Meetodid vabaneda sääsed korteris

Detsember 2018

Video: Genetic Engineering and Diseases – Gene Drive & Malaria (Detsember 2018).

Anonim

vasarā odi kļūst reāla problēma, "Ak, vasaras sarkans, es jūs esmu mīlējis, kad tas bija ne putekļi, bet karstums, tāpēc odi un mušas! … "- izteica slavenā krievu literatūras klasika. Pati moskīti vasaras laikā kļūst par īstu problēmu. Un jautājums, kā atbrīvoties no odi dzīvoklī, sāk ļoti pēkšņi piecelt. Pirms došanās gulēt ap māju ar dvieli rokās un mēģinot iznīcināt visus niezi, ir ļoti mazs. Kādi instrumenti ir efektīvāki?

Aizsardzības metožu veidi

Visu aizsardzības līdzekļu dažādību pret šiem asinsvadiem var iedalīt divās plašās kategorijās:

 • individuālie līdzekļi;
 • kopējas telpas.

Individuālais līdzeklis aizsargā tikai vienu personu, kas tos piemēro. Šīs zāles tiek tieši lietotas ādai un apģērbiem, kā arī palīdz atbrīvoties no odi. Jāatzīmē, ka visas individuālās aizsardzības metodes ir atbaidošas. Viņi neiznīcina kukaiņus, bet rada apstākļus tiem, kur odi ir ārkārtīgi nepatīkami sēdēt uz cilvēku un iekost viņu.

Individuālais līdzeklis aizsargā tikai vienu personu, kas tos lieto

Kopējie līdzekļi ietekmē visus kukaiņus telpā, kurā tie tiek izmantoti. Ar viņu palīdzību jūs tiešām varēsit cīnīties dzīvoklī ar odu pūšanu.

Mūsu lasītāji iesaka!

Lai atbrīvotos no odi, mūsu lasītāji iesaka moskītu repeller Pest-Reject.Darbība ir balstīta uz tehnoloģiju elektromagnētisko impulsiem un ultraskaņas viļņi! Ļoti drošs, ekoloģisks līdzeklis cilvēkiem un mājdzīvniekiem.

Lasīt vairāk šeit …

Individuālie līdzekļi

Gandrīz visiem personas dietiltoluamīdu satur vielu, vairāk pazīstams kā DEET. Tas tika izstrādāts pagājušā gadsimta sākumā ASV precīzi, lai ietaupītu medniekus un zvejniekus no kukaiņu asinīm. Svarīga šīs vielas kvalitāte ir tāda, ka cilvēkam tas ir pilnīgi nekaitīgs un nekad nesamazina saindēšanos. Tas ļauj droši lietot individuālos aizsardzības līdzekļus tieši uz ādas.

Nāvi par odi nav mirstīga briesmas. Tas nav paralīze vai nogalina tos, bet kairina ožu iekārtas receptorus un atbaida kukaiņus.

Noteikums tiek piemērots: jo lielāka diethyltoluamide koncentrācija ir lielāka, jo efektīvāk un ilgāk zāles darbojas. Līdz ar to ir skaidrs, ka līdzekļi, gan pieaugušajiem, gan bērniem, atšķiras ilgtermiņā tikai koncentrācijas dety - bērniem nozīmē, ka tas ir mazāks, jo bērni ir jūtīgāki pret ķimikālijām.

"Deta" - viens no visefektīvākajiem individuālo aizsardzību pret odiem

Šajā aprīkojumā ietilpst slavenais "DETA" , "Moskitol" "Taiga" un daudzas citas zāles. Tie visi ir droši cilvēkiem.

Jāņem vērā, ka mājās ir neērti cīņā ar odiem, izmantojot individuālus līdzekļus. Un es nevēlos berzēt ādu ar šādiem krēmiem, pat ja tie netraucē. Dzīvokli vislabāk izmanto ar parastajiem līdzekļiem, kas nekavējoties aizsargā ikvienu.

Parastie līdzekļi

Kopējie līdzekļi, kas ietekmē visus peldošos asinsvadus mājās, ir šādi:

 • fumigatori;
 • spirāli;
 • ultraskaņas bailes.

Aizsardzība pret odu (video)

Fumigatori un spirāles satur citas vielas, kas mazās devās skar odi, un nogalina tos lielās devās. Vairumā gadījumu aktīvā viela - piretroīds vai citas jaunas vielas, kas pieder piretroīdu grupai.

Lūdzu, ņemiet vērā!

Lai ātri atbrīvoties no odiem ir tikai trīs dzīvotspējīgas iespējas:

 • Zvanu dezinsekcija pakalpojumi (dārgi);
 • Elektroniskā repellera iegāde (1390 rubļi);
 • Ķīmiskās vielas (apšaubāma ietekme).

