaug-Ida föderaalringkond

Amuri regioon

28-st haldusterritooriumist on 16 endeemilist: Arkhrinsky, Bureysky, Zeysky, Magdagachinsky, Mazanovski, Romny, Svobodnensky, Selemdzhinsky, Skovorodinsky, Tyndinsky, Shimanovsky ringkonnad, Zeya, Svobodny, Tynda, Szymanovsk, ZATO n. Uglegorsk
Juudi autonoomne piirkondKõik 6 piirkonna haldusterritooriumid

Kamtšatka Krai

ei

Magadani piirkond

ei

Primorye Territory

Kõik 32 piirkonna haldusterritooriumid

Sakha Vabariik (Jakutia)

ei

Sahhalini oblast

19 haldusterritooriumist on 15 endeemilist: Anivski, Dolinsky, Korsakovsky, Kurilsky, Makarov, Nevelsky, Nogliki, Poronaisk, Smirnykhovsky, Tomarinsky, Tymovsky, Uglegorsk, Kholmsky, Alexandrovsk-Sakhalinsky, Yuzhno-Sakhalinsk

Habarovsk Territoorium

19 haldusterritooriumist, 16 on endeemilised: Amur, Bikin, Vanino, Verkhnebureinsky, Vjazemskii. Lazo, neid. P. Osipenko, Komsomolski, Nanaisk, Nikolajev, Sovgavansky, Solnechny, Ulch, Habarovski piirkonnad, Khabarovsk,
Komsomolsk-on-Amur

Chukotka autonoomne ringkond

ei