  Lasīt vairāk šeit …

  Preretoīds ir vispārējas darbības nervs. Tas vispirms tika izolēts no piretruma - persiešu kumelītes. Tagad piretroīdi sintezē. Piretroīda darbības rezultātā odi tiek bloķēti ar nervu impulsiem un paralīzi un nāvi. Ja aktīvās vielas lielas koncentrācijas līdzekļi, moskīti ātri mirst.

  Fumigatori

  Fumigatori ir plastmasas trauks, kas ir aprīkots ar elektrisko kontaktdakšu un kontaktdakšu izejā. Fumigatorā ar aktīvo vielu ievieto plāksni vai ieskrūvē pudeli ar šķidru līdzekli. Pēc ieslēgšanas fumigators tiek uzkarsēts, kas izraisa aktīvās vielas sasilšanu. Tas sāk iztvaikot temperatūras ietekmē un izplatīties pa gaisu. Tā rezultātā viela ietekmē visus istabas kukaiņus un tos iznīcina.

  Fumigatori ir plastmasas trauks, kas ir aprīkots ar elektrisko kontaktdakšu un kontaktdakšu kontaktligzdā

  Visslavenākais fumigators ir Raptor.

  fumigāciju, ir ļoti ērti lietot mājās, jo tie ir efektīvi un praktiski nekaitīgi cilvēkam. Tās var ieslēgt arī tad, ja logs ir atvērts, un tie aizsargās pret odiem ir ne mazāk efektīva kā slēgtā telpā.

  Fumigators nav ieteicams telpās, kurās atrodas grūtniecības un zīdīšanas laikā un mazi bērni. Ir zināms arī, ka fumigatoru darbs var kaitēt asinsķermenīšiem dzīvniekiem. Tika atzīmēti slimību un zivju, gliemežu, terāriju iedzīvotāju nāves gadījumi. Pirms fumigāta ieslēgšanas ieteicams ņemt šūnas ar putniem uz citu vietu.

  Spirālveida

  Spirāles pret odi darbojas pēc tāda paša principa. Aktīvā viela sāk izdalīties gaisā produkta gumijas laikā, tādēļ tas tiek aizdedzināts vienā galā. Lai novērstu ugunsgrēku, norādītā tipa pretaizdzīšanas līdzekļi tiek uzstādīti uz īpaša metāla stenda.

  Aktīvā viela sāk izcelties gaisā pie gruzdoša spirāli, tāpēc tā ir viena gala to aizdedzina

  Spirālveida var izmantot dzīvoklī. Bet labāk ir cīnīties ar odi mājās un brīvās telpās.

  Ultraskaņas scarers

  Var tikt barots no elektrotīkla vai būt baterijām. Ierīces izdala noteiktas frekvences ultraskaņu, kas informē kukaiņus par briesmām un attur no tiem. Umuri uztver ultraskaņas viļņus un izstaro tos paši. Tādēļ šie briesmīgie viņus labi ietekmē.

  Ultraskaņas repelenti izstarot ultrasonogrāfijas noteiktu biežumu, kas stāsta par briesmām kukaiņu un attur viņus

  Jums vajadzētu arī izlasīt rakstu "Elektroniskās ierīces un citus līdzekļus pret odiem."

  Populārākie veidi

  Viņi mēģināja ilgstoši tikt galā ar odi, nākuši dažādos veidos. Gadsimtu gaitā ir izstrādātas daudzas kontroles metodes, kuru pamatā ir augu sastāvā esošo biedējošu vielu izmantošana. Un, lai gan tie nav tik efektīvi kā ķīmiskie, bet to priekšrocības ir arī jūtamas.

  Tātad, kādi ir tautas izpirkšanas veidi:

  • sakapāt putnu ķiršu lapas un izklīdināt telpā;
  • augu tomāti uz loga;
  • Smidzināt neļķes eļļu, tējas koku, anīsu gaisā vai izmantot aromātisku lampu ar šīm eļļām;
  • pielietojiet aromātiskās eļļas elektriskām spuldzēm;
  • nomierināt kampara gabalu un ievietot telpā uz metāla stenda;
  • izkaisīti pa māju baldriāna saknes, tabakas lapas, baziliks;
  • Kamperu silda traukā.

  Citi veidi

  Ēteriskās eļļas, kas atbaida odu, atraduši to lietošanu, ražojot ārkārtas pretblaugzēšanas līdzekļus. Tie ietver moskītu aproces. Viņi tos uzlika rokā. Ražotāji apliecina, ka aproces vairākas stundas pasargā no moskītiem. Šādus aizsargājošus rotaslietas var iegādāties bērniem. Tomēr patērētāji uzskata, ka tie nav ļoti efektīvi.

  Tautas līdzeklis pret odi (video)

  Padariet to tik daudz, lai vasarā tiktu prieks un neaizmirstu, ka dzīvoklī jūs varat vērot ožņus. Šodien ir pietiekams līdzekļu daudzums, lai neļautu viņiem iekļūt mājā un izdzīvot īpašniekus.